דשא סינטטי בכרמיאל

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בכרמיאל

דשא סינטטי בכרמיאל, ניתן לקנות במשתלה או חנות אך אם אתם באמת רוצים לקבל מחיר ישיר, ללא פערי תיווך ועם איכות גבוהה אז פשוט פנו ישירות ליבואן! דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי איכותי ומחזיקה במלאי מעל ל-15 דגמי דשא סינטטי עם כל תקני האיכות המחמירים בעולם.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בכרמיאל ניתן לרכוש ברשתות שיווק, משתלות וחנויות חומרי בניין אך האם אתם באמת יודעים, מאיפה מגיע הדשא הסינטטי ואילו תקני איכות יש לו? דשא קבוע, מייבאת דשא סינטטי איכותי, עם כל תקני האיכות המחמירים בעולם ומוכרת את המוצרים שלה ישירות מהיבואן לצרכן!

דשא סינטטי בכרמיאל עם תקני איכות!

תקני האיכות שלנו מתמקדים, בשלושה רבדים: בדיקת אי רעילות, הגנה מפני נזקי האקלים ובטיחות מפני אש. תקן אי רעילות מוכיח כי הדשא הסינטטי אינו פולט צבע של מתכות כבדות וכי הוא בטוח לשימוש בקרב ילדים. מעכבי בעירה, מאפשרים לנו ליהנות ממשטח בטיחותי, ללא חשש בעת מגע עם עצם בוער, כמו: סיגריה או גחל לוהט. הגנת UV מגינה על המשטח, מפני נזקי האקלים הישראלי לאורך שנים.

דשא מלאכותי בכרמיאל - מהיבואן לצרכן

היתרון המשמעותי ביותר, ברכישת דשא סינטטי מהיבואן לצרכן, הוא הגישה הישירה של הלקוח הסופי למקור. לא עוד, משווקים מיותרים ופערי תיווך לא הגיוניים! לקוחותינו, נהנים מרכישה ישירה ממחסני החברה ובכך מרוויחים פעמיים; דשא סינטטי איכותי ובמחיר זול משמעותית ביחס לשוק.

דשא סינטטי בכרמיאל
דשא סינטטי בכרמיאל ישירות מהיבואן

שירות התקנות מקצועי באזור הצפון

דשא קבוע מספקת שירות התקנות מקצועי בכל הארץ! חברתנו התקינה כבר עשרות אלפי מטרים ברחבי המדינה, אזור הצפון ובכרמיאל לאורך השנים. אם אתם מעוניינים בהתקנת תקנית עם כל החומרים הדרושים ועם גימור מקצועי אז פשוט פנו אלינו להצעת מחיר מסודרת. התקנה תקנית דורשת ניסיון, ידע ומיומנות על מנת שהחיבורים בין המרבדים יראו טוב, שהתשתית תהיה מהודקת ותנקז מים היטב ושהחיתוכים יהיו מדויקים. אל תתפשרו על איכות ההתקנה ותמיד תפנו לאנשי מקצוע מנוסים.

משלוח מהיר לכרמיאל של דשא סינטטי וחומרי התקנה!

רוצים להתקין דשא סינטטי בעצמכם? אנו נספק לכם דשא סינטטי איכותי, הדרכה וחומרי התקנה עם משלוח עד הבית. המובילים שלנו מספקים דשא סינטטי לכל חלקי הארץ במהירות ויעילות – שישה ימים בשבוע.  

המבחר הגדול ביותר של דשא סינטטי בישראל!

צרכים דשא סינטטי למגרש כדורגל? לגינה ביתית? דשא סינטטי למרפסת או להתקנה בגני ילדים? אנו מחזיקים את המבחר הגדול ביותר של דשא סינטטי בישראל. לחברתנו מעל ל-15 סוגים שונים, לכל שימוש ומטרה. אנו ממליצים להגיע לתצוגה שלנו, ולהתרשם מהמבחר הגדול במחסני החברה. כל הדגמים זמינים במלאי, בשיטת "שלם וקח".

מחפשים דשא סינטטי בכרמיאל? חייגו: 077-21-500-31