דשא סינטטי בפרדסיה

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בפרדסיה

דשא סינטטי בפרדסיה יעניק לכם מהפיכה בגינה. במקום לבזבז מים, להשקיע כספים רבים בטיפול ותחזוקה תוכלו להנות ממדשאה ירוקה ללא צורך צורך בטיפול כלל. לפרטים נוספים כנסו למאמר הבא.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בפרדסיה הפך להיות מוצר מבוקש ומותקן כיום כמעט בכל בית עם גינה או דירה עם מרפסת. מעצבים ואדריכלי נוף יודעים כי התקנתו של דשא סינטטי טומנת בחובה יתרון כפול. ראשית, דשא סינטטי ניתן להתקנה בקלות על גבי מגוון רחב של משטחי בסיס ומאפשר ללקוחות רבים ליהנות מגינה ירוקה ורעננה ללא תלות במזג האוויר או באדמה מסוימת. שנית, דשא סינטטי מעניק לבעליו חסכון של ממש בהוצאות כגון מים, הדברה, שזרוע, דישון וכדומה.

מחפשים דשא סינטטי בפרדסיה? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

לא לחינם בוחרים יותר ויותר צרכנים בישראל להתקין דשא סינטטי בפרדסיה בשטח אשר בבעלותם. מדובר בחיסכון כלכלי של ממש לאורך שנים. יצוין כי התקנתו הראשונית של דשא סינטטי יקרה מעט מזריעת דשא אורגני. עם זאת, השקעה זו חוזרת לבעליה בתוך שנים מעטות. לפניכם מאמר קצר הבוחן את סגולותיו של דשא סינטטי מנקודת מבט כלכלית.

דשא סינטטי בפרדסיה – צור משה – נורדיה – כי אין לנו מים לבזבז!

חיסכון במים הינו משמעותי ביותר בישראל כיום. ראשית, המדינה נמצאת בתקופת בצורת מהקשות שידענו. שנית, ממשלת ישראל מטילה מיסים כבדים על שימוש יתר במים (מס בצורת, היטל מים וכדומה). בעלי גינות פרטיים, אשר בשטחם דשא טבעי בגודל של כ-50 מ"ר, ישלמו מדי חודש כ-200 שקלים בגין השקייתו.

במקביל, צרכנים אשר העדיפו דשא סינטטי בפרדסיה יוכלו לחסוך הוצאות חודשיות אלו. מדובר אפוא בחיסכון של כ-2,400 שקלים מדי שנה. העובדה כי דשא סינטטי מעניק משטח ירוק ורענן לצד חיסכון במים הפכה אותו לפופולארי ביותר בקרב חוגים ירוקים. במידה ואתם בעלי עסקים בפרדסיה, מיותר לציין כי הצגת העסק כחסכוני במים ובעל מודעות סביבתית הינם בעלי משמעות כלכלית נוספת. לקוחות רבים ישמחו לדעת כי הם מגיעים למקום אשר איננו רק מתעל עצמו למטרות רווח, והדשא הסינטטי המותקן בו מעיד על דאגתו לכלל.

דשא מלאכותי בפרדסיה – שטח ירוק, ללא טיפול!

תחזוקת גינה עם מדשאה טבעית הינה משימה לא פשוטה הדורשת הוצאה כספית נכבדת. מדובר אפוא בהוצאה חודשית של מאות שקלים אשר יכולה להגיע עד כ-10,000 שקלים בשנה. דשא סינטטי עשוי, כאמור, מחומרים מלאכותיים (שילובים של פוליאתילן וניילון). לכן, דשא סינטטי איננו גדל ואינו תופס מחלות שונות. מרבדי דשא סינטטי הינם אחידים והם אינם מקרחות או דילול. גם לקוחות אשר מטפלים במדשאה בעצמם מודעים לקושי הרב בתחזוקת הגינה. דשא סינטטי מאפשר ללקוחותיו להיפרד לשלום, מעלויות הטיפול וגם ממכסחת הדשא.

דשא סינטטי בפרדסיה? חייגו: 077-21-500-31