דשא סינטטי בחריש

טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בחריש

מחפשים דשא סינטטי בחריש? הגעתם למקום הנכון! תושבי חריש והסביבה נהנים ממחירים ישירים מהיבואן לצרכן ושירות התקנות מקצועי – לפרטים כנסו למאמר הבא.

דשא קבוע מהחלוצות של הקמת הגינות הירוקות בישראל מביאים לחריש את המגמה הירוקה – דשא סינטטי ללא תחזוקה ובמראה טבעי. רוצים להתקין דשא סינטטי בחריש? הגעתם למקום הנכון!

דשא סינטטי הפך למוצר מבוקש מאוד באזור חריש והסביבה עקב הרצון ליהנות ממרפסות וגינות ירוקות ללא צורך בטיפול ותחזוקה.

דשא סינטטי מותקן כיום בשימושים מגוונים ונרחבים: גינות פרטיות, מרפסות וגגות, שטחים ציבוריים, מוסדות חנוך, בתי עסק ומסחר ומגרשי ספורט חובבים ומקצועיים.

מחפשים דשא סינטטי באיזור חריש? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

בחריש כבר ניתן לראות את מרבד הפלא הירוק בפרויקטים רבים ומגוונים; איי תנועה, גינות ציבוריות, כיכרות, מוסדות חנוך, מגרשי כדורגל וגינות ומרפסות פרטיות.

הדשא הסינטטי מאפשר לתושבי חריש ליהנות ממרחבים ירוקים 365 ימים בשנה ובמקביל השלטון המקומי חוסך כסף רב למשלמי המיסים.

דשא סינטטי בחריש – התקנה מקצועית או עשו זאת בעצמכם?

דשא סינטטי יכול להיות מותקן על ידי מתקין מקצועי או עלי ידי חובב עם ידי זהב. האם מסובך להתקין דשא סינטטי? זה תלוי בשטח ההתקנה, גודל השטח ואיל כישורים יש לכם.

אם אתם תושבי חריש אז במרחק של 20 דקות נסיעה תוכלו להינות מתצוגה מרשימה של דשא סינטטי במבחר הגדול ביותר בישראל ולקבל הדרכה מקצועית במקום ואת כל אביזרי ההתקנה.

רוצים ליהנות משירות מקצועי מלא? פשוט הגיעו אלינו לבחירת הדשא הסינטטי ולאחר מכן תוכלו להיפגש עם נציג מקצועי של החברה שימדוד את השטח וייתן לכם ייעוץ מקצועי במקום.

איך מגיעים? פשוט רושמים דשא קבוע ב-waze

דשא סינטטי בחריש – ממציא את הגינה מחדש

דשא סינטטי מומלץ לבחור בתצוגה של החברה ולא דרך דפי האינטרנט. צפיפות סיבים, אורך סיבים ומרקם לא ניתן להעביר בשלט רחקו – זו הסיבה שבנינו תצוגה מרשימה עבורכם.

כשניגשים למלאכת הבחירה של דשא סינטטי עלינו לגשת למשימה באופן שקול ומחושב. ישנם סוגים רבים ומגוונים של דשא סינטטי ברמות איכות וטיב. חלק מהדגמים יתאימו לאזורים ושימושים מסוימים לאחרים לא. בחירת הדשא הסינטטי צריכה להתבצע בליווי של איש מקצוע ותיק ומנוסה. 

היועצים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון 077-2150031
ובמחסני החברה (רשמו דשא קבוע ב-WAZE) להגעה מהירה.