דשא סינטטי בנווה ימין

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בנווה ימין

דשא סינטטי בנווה ימין, מאפשר לנו לשנות את פניה של גינתנו בזמן קצר ולהפוך אותה לירוקה לשנים ארוכות של שימוש – ללא צורך בטיפול. איפה קונים דשא סינטטי איכותי? כמה כסף דשא סינטטי חוסך לנו? הכל בכתבה הבאה.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

מחפשים דשא סינטטי בנווה ימין? כמה פעמים נכנסתם לאולם אירועים והתרשמתם מפסלי הדשא המרהיבים? האם גם אתם התרשמתם מחלון ראווה אשר מרכיב בתוכו שילוב של פריטים ודשא ירקרק? ובכן, יתכן ועיצובים אלו היו עשויים מדשא סינטטי.

דשא סינטטי, אשר מיובא לישראל משלהי שנות ה-90, הפך זה מכבר לפריט עיצובי נפוץ ביותר. מעצבי פנים ואדריכלים רבים משתמשים בדשא הסינטטי לצורך עבודתם, ועיצובים באמצעות דשא סינטטי מפארים את המגזינים העוסקים בתחום.

מחפשים דשא סינטטי בנווה ימין? צרו איתנו קשר עוד היום 077-21-500-31

לא מדובר בתופעה של מה בכך. דשא סינטטי פרץ לתודעת עולם העיצוב בשל תכונותיו ומראהו. מבחינה תחזוקתית, התקנתו של דשא סינטטי הינה אפשרית על מגוון רחב ביותר של בסיסים. דשא סינטטי איננו מכה שורשים ואין כל צורך להשקותו. אי לכך, דשא סינטטי ניתן להתקנה גם בתוך חללים סגורים ואף באזורים בהם זריעת דשא טבעי איננה אלא בגדר חלום.

בנוסף, כבר בחנות נבחר הדשא הסינטטי בצורתו הסופית, הן מבחינת צפיפות סיביו והן מבחינת אורכו וצבעו. כמו כן, עיצוב באמצעות דשא סינטטי איננו דורש גידול וטיפוח ובעל הדשא נהנה מחומר עיצובי ברמה גבוהה כבר למן היום הראשון. כל אלה הופכים את הדשא הסינטטי למבוקש ביותר בקרב מעצבים ואדריכלים.

דשא סינטטי בנווה ימין – לגינה מעוצבת

עיצוב בעזרת דשא סינטטי בנווה ימין הינו עניין התופס תאוצה רבה בעשור האחרון. לא מדובר רק בתחליף לדשא הטבעי. דשא סינטטי מותקן כיום גם במקומות בהם השימוש בדשא לא היה אפשרי כלל. מנקודת מבטם של המעצבים, דשא סינטטי פותח צוהר לאפיקים חדשים ומרתקים. עד להכרה בכך שדשא סינטטי מהווה מהפכה של ממש בעולם העיצוב, התרחקו צרכנים רבים מעיצובים באמצעות דשא.

עיצובים אלו נחשבו ליקרים ומורכבים, וההשקעה הרבה בהוצאות כגון גינון או כיסוח הפכה את המוצר לטרחה לא משתלמת. כיום, בעלי מקצוע אלו מכירים בכך כי דשא סינטטי איננו זקוק לכל פעולות התחזוקה הללו ורבים מהם משתמשים בו באופן יומיומי. דשא סינטטי מכסה כיום פסלים, גדרות, שבילים, קירות ועוד. למעשה, דשא סינטטי מותקן כיד הדמיון הטובה וניתן לעשות עימו פלאים של ממש.

דשא סינטטי בנווה ימין – חיסכון כספי אדיר!

התקנת מרבד דשא סינטטי בגינה פרטית ממוצעת בפרדס חנה – כרכור (50 מ"ר) תעלה לצרכן כ-11,000 שקלים. זריעת דשא טבעי, לעומת זאת, תעלה בגינה בגודל כזה כ-5,000 שקלים בלבד. עם זאת, יש לחשב את עלויות המשטח בראייה ארוכת טווח. דהיינו, מהן ההוצאות הנלוות לדשא והאם יש הבדל משמעותי מבחינה זאת בין משטח אורגני לבין דשא סינטטי.

חשוב לדעת כי דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי אשר אריגתו נעשית במעבדות מתקדמות. החומרים המרכיבים את הדשא הסינטטי חזקים ויציבים מצד אחד, וידידותיים לסביבה מצד שני. לעומת זאת, דשא טבעי תלוי באופן תמידי בקרקע, במזג האוויר, במים, במינראליים, בכיסוח, בגינון וכדומה. עלויות האחזקה הגבוהות, המצטברות מדי שנה לכ-5,000 שקלים, הופכות את הדשא הטבעי למוצר יקר ביותר במרוצת הזמן.

דשא סינטטי, לעומתו, איננו זקוק להוצאות נלוות כלל. סיבי דשא סינטטי עשויים מחומרים פלסטיים שאינם משתנים גם במזג אוויר יבש או רטוב במיוחד. אוהבי המראה המכוסח יוכלו לבחור בדשא סינטטי צפוף ונמוך, ללא כל הוצאות גינון. צרכנים אשר מעדיפים את הדשא הפראי, יבחרו בוודאי בדשא סינטטי שסיביו ארוכים ורכים. גם במקרה זה, אין כל צורך לטפח את הדשא באופן מתמיד. הדשא הסינטטי נאמן לצורתו הראשונית ואורח חייו נאמד בכ-15 עד 20 שנה.

דשא מלאכותי בנווה ימין – שינוי ירוק בדרך!

לדוגמא, דשא סינטטי מותקן לא אחת בתוך בניינים סגורים, במרפסות ובחדרים. עיצוב חדר ילדים תוך שימוש בדשא סינטטי הפך לתופעה שכיחה. כמו כן, עסקים רבים, כגון בתי קפה או בוטיקים יוקרתיים, מרפדים אף הם באמצעות דשא סינטטי את אזור קבלת האורחים. מבחינת בעל העסק, דשא סינטטי מעניק לעסקו מראה יוקרתי ורענן לאורך כל ימות השנה. מבחינת הלקוחות, תחושת ההשקעה וההקפדה מן העסק הופכת את ההגעה למתחם לתענוג של ממש.

דשא סינטטי בנוה ימין הפך לפריט חובה בקטלוג של כל מעצב או אדריכל נוף. בעלי מקצוע בתחום זה מסייעים ללקוחותיהם לבחור את הדשא הסינטטי המתאים עבור צורכיהם. כל לקוח נהנה מדשא סינטטי באורך המבוקש על ידו, ואורך זה של המשטח נשמר לאורך שנים רבות. החברות המשווקות את הדשא הסינטטי בישראל מייבאות לארץ את הדגמים החדישים ביותר. אי לכך, חברות אלו נוטות להעניק לדשא הסינטטי אחריות של עד כשבע שנים. יצוין כי מרבדי דשא סינטטי איכותיים שומרים על מראם כ-20 שנה בממוצע.

היועצים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם, בטלפון: 077-2150031 ובמחסני החברה.