גדרות במבוק מושחל

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
גדרות במבוק מושחל

במבוק מושחל יכול לשמש כגדר, סכך, חיפוי קירות, גדרות ובכלל לשימושים רבים ומגוונים. איפה קונים במבוק מושחל? כמה עולה במבוק מושחל? ומה ההבדלים בין הסוגים השונים? הכל במאמר הבא.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

גדרות במבוק מושחלים מהווים את הפתרון המושלם לכל מי שמבקש ליצור מחיצה בינו לבין השכנים, ליצור סכך בסוכה או בפרגולה או להתקנת גדר במראה טבעי ובמחיר קטן.

הבמבוק הוא חומר גלם טבעי אשר עובר עיבוד במפעלים מובילים המתאימים אותו לצרכים רבים ומגוונים. ישנם מאות זנים של במבוק אשר גדל מסביב לגלובוס וממנו מייצרים רהיטים, כלי אוכל, גדרות, צעצועים, כלי עבודה וגינון.

גדר במבוק מושחל 

מה זה בעצם במבוק מושחל? במבוק במצבו הטבעי מגיע כמוטות בודדים. על מנת לאחד אותם לוקחים חוט ברזל אשר מושחל בין המוטות וכך נוצרת יחידה אחת של במבוק אשר מכונה בתעשייה במבוק מושחל.

במוצרי במבוק דקים, לא ניתן להשחיל חוט ברזל דרך מוטות הבמבוק ולרב חוט הברזל עוטף את המוטות וחובק אותם במעטפת החיצונית. 

גדרות במבוק מושחל – מידות וגדלים

במבוק מושחל מגיע לרב בחבילות של חמישה מטרים אורך וניתן למצוא אותו בגבהים משתנים של מטר \ מטר וחצי \ שני מטרים. ישנם יצרנים שמגדילים לעשות מידות מיוחדות יותר אך לרב אלו המידות הנפוצות בתעשייה.

עובי גדר הבמבוק משתנה וניתן למצוא במבוק במספר רב של עוביים. העובי הנפוץ ביותר של גדר במבוק מושחל נע בין 14-16מ"מ אך יש גם גדרות במבוק עבים יותר מ-20 מ"מ וגם גדרות במבוק דקים יותר מ-12 מ"מ. 

התקנת גדרות במבוק מושחל 

 גדרות במבוק ניתנים להתקנה בקלות על כל תשתית קיימת שיש לכם בשטח ההתקנה; גגון, פרגולות, גדרות עץ, מוטות ברזל, בזנטים, חומת בטון ועוד…

איך מתקינים? תלוי בסוג התשתית שתבחרו להתקין עליה את הבמבוק. אם יש לכם פרגולה, מוטות ברזל או גדר עץ  אז פשוט מחזקים את הבמבוק לתשתית באמצעות אזיקונים או חוט ברזל. אם מדובר בחומת בטון או קיר אז ניתן לייצר מסגרת עץ ולקבע באמצעות ברגים. 

במבוק מגיע לרב בגוון זהוב אך ניתן לצבוע אותו בכל צבע או גוון אשר תחפצו. מומלץ לשמן את הבמבוק מידי שנה לפני תקופת הגשמים על מנת להאריך את חייו ועמידותו מפני נזקי מזג האוויר.

גדרות במבוק מושחל מחירים – כמה זה עולה לנו?

מחיר במבוק מושחל מושפע מהקוטר של המוטות, טיב הייצור, ארץ מקור הבמבוק והעיבוד שהוא עובר. לרב גדרות במבוק איכותי יעלו בין 35-70 ש"ח למ"ר אך ישנם גם במבוקים יקרים יותר. 

גדרות במבוק אשר טווח המחירים שלהם נמוך מ-35 ש"ח למ"ר יהיו בקוטר דק או בעלי איכות ירודה. איך מחשבים מחיר של חבילת במבוק? 

מידות של גדרות במבוק מושחל כפי שהזכרנו לעיל מיוצרות לרב בגובה של 1 מטר \ 1.5 מטר \ 2 מטר – כאשר האורך הוא 5 מטרים בכל חבילה. אם נבחר למשל במבוק באורך 1.5 מטר גובה על 5 מטרים אורך אז נקבל 7.5 מ"ר. נכפיל את מחיר הבמבוק (40 ש"ח לדוגמה) בכמות במ"ר (7.5) ונקבל = 300 ש"ח לכמות של 7.5 מ"ר.

כמובן שאפשר פשוט לבקש את המחיר הסופי מנציגי השירות שלנו מבלי להסתבך בחישובים מיותרים 🙂

גדרות במבוק מושחל – ישירות מהיבואן

דשא קבוע, מייבאת גדרות במבוק איכותי כבר משנת 2000 לישראל ומוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן. אנו מזמינים אתכם למחסני החברה, להתרשם ממגוון רחב של מוצרים לגינה, במחירים משתלמים במיוחד. פשוט רשמו "דשא קבוע מרכז ארצי" ב-waze.

מחפשים גדרות במבוק מושחל? חייגו: 077-21-500-31 – נשמח לעמוד לשרותכם!