דשא סינטטי ברמלה – לוד

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי ברמלה – לוד

דשא סינטטי ברמלה – לוד הפך למוצר חובה בכל בית שיש לו מרפסת או גינה. דשא סינטטי איכותי ישמש אתכם לשנים והוא אינו דורש טיפול כלל. מחפשים דשא סינטטי איכותי במחירי היבואן? הגעתם למקום הנכון!

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי ברמלה – לוד הינו פריט מתקדם אשר התקנתו תופסת תאוצה רבה בשנים האחרונות. לאחר שהותקנו משטחי דשא סינטטי בהיכלי ספורט ומתמחים עירוניים, פרץ הדשא המלאכותי לתודעה גם בקרב אדריכלי נוף ומעצבי פנים. כיום, מעצבים רבים יודעים כי דשא סינטטי טומן עבורם יתרונות רבים.

דשא סינטטי בלוד – רמלה – מראה טבעי, ללא טיפול!
ראשית, מדובר במוצר אשר שומר על צורתו ואיכותו לאורך שנים. תכונה זו משחקת באופן מושלם לידיהם של מעצבי פנים אשר עבודתם נעשית באופן חד פעמי בהתאם לדרישת הלקוח. עיצוב באמצעות דשא סינטטי מאפשר לבעל המקצוע להתקין עבור הלקוח את המשטח המלאכותי ללא חשש מנבילה או הזנחה. זאת בניגוד לעיצוב באמצעות דשא אורגני הדורש תחזוקה קבועה במסגרת כיסוח וגינון.

מחפשים דשא סינטטי ברמלה – לוד? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

עניין נוסף המביא אדריכלי נוף להסתייע בדשא סינטטי הינו היכולת להתקין אותו על גבי משטחי בסיס מגוונים. דשא סינטטי מאפשר עיצוב גינות דשא גם בתוך מקומות סגורים כגון מרפסות ו\או גגות בבניינים רבי קומות. בעלי עסקים רבים מתקינים בעסקם דשא סינטטי, וזאת בתור תחליף לדשא טבעי או קרקע קשיחה. עם זאת, השימוש בדשא הסינטטי בתור חומר עיצובי פרץ מזמן את גבולות הדמיון. כיום, מרבדי דשא סינטטי מיובאים במגוון רחב של דגמים וצבעים (ניתן להשיג דשא סינטטי בגוונים שונים של ירוק ואף בצבעים כגון כחול, אדום, צהוב ולבן). המרקם העדין של הדשא הסינטטי, יחד עם חוזק סיביו ואמינותו, הופכים אותו למוצר מבוקש ביותר בענף העיצוב.

דשא סינטטי ברמלה לוד – חבל על כל טיפה!

דשא סינטטי טומן בחובו יתרון נוסף מן ההיבט הסביבתי. בישראל, הסובלת ממשבר מים חריף בשנים האחרונות, ישנה מלחמה עיקשת על כל טיפה וטיפה. אי לכך, דשא סינטטי, אשר איננו דורש השקיה כלל, אינו אלא מוצר ירוק גם מבחינת איכות הסביבה. מיותר לציין כי החופש משימוש בחומרי הדברה רעילים או במכסחות דשא הפועלות על נפט או גז, רק מגדילים את תרומתו של הדשא הסינטטי לאיכות הסביבה בישראל.

דשא מלאכותי ברמלה – לוד – מוצר נגיש לכולם!

בעזרתו של הדשא הסינטטי, עיצוב דשא איננו עניין לעשירים בלבד. כיום, לא מדובר במותרות אשר ניתן לראותן רק בבתי מלון או גני אירועים יוקרתיים. דשא סינטטי הינו מוצר המשווק בישראל במחירים שווים לכל נפש. באמצעות דשא סינטטי, זוכים גם בעלי דירות בבניין רבי קומות ליהנות מדירה ירוקה. כמו כן, דשא סינטטי משמש אמנים, פסלים, יוצרים וכדומה. התקנתו של הדשא הסינטטי נעשית בקלות רבה, גם על גבי שלטי פרסומת, פסלים, גדרות, חלונות ראווה וכדומה.

היועצים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם, בטלפון: 077-2150031 ובמחסני החברה.