דשא סינטטי בבאר שבע

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בבאר שבע

דשא סינטטי בבאר שבע מאפשר לנו להפריח את השממה ולהפוך כל חלקה אפרורית לירוקה בקלות. כמה כסף דשא סינטטי חוסך לנו? היכן ניתן להתקין דשא סינטטי? כל התשובות במאמר הבא.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

יש לכם גינה בבאר שבע? האם בדקתם את האפשרות להתקין בשטח דשא סינטטי? דשא סינטטי הפך לאחרונה למוצר מבוקש ביותר (במיוחד בקרב הצרכנים בישראל). עליית קרנו של הדשא הסינטטי איננה לחינם. מצד אחד, מדובר במשטח מרהיב, ירוק ורענן, אשר שומר על יופיו לאורך כל ימות השנה. מצד שני, דשא סינטטי טומן בחובו גם חיסכון כלכלי משמעותי שלא ניתן להתעלם ממנו.

דשא סינטטי בבאר שבע – ישירות מהיבואן! 

דשא קבוע התקינה דשא סינטטי איכותי בכניסה לגרנד קניון בעיר על מנת שהעוברים ושבים יוכלו ליהנות ממדשאה ירוקה בשטח הפתוח. עיריית באר שבע ,מתקינה דשא סינטטי בשטחים נרחבים בעיר – לרווחתם של התושבים. כמו כן, היא דוגלת בחיסכון במים ומעבר לגינות ירוקות ללא טיפול.

הבחירה שלא להתקין דשא טבעי, ולהעדיף על פניו דשא סינטטי, הייתה מובנת. גורמים בעירייה העידו כי דשא סינטטי ידוע כמוצר החוסך באופן משמעותי בעלויות המים ומאפשר ליהנות ממשטח ירוק לאורך כל עונות השנה. כמו כן, בשנים האחרונות משווקים בישראל דגמי דשא סינטטי המתאימים באופן מושלם לאקלים הישראלי (גם באזורים חמים ולחים כגון אגן הים התיכון).

מחפשים דשא סינטטי בב"ש? צרו איתנו קשר עוד היום 077-21-500-31

הגורם העיקרי להעדפת דשא סינטטי בבאר שבע על פני משטח טבעי הוא החיסכון במים. ישראל נמצאת מאז תחילת העשור הקודם במשבר מים מהחריפים בתולדותיה. אי לכך, ממשלות ישראל בשנים האחרונות מטילות מיסים כבדים במיוחד על שימוש עודף במים.

צרכנים רבים נאבקים במיסים וקנסות אלו על ידי התקנת דשא סינטטי. התקנתו של מרבד דשא סינטטי מעניקה ללקוח שטח ירוק ללא צורך במים כלל. מומחים בתחום מעריכים כי עלות השקייתו של שטח בגודל 50 מ"ר בישראל (גודלה של גינה ממוצעת) תעלה ללקוח בין 200 ל-250 שקלים מדי חודש. דהיינו, דשא סינטטי חוסך לבעליו כ-2,500 שקלים מדי שנה. בנוסף, היכולת לחסוך במים מציבה את הדשא הסינטטי בשורה הראשונה של המוצרים הירוקים והידידותיים לסביבה.

דשא סינטטי בבאר שבע – השקעה כספית ארוכת טווח!

עניין נוסף בו בולט חסרונו של הדשא הטבעי אל מול דשא סינטטי הוא בהוצאות השוטפות לתחזוקת המשטח. על מנת ליהנות מדשא טבעי צפוף וחזק, יש להעניק לו טיפולים שגרתיים כגון הדברה כנגד מזיקים, דישון, אספקת מינרליים, גננות ועוד. כל אלו יכולים להגיע עד כ- 10,000 שקלים מדי שנה בגינה ממוצעת.

דשא סינטטי, לעומת אחיו הטבעי, עשוי מחומרים פלסטיים כגון פוליאתילן וניילון. אי לכך, דשא סינטטי איננו גדל ואיננו נובל. צורתו של דשא סינטטי נשמרת מיום ההתקנה באותו המראה לאורך שנים. חברות מובילות בישראל, אשר משווקות דגמי דשא סינטטי איכותיים, מעניקות למוצר אחריות ארוכת טווח.

דשא מלאכותי בבאר שבע – לגינה יוקרתית במחירים זולים!

במידה ואתם מעוניינים בגינה ירוקה בבאר שבע, אך מחפשים פיתרון יעיל ונוח לאורך שנים, מומלץ לכם לבחון התקנת דשא סינטטי. מכירותיו של הדשא הסינטטי נמצאות במגמת עלייה ולא בכדי. דגמי דשא סינטטי אשר משווקים כיום בישראל אינם זהים לדגמים שנמכרו פה לפני שני עשורים. מדובר במרבדי דשא סינטטי המתאימים באופן מושלם לאקלים המקומי ולטעמו של הלקוח הישראלי.

משלוחים לדשא סינטטי עד באר שבע והסביבה

דשא קבוע עובדת בשיטת אספקה ישירה של דשא סינטטי ומוצרים לגינה. אין פערי תיווך! מחירים שיירים מהיבואן לצרכן מהמחסנים הלוגיסטיים של החברה. רוצים להזמין דשא סינטטי בלי יציאה מיותרת מהבית? פשוט צרו איתנו קשר

מחפשים דשא סינטטי בבאר שבע? חייגו: 077-21-500-31