דשא סינטטי בקריית גת

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בקריית גת

דשא סינטטי בקרית גת מותקן כיום במגרשי ספורט, גינות פרטיות, מרפסות ושטחים ציבוריים. האם דשא סינטטי מותאם לילדים? האם דשא סינטטי דורש טיפול? כל התשובות במאמר הבא.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בקריית גת הפך כבר לפני שנים למוצר מבוקש בישראל. רבות כבר דובר על היתרונות הרבים של דשא סינטטי. המוצר הטכנולוגי החדיש, אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות, מותקן לא אחת בבתי ספר, פארקים, גני משחקים וגני ילדים.

שימו לב, התקנת דשא סינטטי במקומות בהם משחקים ילדים איננה נעשית ללא סיבה. דשא סינטטי הינו מוצר אשר מעניק לילדים יתרונות רבים, החל מהרכות הזהה באופן "חשוד" לרכות הדשא הטבעי, דרך שמירה מפני מזיקים וחרקים, וכלה בבטיחות כלפי גופם הרך. כמו כן, דשא סינטטי ניתן להתקנה בכל אזור ובכל תנאי מזג אוויר.

מחפשים דשא סינטטי בקריית גת? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

דשא סינטטי מיובא לישראל ומותקן בקריית גת כבר למעלה מ-20 שנה ולאחרונה מגיעים לארץ דגמים מתקדמים ביותר של המשטח המלאכותי. בניגוד לדשא טבעי אשר סובל פעמים רבות מהאקלים הישראלי, דשא סינטטי איננו תלוי כלל במזג האוויר. אי לכך, לאחר ההתקנה הראשונית, דשא סינטטי שומר על צבעו וצורתו לאורך שנים והחברות המובילות מעניקות עליו אחריות ארוכת טווח.

החשיבות של משחקי ילדים מחוץ לבית איננה רק חשובה עבור שמחת החיים של הילד, אלא מדובר בסוגיה העוסקת גם בבריאותו הפיסית והנפשית של הפעוט. מומחים בתחום הילדים קובעים באופן מפורש שילדים אשר משחקים בחוץ, לפחות שעה ביום, נהנים משמירה על כושרם הגופני ומפתחים יכולות השתלבות חברתיות.

דשא סינטטי בקריית גת – מותאם במיוחד לילדים!

עם זאת, כאשר משטח המשחקים של הילדים הינו דשא אורגני, הילדים מנועים לשחק בדשא במקרים מסוימים. בקרית גת יש שטחים ציבוריים רבים עם דשא טבעי שלא מאפשרים לילדים לשחק בחופשיות. לדוגמה, לאחר גשמים עזים הדשא עלול להיות מלא בשלוליות ובוץ, אשר מלכלכים את הילדים, גורמים להחלקות, פוצעים אותם ומציפים את הבית בעקבות חול ואדמה.

דשא סינטטי, לעומת זאת, נהנה מתשתית ניקוז משוכללת אשר גורמת למים המצטברים עליו לזרום באופן יעיל לפינת המשטח ומשם למרזב, לביוב או לאדמה. כמו כן, חודשים חמים במיוחד, המצטרפים לחיסכון במים בימי בצורת, גורמים לדשא טבעי להקריח ולהצהיב. בעוד הדשא האורגני סובל מחוסר במים, משקעים וזיבול, דשא סינטטי מעניק לבעליו משטח ירוק ונקי מדאגות. סיביו העדינים והרכים של הדשא הסינטטי עשויים מחומרים מלאכותיים ידידותיים לסביבה אשר אינם מצהיבים או נושרים בהתאם לשינוי מצב הרוח של אמא אדמה.

דשא מלאכותי בקריית גת – בטיחות ואיכות לפני הכל!

דשא סינטטי בקריית גת אינו צורך גם אדמה מתחתיו אשר תזין אותו מדי יום. אי לכך, דשא סינטטי מותקן פעמים רבות במקומות סגורים או על בטון ומרצפות (לדוגמא, על גג בניין משותף או מרפסת גדולה). באופן זה, זוכים ילדים רבים הגרים בדירות ליהנות אף הם מדשא סינטטי, וגני ילדים רבים נפתחים במתחמים סגורים.

העניין החשוב ביותר שאיתו נסיים את המאמר הינו נושא הבטיחות. צרכנים רבים חוששים כי דשא סינטטי איננו מעניק לילד את הביטחון הדרוש כמו דשא אורגני. שימו לב, דשא סינטטי הינו, כאמור, מוצר טכנולוגי מוביל. אי לכך, הטכנולוגיה בתחום זה משתפרת מדי שנה וכיום ישנם משטחי דשא סינטטי המותאמים באופן מיוחד לקפיצות ונפילות.

לא לחינם עורכות מרבית מחלקות הנוער בכדורגל האירופי אימונים על דשא סינטטי. מחקרים שנערכו בתחום זה הראו באופן מפורש שגמישות סיביו של הדשא הסינטטי מגינה על גופם של הספורטאים עוד יותר מהדשא הטבעי.

דשא סינטטי בקריית גת? חייגו: 077-21-500-31