גדרות במבוק במבצע

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
גדרות במבוק במבצע

מבצעים על גדרות במבוק ומוצרים לגינה נפוצים מאוד ברשת. איך מבדילים בין המוצרים השונים? האם העובי של גדרות הבמבוק משפיע על המחיר? כמה עולה גדר במבוק? ואיך מוצאים מבצעים אמיתיים ולא סתם תרגילים שיווקיים? הכל בכתבה הבאה.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

גדרות במבוק במבצע או מבצעים במבוק אלו מונחים שגולשים רבים מחפשים במנועי החיפוש באינטרנט. כמ כולם, גם אנחנו מעוניינים למצוא את העסקה הטובה ביותר הן מבחינת המחיר והן מבחנת איכות המוצר.

דשא קבוע מייבאת גדרות במבוק איכותיים ומוכרת את כל מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן – כך אנו מצליחים לחתוך לכם בפערי התיווך של הספקים השונים ולספק לכם מוצר איכותי במחיר משתלם במיוחד.

הרשת רוויה בעשרות חנויות, יבואנים ואתרים המציעים לכם את מרכולתם. איך נדע להבחין בין מבצעים אותנטיים לבין תרגילים שיווקיים? בכתבה זו ניתן לכם מספר טיפים איך בוחרים גדרות במבוק במבצע וכיצד מזהים את המבצע הטוב ביותר.

מבצע על גדר במבוק – האם יש הבדלים בטיב ובאיכות המוצר?

מחיר של גדר במבוק משתנה לפי המפרט הטכני של המוצר. גובה המוטות, העובי שלהן, טיב הייצור וסוג הבמבוק. גדרות במבוק מיוצרים על ידי יצרנים שונים ברחבי העולם וזו הסיבה שלפעמים נוכל למצוא גדר במבוק במפרט טכני זהה אך במחירים שונים.

יצרנים שונים משתמשים בשיטות ייצור שונות וזו הסיבה שניתן למצוא יצרנים שהסחורה שלהם תחשב לאיכותית יותר וכאלה שיספקו גדרות במבוק באיכות נחותה.

שיטת השזירה של גדרות הבמבוק, הליכי העיבוד והייבוש שלו יכולים להשפיע על טיב הייצור של הבמבוק ישפיע רבות על עמידותו לאורך שנים הן מבחינת תנאי הסביבה והן מבחינת תנאי האקלים.

היבואנים המובילים דואגים להביא גדרות במבוק איכותיים שעברו את הליכי הייצור הדרושים ומתואמים לתנאי הסביבה והאקלים הישראלי.

טיפים לבחירת גדרות במבוק

מבצעים על גדרות במבוק או כל מוצר אחר, יכולים לגרום לנו לבצע רכישה או לעבור לאתר הבא. מבצעים והנחות הן בהחלט גורם משפיע – אך כשאנו מבצעים סקר שוק, חשוב לדעת ולהבין, האם המוצר והמחיר שמוצגים לנו באתר A זהים לאתר B.

עובי של גדר במבוק משפיעה רבות על איכות המוצר ומחירו. ככל שהעובי של גדר הבמבוק גבוה יותר כך גם איכותו ומחירו עולים – אם אתם מחפשים גדר במבוק עמידה וחזקה כגדר, מחסום או בניית ריהוט מומלץ לבחור בגדרות במבוק עבים. אם ברצונכם ליצור סכך, או גדר זמנית ואתם מעוניינים להתקין את הגדר לזמן קצר או באופן זמני אז ניתן לבחור בבמבוק דק.

גובה מוטות הבמבוק גם ישנו את המחיר מקצה לקצה כי מחיר גדרות הבמבוק נקבעים לפי מ"ר בדיוק כמו שטיחים, דשא סינטטי או ריצוף. במבוק מיוצר בגובה של מטר \ מטר וחצי \ שני מטרים וניתן לבחור בגובה הבמבוק הרצוי לפי דרישתכם. חבילות גדרות הבמבוק נארזות ב-5 מטרים אורך לרב למרות שניתן למצוא גם חבילות של 2 מטרים כאשר מדובר בגדרות במבוק עבים במיוחד מעל ל-35 מ"מ.

 

מבצעים על גדרות במבוק – איך נזהה תרגיל שיווקי או מבצע אמיתי?

מבצעים והנחות הן שיטות שיווקיות הכרחיות, בעולם הדיגיטלי הרווי במוצרים רבים ומחירים מגוונים. הישראלים תמיד נחשבו לצרכנים חכמים בעולם ואף מאיתנו לא רוצה לשלם יותר על מוצר שניתן לרכוש בפחות.

מבצעים על גדרות במבוק ומוצרים לגינה, מופיעים באתרי השוואות מחירים ופורטלים שונים ברחבי הרשת. עלינו מוטלת המשימה לוודא שאנו משווים בין מוצרים זהים ומבצעים השוואת מחירים נכונה וחכמה.

זה נכון שכותרות שיווקיות "גדר במבוק בחצי מחיר" \ "גדרות במבוק מבצע מטורף" \ "גדר במבוק במבצע שלא יחזור" ימשכו לנו את העין ויגרמו לנו להקדיש תשומת לב לאתר שמולנו אך האם מאחורי הכותרת עומד מבצע אמיתי? והכי חשוב, האם המוצר עומד בטיב ובסטנדרט הרצוי?

גדרות במבוק – קצת מידע על הסוגים השונים

איך נדע מה הוא מחיר טוב לגדרות במבוק ואיך לבצע השוואה בין גדרות במבוק שונים? בשביל שיהיה לכם את המידע הנחוץ, הכנו  מחירון של גדרות במבוק – המחירון מבצע חלוקה של סוגי הבמבוק, לפי העובי והשימוש המומלץ:

גדרות במבוק דקים (7-12 מ"מ) מחירו נע בין 18-25 ₪ למ"ר. במבוק זה אינו מומלץ לשימוש לזמן ממושך, הבמבוק הדק משמש לרב במקומות זמניים ועמידותו מול תנאי האקלים והסביבה אינם גבוהים במיוחד.

גדרות במבוק ממוצעים (14-16 מ"מ) נע בין 30-45 ₪ למ"ר. גדרות במבוק אלו נפוצים מאוד בתעשיית הגינון והם נחשבים לאיכותיים ועמידים לשימוש לאורך שנים.

קני גדרות במבוקים עבים (20-22 מ"מ) נע בין 45-60 ₪ לכל מ"ר. במבוק זה משמש לבניית רהיטים, תשתיות של גדרות, פרגולות וסככות.

גדרות במבוק במבצע – איפה מומלץ לרכוש?

אנו ממליצים לכם להגיע למחסני החברה של דשא קבוע. אצלנו, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מוצרים לגינה; דשא סינטטי, אבנים, גדרות במבוק, פרטי נוי ייחודיים ואביזרי התקנה. מבצעים והנחות מידי חודש בדף המבצעים שלנו.

מחפשים גדרות במבוק? חייגו: 077-21-500-31 נשמח לעמוד לשרותכם!