דשא סינטטי בקריית אונו

טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בקריית אונו

מחפשים דשא סינטטי בקרית אונו? הגעתם למקום הנכון. דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי איכותי ומספקת שירות התקנות מקצועי בקריית אונו וסביבתה. לדשא הסינטטי שלנו תקני איכות מתקדמים ואחריות ארוכת שנים.

מחפשים דשא סינטטי בקריית אונו? דשא קבוע מייבאת ומתקינה דשא סינטטי בתקנים המחמירים בעולם כבר משנת 2000.
תושבי קרית אונו עוברים בשנים האחרונות להתקנת דשא סינטטי בשל יתרונותיו הרבים. בניגוד לדשא טבעי, דשא סינטטי אינו זקוק לתחזוקה כלל ונשאר ירוק לאורך כל השנה.

דשא סינטטי יחסוך לכם עלויות גבוהות של תחזוקה: השקיה, הוצאות גינון, שימוש בדשנים וכימיקלים ויישאר ירוק לאורך כל השנה. דשא סינטטי בקרית אונו יהיה עמיד בפני תנאי האקלים הקשים של מישור החוף ולא יאבד מצבעו ומרקמו לאורך השנים.

דשא סינטטי בקריית אונו – הולכים על בטוח!

דשא סינטטי חוסך בעלויות רבות אך עם הביקוש למרבד הפלא הירוק צצו כמו פטריות אחרי הגשם חברות רבות. איך תדעו שהחברה שעומדת מולכם היא חברה מקצועית וותיקה ושאתם רוכשים מוצר איכותי שיש לו בית?

קודם כל מומלץ להגיע למחסני החברה ולהתרשם מהמוצרים פיזית ולא להסתמך על תמונות בלבד באינטרנט. חברה רצינית תחזיק ברשותה תצוגה גדולה עם כל מבחר הדגמים שלה.

דשא קבוע התקינה תצוגה מרשימה של 200 מ"ר עם מבחר גדול של סוגי דשא סינטטי אשר מותקנים בתנאי סביבה אמיתיים בשילוב עם אבנים וצמחייה תחת כיפת השמיים. בנוסף דשא סינטטי איכותי דורש תקנים כמו: תקן אי רעילות, מגן UV, מעכבי בעירה ובקרות איכות ISO של המפעלים.

דשא מלאכותי בקריית אונו – התקנה מקצועית

דשא סינטטי סינטטי דורש לרב התקנה מקצועית על מנת שיחזיק מעמד לאורך שנים – דשא קבוע מספקת שירות התקנות מקצועי בכל הארץ. רוצים להתקין לבד? אם יש לכם ידי זהב ובא לכם לחסוך את כספי ההתקנה במרחק של 20 דקות נסיעה מקרית אונו תוכלו לקבל הסבר מפורט על הליך ההתקנה ולהצטייד בכל החומרים הדרושים לכם.

תושבי קרית אונו, קונים דשא סינטטי במחסני היבואן ומרוויחים!

רכישת דשא סינטטי במחסני היבואן יכולה להתבצע דרך אתר האינטרנט של החברה בלי להגיע פיזית אלינו. שירות המשלוחים שלנו, מגיע לכל הארץ ונשמח לספק לכם שירות כולל של התקנה מקצועית או משלוח מהיר עם כל החומרים להתקנה עצמית. רוצים להגיע אלינו לכוס קפה ,ולהתרשם מהסוגים השונים? פשוט רשמו דשא קבוע מרכז ארצי ב-WAZE. נשמח לראותכם!

דשא סינטטי בקרית אונו קונים ישירות מהיבואן!