דשא סינטטי בקריית שמונה

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בקריית שמונה

דשא סינטטי בקרית שמונה – משנה את החוקים, בכל הנוגע לתחום הגינון בישראל. רוצים מדשאה ירוקה אך נמאס לכם מההוצאה הכספית הבלתי פוסקת והטיפול המחייב בגינה? אתם במקום הנכון! כל המידע על מעבר לדשא סינטטי במאמר הבא.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בקריית שמונה אינו דבר זר לתושבים. בעלי גינות עם דשא סינטטי אינם נלחמים מדי שנה בתופעות ותחלואות של דשא טבעי כגון: כנימות דשא, ערצבים, פרפרי לילה, עשים, זיבוליות ושאר רעות חולות. מלבד היתרון המשמעותי של אי דאגה לעניינים כגון מזיקים או דישון, בעלי דשא סינטטי נהנים גם מחיסכון כלכלי לאורך זמן.

ההוצאה על חומרי דישון והדברה עלולה לעלות כדי מאות שקלים מדי שנה, ולעיתים מדובר בסכומים רב ספרתיים. לפיכך, יותר ויותר אנשים פונים להתקין בגינתם או בעסקם דשא סינטטי. באופן זה נהנים הם מחיסכון כלכלי משמעותי לצד שקט נפשי.

מחפשים דשא סינטטי בקריית שמונה? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

לצערנו הרב, ישראל איננה מדינה אשר התברכה במשאבי מים בלתי נגמרים ומקורות מי שתייה רחבים. בעקבות ההתחממות הגלובלית ושנות הבצורת אשר "תקפו" את המדינה לכבוד המילניום החדש, החליטה הממשלה לבחון דרכים להביא לחיסכון משמעותי במים. אחת מדרכים אלו הינה הטלת מיסים משמעותיים על צריכת מים פרטית. ביטויים כגון "הקו האדום", "היטל המים" ו-"מס הבצורת", מהווים את מרכזן של שיחות סלון רבות בישראל בשנים האחרונות.

שימו לב, מומחים בתחום מעידים על כך שעלות ההשקיה של גינה ביתית בישראל עלולה להגיע כדי מאות ואלפי שקלים מדי שנה. עניין זה מביא צרכנים רבים להבין כי דשא סינטטי מעניק להם שקט כלכלי גם מבחינת חשבון המים.

דשא סינטטי בקריית שמונה – השקעה כספית, חד פעמית לשנים! 

מיותר לציין שדשא סינטטי, בהיותו מוצר טכנולוגי מלאכותי, איננו דורש השקיה כלל. משטח דשא סינטטי איננו צורך מים, גם לא בשיאו של הקיץ הישראלי. כמו כן, דשא סינטטי מעניק לבעליו את כל היתרונות הנלווים של גינה ירוקה ורעננה היפה לכל עין וכיס.

בהתחשב בהוצאה השנתית על השקיית הדשא, דשא סינטטי מחזיר את עלותו הראשונית בתוך שנים ספורות בלבד. כמו כן, מיותר לציין כי החיסכון במים הינו בעל השלכות סביבתיות ראשונות במעלה. דשא סינטטי מעניק לבעליו חיסכון כלכלי מחד, ופיתרון ידידותי לסביבה מאידך. זאת ועוד, דשא סינטטי איננו צורך השקיה ועל כן הוא אינו מהווה מקור להצטברות של בוץ ולכלוך. בנוסף, התקנת דשא סינטטי אפשרית גם במקומות סגורים כגון מרפסות, חדרי ישיבות, לובי פנימי, חדרי ילדים ועוד.

דשא מלאכותי בקריית שמונה – ללא טיפול כלל!

דשא סינטטי בקריית שמונה, בניגוד לדשא אורגני, איננו משנה גובהו וצורתו במרוצת השנים. אי לכך, בניגוד לאחיו האורגני, דשא סינטטי איננו דורש מבעליו הוצאות חודשיות ושנתיות בגין גינון וכיסוח. כל מי אשר גידל דשא טבעי בעבר יודע כי הצורך בטיפול מתמיד במדשאה אינו דבר שיש לקחת בקלות ראש.

דשא סינטטי, לעומת זאת, יכול להיות עילה מספיק טובה להיפרד ממכסחת הדשא והוצאות המים לשלום. צרכנים אשר אוהבים המשטח המכוסח יכולים לבחור בדשא סינטטי בעל סיבים קצרים וצפופים, ואילו המעוניינים בדשא פראי יפנו ככל הנראה לדשא מלאכותי בעל סיבים ארוכים ורכים. כך או כך, משטח הדשא הסינטטי ישמור על אורך סיביו לאורך השנים, תוך שהוא מעניק לבעליו שקט כלכלי מצד אחד, וגינה ירוקה ורעננה מן הצד השני.

מחפשים דשא סינטטי בקרית שמונה? חייגו: 077-21-500-31