דשא סינטטי בבית שמש

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בבית שמש

דשא סינטטי בבית שמש מאפשר לתושבים להנות משטחים ירוקים הן ברחבי בעיר והן בביתם ללא צורך בטיפול וללא צורך בהשקיה. האם דשא סינטטי זול יותר מדשא טבעי? למה דשא סינטטי הפך לכל כך מבוקש בענף הגינון? כל התשובות כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בבית שמש הפך להיות מוצר מבוקש באופן חסר תקדים. בשנים האחרונות, חלה עלייה של ממש במודעות לגבי איכויותיו של הדשא הסינטטי ויכולתו למלא כל חלל בצורה מרהיבה. עם עליית המודעות הנ"ל, החלו להגיע לישראל דגמי דשא סינטטי רבים ומגוונים.

הצרכן הישראלי, אשר ידוע כלקוח קפדן הבודק כל עסקה מבחינת כדאיות הכלכלית, מצא במרבדי דשא הסינטטי מוצר משתלם המאפשר חסכון משמעותי בכספים וטרחה. אי לכך, התקנתו של דשא סינטטי מאפיינת כיום לא רק בתים פרטיים וניתן למצוא דשא מלאכותי גם במתמחים עירוניים, ציבוריים ועסקיים.

דשא סינטטי בבית שמש

דשא סינטטי שומר על צורתו לאורך שנים ללא כל טיפולים כגון דישון, הדברה או השקיה. עלותם של חומרי ההדברה יכולה להגיע למאות שקלים מדי שנה. לגבי המים – מדובר גם כאן בהוצאה כלכלית משמעותית. המאבק אשר מנהלת ממשלת ישראל כנגד השימוש העודף במים, פוגע בצרכנים קטנים כגדולים. לפיכך, דשא סינטטי, אשר איננו זקוק לכל אלה, מאפשר לבעליו ליהנות מחיסכון משמעותי.

מחפשים דשא סינטטי בבית שמש? מחירים ישירים מהיבואן! חייגו: 077-21-500-31

מבחינת מספרים, עדיפותו של דשא סינטטי על פני אחיו הטבעי בולטת מכל אספקט. עיריית בית שמש נוהגת להשתמש במרבדי דשא סינטטי ברחבי בעיר והיא מובילה את ענף הגינון האקולוגי בישראל.

מאחורי החלטת העירייה עומדים שני שיקולים עיקריים – איכות הסביבה וחיסכון במים המוערך בכ-100,000 שקלים. היות וישראל נמצאת במשבר מים חמור, שימוש עודף במשאב השקוף גורר מיד הטלת קנסות ומיסים. לדוגמא, בעלי גינה פרטית בגודל של כ-50 מ"ר בישראל ישלמו מדי חודש כ-200 שקלים בגין שימוש יתר במים. צרכנים אשר בגינתם מותקן דשא סינטטי, לעומת זאת, ייהנו מדי שנה מחסכון המוערך בכ-2,500 שקלים.

דשא סינטטי בבית שמש – ללא דשנים וחומרים רעילים!

חומרי הדברה ודישון – עניין נוסף בו נהנה דשא סינטטי מיתרון על פני דשא טבעי הוא בהתייתרות הצורך בשימוש בחומרי הדברה ודישון. הטיפול השוטף בדשא אורגני דורש הדברה מפני מזיקים ותחזוק הדשא בכימיקלים ודשנים.

דשא סינטטי, לעומת זאת, מורכב משילוב של פוליאתילן וניילון. מדובר בחומרים מלאכותיים אשר אינם משתנים בגין מחסור במינראליים או התקפת מזיקים. כמו כן, בעלי דשא סינטטי אינם רוכשים חומרים אלו בעלות של כ-600 שקלים בשנה.

דשא מלאכותי בבית שמש – חוסכים בהוצאות גינון!

הוצאות גינון וכיסוח – במידה ואתם מגדלים דשא טבעי, אתם יודעים בוודאי כי ישנו צורך לכסח את הדשא או להיעזר בשירותי גננות. מדובר בהוצאה גבוהה במיוחד, בין אם אתם עושים זאת בעצמכם ובין אם אתם נעזרים בבעלי מקצוע. עלות כיסוח וגינון של גינה ממוצעת בישראל מוערך בכ-2,000 שקלים בשנה (ואף יותר).

דשא סינטטי, כאמור, איננו נובל אך גם אינו גדל פרא. כמו כן, דשא סינטטי משווק כיום בישראל במגוון עצום של דגמים, בשלל צבעים, גבהים וצפיפויות. אי לכך, כל לקוח ולקוח יכול לבחור דגם דשא סינטטי המתאים לצרכיו ולטעמו.

דשא סינטטי בבית שמש – הביקוש מתגבר!

האפשרות הממשית לחסוך כסף לאורך זמן, ואמינותו הגבוהה של הדשא המלאכותי, הביאה אנשים רבים להתקין בביתם ובעסקם דשא סינטטי. מגמת המכירות של הדשא הסינטטי בעשור האחרון נמצאת בעלייה של 25% ולא בכדי. יותר ויותר צרכנים בוחרים להתקין דשא סינטטי, הן בשל החיסכון הכלכלי והן בשל יופיו והדרו.

מחפשים דשא סינטטי בבית שמש? חייגו: 077-21-500-31