דשא סינטטי בפרדס חנה – כרכור

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בפרדס חנה – כרכור

מחפשים דשא סינטטי בפרדס חנה – כרכור? אתם במקום הנכון! דשא קבוע מייבאת ומתקינה דשא סינטטי איכותי ונחשבת מחלוצות הענף בישראל. כמה דשא סינטטי כסף חוסך? היכן ניתן לרכוש דשא סינטטי? כל הפרטים כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

מתגוררים בפרדס חנה – כרכור? האם גם אתם חולמים על משטח דשא מרהיב בגינתכם? שוקלים לעצב את העסק עם דשא סינטטי? רוצים לדעת עוד על איכויותיו ויתרונותיו של דשא סינטטי? האם מדובר במוצר המשתלם גם מבחינה כלכלית? לפניכם מאמר קצר הסוקר את הסיבות העיקריות לרכישת דשא סינטטי, וביניהן – היתרון הכלכלי.

בשנים האחרונות דשא סינטטי הפך להיות מוצר חובה בכל גינה ומרפסת בישראל. באזור פרדס חנה – כרכור עולה המודעות בקרב ציבור הצרכנים בנוגע ליכולתו של דשא סינטטי לשדרג כל גינה או עסק. דשא סינטטי, היקר מעט מאחיו הטבעי בשנה הראשונה, הופך במרוצת השנים למוצר חסכוני ונפלא. עלויות אחזקתו מינימליות ותרומתו גדולה ומורגשת.

מחפשים דשא סינטטי בפרדס חנה – כרכור? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

לא לחינם, ממליצים גורמים שונים על מעבר לדשא סינטטי. בין אם מדובר בבעלי מודעות סביבתית השואפים לצמצם את השימוש המיותר במים, ובין אם מדובר במומחים כלכליים המחשבים את עלות ההוצאות רבת השנים על מרבדי דשא סינטטי לעומת שטחים טבעיים.

דשא סינטטי בפרדס חנה – כרכור – השקעה כספית ארוכת טווח!

התקנת מרבד דשא סינטטי בגינה פרטית ממוצעת בפרדס חנה – כרכור (50 מ"ר) תעלה לצרכן כ-11,000 שקלים. זריעת דשא טבעי, לעומת זאת, תעלה בגינה בגודל כזה כ-5,000 שקלים בלבד. עם זאת, יש לחשב את עלויות המשטח בראייה ארוכת טווח. דהיינו, מהן ההוצאות הנלוות לדשא והאם יש הבדל משמעותי מבחינה זאת בין משטח אורגני לבין דשא סינטטי.

חשוב לדעת כי דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי אשר אריגתו נעשית במעבדות מתקדמות. החומרים המרכיבים את הדשא הסינטטי חזקים ויציבים מצד אחד, וידידותיים לסביבה מצד שני. לעומת זאת, דשא טבעי תלוי באופן תמידי בקרקע, במזג האוויר, במים, במינראליים, בכיסוח, בגינון וכדומה. עלויות האחזקה הגבוהות, המצטברות מדי שנה לכ-5,000 שקלים, הופכות את הדשא הטבעי למוצר יקר ביותר במרוצת הזמן.

דשא סינטטי, לעומתו, איננו זקוק להוצאות נלוות כלל. סיבי דשא סינטטי עשויים מחומרים פלסטיים שאינם משתנים גם במזג אוויר יבש או רטוב במיוחד. אוהבי המראה המכוסח יוכלו לבחור בדשא סינטטי צפוף ונמוך, ללא כל הוצאות גינון. צרכנים אשר מעדיפים את הדשא הפראי, יבחרו בוודאי בדשא סינטטי שסיביו ארוכים ורכים. גם במקרה זה, אין כל צורך לטפח את הדשא באופן מתמיד. הדשא הסינטטי נאמן לצורתו הראשונית ואורח חייו נאמד בכ-15 עד 20 שנה.

דשא מלאכותי – קונים ישירות מהיבואנים!

דשא סינטטי לא הפך בין לילה למוצר כה יוקרתי ומבוקש. שיווקו בישראל נעשה כבר מתחילת שנות ה-90 והדגמים אשר מגיעים כיום לארץ מתאימים באופן מושלם לאקלים הישראלי ולטעמו של הלקוח המקומי. ישראלים ידועים בראייתם הכלכלית, ובחשיבה ארוכת הטווח המאפיינת אותם.

השיקולים הכלכליים תרמו אף הם לשגשוגו של הדשא הסינטטי במשק הישראלי. כיום, יותר ויותר צרכנים בוחרים בהתקנת דשא סינטטי, הן מבחינת המראה והעיצוב, והן מתוך שיקולים כלכליים.

אם אתם רוצים לרכוש מוצר איכותי במחיר ישיר מהיבואן אז אתם מוזמנים להגיע לתצוגה שלנו שממוקמת 30 דקות נסיעה מפרדס חנה – כרכור. מגיעים ישירות ליבואן וחוסכים בפערי התיווך – ככה זה כשמגיעים ישירות למקור.

צרכים דשא סינטטי בפרדס חנה - כרכור? חייגו: 077-21-500-31