דשא סינטטי בהוד השרון

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בהוד השרון

התקנת דשא סינטטי בהוד השרון תהפוך את חייכם לירוקים וקלים יותר. דשא סינטטי אינו דורש טיפול ונשאר ירוק 365 ימים בשנה. היכן ניתן לרכוש דשא סינטטי איכותי במחיר היבואן? כמה כסף דשא סינטטי חוסך? התשובות כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

התקנת דשא סינטטי בהוד השרון טומנת בחובה טומנת בחובה יתרון כפול. ראשית, דשא סינטטי ניתן להתקנה בקלות על גבי מגוון רחב של משטחי בסיס ומאפשר ללקוחות רבים ליהנות מגינה ירוקה ורעננה ללא תלות במזג האוויר או באדמה מסוימת. שנית, דשא סינטטי מעניק לבעליו חסכון של ממש בהוצאות כגון מים, הדברה, שזרוע, דישון וכדומה.

לא לחינם בוחרים יותר ויותר צרכנים בישראל להתקין דשא סינטטי בשטח אשר בבעלותם. מדובר בחיסכון כלכלי של ממש לאורך שנים. יצוין כי התקנתו הראשונית של דשא סינטטי יקרה מעט מזריעת דשא אורגני. עם זאת, השקעה זו חוזרת לבעליה בתוך שנים מעטות. לפניכם מאמר קצר הבוחן את סגולותיו של דשא סינטטי מנקודת מבט כלכלית.

דשא סינטטי בהוד השרון – חסכו במים כבר היום!

חיסכון במים הינו משמעותי ביותר בהוד השרון ובכלל בכל ישראל כיום. ראשית, המדינה נמצאת בתקופת בצורת מהקשות שידענו. שנית, ממשלת ישראל מטילה מיסים כבדים על שימוש יתר במים (מס בצורת, היטל מים וכדומה). בעלי גינות פרטיים, אשר בשטחם דשא טבעי בגודל של כ-50 מ"ר, ישלמו מדי חודש כ-200 שקלים בגין השקייתו.

במקביל, צרכנים אשר העדיפו דשא סינטטי יוכלו לחסוך הוצאות חודשיות אלו. מדובר אפוא בחיסכון של כ-2,400 שקלים מדי שנה. העובדה כי דשא סינטטי מעניק משטח ירוק ורענן לצד חיסכון במים הפכה אותו לפופולארי ביותר בקרב חוגים ירוקים. במידה ואתם בעלי עסקים, מיותר לציין כי הצגת העסק כחסכוני במים ובעל מודעות סביבתית הינם בעלי משמעות כלכלית נוספת. לקוחות רבים ישמחו לדעת כי הם מגיעים למקום אשר איננו רק מתעל עצמו למטרות רווח, והדשא הסינטטי המותקן בו מעיד על דאגתו לכלל.

דשא מלאכותי בהוד השרון – מחזירים את מכסחת הדשא למחסן

עלותם של תחזוקת מדשאות טבעיות בהוד השרון נמצאת בשנים האחרונות בעלייה מתמדת. מדובר אפוא בהוצאה חודשית של מאות שקלים אשר יכולה להגיע עד כ-10,000 שקלים בשנה. טיפול בגינה הינו שירות חשוב ביותר כאשר בגינה ישנו דשא טבעי. עם זאת, דשא סינטטי יאפשר לכם להחזיר את מכסחת הדשא למחסן ולהתרווח מגינה ירוקה ללא צורך בטיפול כלל.

דשא סינטטי מיוצר, כאמור, מחומרים מלאכותיים (שילובים של פוליאתילן וניילון). לכן, דשא סינטטי איננו גדל ואינו תופס מחלות שונות. מרבדי דשא סינטטי הינם אחידים והם אינם מקרחות או דילול. גם לקוחות אשר מכסחים את הדשא בעצמם יודעים כי מכסחת דשא איננה מוצר זול ויש לדאוג לטיפולה באופן תכוף. דשא סינטטי מאפשר ללקוחותיו להיפרד לשלום, מעלויות הטיפול וגם ממכסחת הדשא.

בחירת דשא סינטטי בהוד השרון – קונים ישירות מהיבואן

מחפשים דשא סינטטי בהוד השרון? מחסני היבואן של דשא קבוע יספקו לכם את כל הפתרונות להפוך את הגינה שלכם לירוקה 365 ימים בשנה ללא צורך בטיפול כלל!

אתם מוזמנים להגיע לתצוגה שלנו ולהתרשם ממבחר ענק של דגמי דשא סינטטי איכותי במחירי היבואן!

להגעה לתצוגה רשמו דשא קבוע מרכז ארצי ב-WAZE, להצעת מחיר חייגו: 077-21-500-31