דשא סינטטי בערד

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בערד

דשא סינטטי בערד ניתן לקנות ישירות ממחסני היבואן ולחסוך כסף רב! איך רוכשים דשא סינטטי איכותי במחיר זול? כמה עולה דשא סינטטי עם הובלה לערד? האם לדשא סינטטי יש תקני איכות? כל התשובות כאן!

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

רכישת דשא סינטטי בערד, יכולה להיות משימה לא פשוטה; ההיצע אינו גדול במיוחד אך הביקוש עולה מידי שנה בעיקר בשל מחירי המים הגבוהים והטיפול התובעני במדשאה, באזור עם אקלים מדברי. דשא סינטטי הפך לפתרון אידיאלי, לאזורים בהם צמחייה טבעית אינה גדלה ומתפתחת בקלות. הדשא הסינטטי, מאפשר לנו ליהנות ממשטח ירוק וטבעי, ללא צורך בשירותי גינון וכלי עבודה מיוחדים.

דשא סינטטי בערד - עמידות UV גבוהה!

השמש היוקדת באזור ערד, אינה סלחנית במיוחד, כשזה נוגע לעמידות צמחייה ומוצרי חוץ. אם לדשא הסינטטי, אין עמידות UV גבוהה, אז המוצר פשוט לא ישרוד מול השמש. זו הסיבה, שדשא קבוע משווקת רק מוצרי דשא סינטטי, שעברו בדיקות מעבדה והליכי ייצור קפדניים. לדשא הסינטטי שלנו, מגן UV דרגה 7 שנחשב למתקדם ביותר בתחום.

דשא מלאכותי - ברכישה ישירה מהיבואן בערד!

המערך השיווקי של החברה, פרוש לאורכה של המדינה ורוחבה. אנו מספקים דשא סינטטי, לכל יישוב ואתר, שישה ימים בשבוע, ישירות מהמחסנים הלוגיסטיים שלנו. איך זה מתבצע? אתם מבצעים רכישה אינטרנטית או טלפונית, ומקבלים את הדשא הסינטטי, ישירות אליכם עם כל החומרים הדרושים. 

מחירים של דשא סינטטי בערד

רכישה ישירה, מבטיחה לכם שתוכלו לקבל בערד, דשא סינטטי איכותי – במחיר זול משמעותית. מחיר דשא סינטטי, יושפע מהמפרט של הדגם וטיב החומרים. אם אתם מתקינים דשא סינטטי בערד באזור משחק, ספורט או עסק, אז בוודאי כדאי שתבחרו בדגם איכותי, עם עמידות גבוהה בפני דריכה. מחפשים דשא סינטטי זול, לשימוש זמני או לדירה שכורה? יש לנו גם פתרונות בשבילכם! מחיר דשא סינטטי זול, נע ממחיר של 20 ש"ח למ"ר ודגמים איכותיים יעלו גם 85 ש"ח ויותר. צפו בקטלוג של החברה והתרשמו ממבחר הענק של הדגמים שלנו.

משלוחים לערד עד הבית!

אם אתם רוצים לבצע התקנה עצמית, או רוצים שמתקין מקצועי יגיע אליכם, אז לנו יש את הפתרונות לשניהם. אנו יכולים לספק לכם שירות כולל ומקצועי להתקנת דשא סינטטי, או דשא סינטטי עם כל החומרים הדרושים להתקנה עצמית עד הבית! להצעת מחיר, פשוט צרו איתנו קשר עוד היום!

צרכים דשא סינטטי בערד? חייגו: 077-21-500-31