דשא סינטטי בדימונה

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בדימונה

דשא סינטטי בדימונה יהפוך כל חלקה יבשה לירוקה ומלאת חיים. איך מתקינים דשא סינטטי? מדוע דשא סינטטי הפך לשם דבר בתוחם עיצוב בחוץ? כמה עולה להתקין דשא סינטטי בגינה? כל התשובות כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בדימונה, הפך למוצר הכרחי בכל גינה או מרפסת וזה בשל הקושי הרב לתחזק מדשא ירוקה בדרום הארץ. אם אתם חולמים על גינה ירוקה ורעננה אשר תאפשר לכם לבלות את שעות הערב עם כוס תה ועוגה או תהווה מקום נפלא עבור ילדיכם לשחק ולהשתולל אז הגעתם למקום הנכון.

רבים מתושבי דימונה נרתעים מזריעת דשא טבעי וזאת בשל העלויות הרבות הכרוכות בתחזוקת המשטח. דשא טבעי דורש מבעליו הוצאות מגוונות כגון גינון, כיסוח, שזרוע, דישון, הדברה וכמובן השקיה. אי לכך, אין זה אלא "טבעי" כי אנשים רבים יבחנו אפשרות של התקנת דשא סינטטי במקום המשטח האורגני.

דשא סינטטי בדימונה – עמיד בכל מזג אויר!

ההתקדמות הטכנולוגית המשמעותית אשר מאפיינת את עולם הדשא המלאכותי, הביאה את בשורת הדשא הסינטטי לבתי אב רבים בדימונה. דשא סינטטי, אשר עשוי מחומרים מלאכותיים בלבד, שומר על איכות הסביבה ומייתר את הצורך בהוצאות תחזוקה שוטפות. לאחר ההתקנה הראשונית, אשר הינה מעט יקרה מזריעת דשא אורגני, יכול הלקוח ליהנות ממרבד דשא סינטטי ירוק ורענן לאורך שנים ובכל תנאי מזג אוויר.

מחפשים דשא סינטטי בדימונה? צרו איתנו קשר עוד היום 077-21-500-31

בקרב שלל ההוצאות הדרושות לתחזוקת גינה בעלת דשא טבעי, ההוצאה על מים היא הגבוהה מכולם. בישראל, לא ניתן להסתמך על החורף ויש צורך להשקות את הגינה באופן סדיר. עלות השימוש במים, בשנות בצורת כגון אלו, הופכת למעמסה כלכלית של ממש.

דשא סינטטי, לעומת זאת, עשוי מחומרים פלסטיים ואין הוא זקוק למים כלל. היות ועלויות המים בגינה ממוצעת מגיעות לכ-200 שקלים בחודש (שהם למעלה מ-2,000 שקלים מדי שנה), דשא סינטטי מאפשר לבעליו חיסכון משמעותי ומורגש.

דוגמא לכך ניתן לראות בהחלטתה של עיריית תל אביב להתקין דשא סינטטי בשני מגרשי כדורגל חדשים ביפו. החלטתה של העירייה לבחור בדשא סינטטי נבעה, בין השאר, בשל השמירה על איכות הסביבה והחיסכון במים. גורמים בעירייה מעריכים כי הבחירה במרבד דשא סינטטי תחסוך כ-100,000 שקלים בשנה.

דשא סינטטי בדימונה – חוסכים בעלויות הגינון!

הוצאות כלכליות נוספות הדרושות לשמירה על דשא אורגני באות לידי ביטוי בהדברה, דישון וטיפול. חומרי הדשן וההדברה יכולים להגיע עד מאות שקלים בשנה. שירותי גינון ותחזוקה עולים כסף רב ויכולים להסתכם בהוצאה שנתית של כעד 10,000 שקלים. גינות אשר מותקן בהם דשא סינטטי אינן זקוקות לכל אלו. הסיבים המלאכותיים של הדשא הסינטטי אינם מושכים חרקים ומזיקים למיניהם, ואין הם חשופים למחלות. כמו כן, אורכו של הדשא הסינטטי מותאם לרצונו של הלקוח והדשא המלאכותי ישמור על צורתו וצבעו לאורך שנים ללא תחזוקה כלל.

דשא מלאכותי בדימונה – פתרון מושלם לגינה ירוקה!

דשא סינטטי מהווה למעשה פתרון מושלם עבור אלו הרוצים גינה ירוקה מצד אחד, וחסכונית מצד שני. התקנתו של דשא סינטטי באצטדיוני כדורגל מובילים בעולם, והבחירה שעושות עיריות רבות ובעלי עסקים בתחום המזון והמלונאות, כאשר הם מתקינים דשא סינטטי, מדברת בעד עצמה. מדובר אפוא במוצר חדשני ויוקרתי הנמצא בקדמת הבמה, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה עיצובית.

מחפשים דשא סינטטי בדימונה? חייגו: 077-21-500-31