דשא סינטטי בעתלית

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בעתלית

דשא סינטטי בעתלית, יפתור לכם את הבעיה בתחזוקת גינה, באזור עם אקלים הפכפך וקשה. דשא סינטטי אינו דורש טיפול, השקייה ונחשב לאחד מהטרנדים החמים בתחום אדריכלות הנוף. רוצים לעבור לדשא סינטטי? כל המידע כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בעתלית, שלא כמו אחיו הטבעי, איננו גדל או נובל לאחר התקנתו. תכונה נפלאה זו מביאה לכך שדשא סינטטי הינו חומר עיצובי השומר על עיצובו הראשוני ביום ההתקנה ולאורך שנים.

כמו כן, התקנתו מתאפשרת גם במתחמים סגורים ובמקומות רחוקים בהם זריעת דשא טבעי איננה ברת השגה. מרבדי דשא סינטטי משווקים ללקוח בהתאם לבקשתו וחפצו וניתן לרכוש מרבדים בצורות שונות כגון משולשים, טרפזים, עיגולים וכדומה.

מחפשים דשא סינטטי בעתלית? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

עניין נוסף המביא אדריכלי נוף רבים לעשות שימוש במשטחי דשא סינטטי הינו תכונותיו הסביבתיות של המוצר. דשא סינטטי איננו זקוק להשקיה ואי לכך אינו מבזבז מים כלל. כמו כן, דשא סינטטי עשוי כאמור מחומרים מלאכותיים ואינו מהווה מוקד משיכה למזיקים וחרקים למיניהם.

פועל יוצא מכך הינו התיירות הצורך בשימוש בחומרי הדברה רעילים המסכנים את בריאות התושבים והמשתמשים בדשא. מדובר אפוא במוצר בעל מודעות ירוקה המשלב יופי ותרומה חברתית.

דשא סינטטי בעתלית – לגינה מושלמת!

במידה והנכם לקוחות פרטיים, דשא סינטטי מהווה עבורכם חומר גלם מושלם ליצירת גינה פרטית (גם כאשר אתם גרים בבניין רב קומות). לקוחות עסקיים נהנים מדשא סינטטי הן בתור משטח לרגליהם של באי עסקם והן כפריט עיצובי על גבי פסלים, גדרות, שלטים וחלונות ראווה. כמו כן, החיסכון העצום בהוצאות השוטפות, כגון גינון, הדברה או טיפוח, הופך את הדשא הסינטטי למוצר המשתלם גם מן ההיבט הכלכלי.

דשא סינטטי בעתלית – מותאם אישית ללקוח

דשא סינטטי מהווה כיום את אחד מן החומרים המבוקשים ביותר על ידי אדריכלי נוף ומעצבי פנים. מדובר במוצר השומר על צבעו לאורך שנים והתקנתו נעשית בקלות על מגוון רחב ביותר של משטחי בסיס.

דשא סינטטי, בניגוד לדשא אורגני, איננו מצהיב בעונות הקיץ החומות או נובל ומקריח בעקבות הזנחה. בדומה לפריטי עיצוב רבים, קיימת חשיבות רבה מבחינת הלקוח להתאים את המשטח לרצונו של בעל הבית כבר ביום ההתקנה. דשא סינטטי מאפשר עיצוב באמצעות דשא ללא חשש כי בעל הבית או מזג האוויר יפגעו בעיצוב כפי שנעשה לראשונה.

מלבד זאת, דשא סינטטי בעתלית מעניק יתרונות רבים לבעליו גם מן ההיבט הסביבתי וגם מן הבחינה הכלכלית. דשא סינטטי הינו למעשה מוצר חדיש הנמצא בחזית הטכנולוגיה ובאמצעותו יכולים בעלי נכסים רבים ליהנות מגינה ירוקה ורעננה (גם כאשר מדובר בבית משותף או כיכר עירונית בעיירה דרומית) לאורך כל ימות השנה.

היועצים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם, בטלפון: 077-21-500-31 ובמחסני החברה.