דשא סינטטי ברמת אפעל

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי ברמת אפעל

דשא סינטטי ברמת אפעל מחליף בגאון את המדשאות הטבעיות בשנים האחרונות והפך ממש לנכס בתחום עיצוב הנוף. כמה עולה דשא סינטטי? איפה קונים דשא סינטטי? והיכן ניתן להתקין דשא סינטטי? כל התשובות כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

מחפשים דשא סינטטי ברמת אפעל? אדריכלים ומעצבי פנים רבים פונים לאחרונה לשוק הדשא הסינטטי. בעלי מקצוע אלו מוצאים בדשא הסינטטי מקור להשראה וחומר עיצובי מהשורה הראשונה. בניגוד לתחילת שנות התשעים, אשר במהלכן הגיעו לישראל מרבדי דשא סינטטי בדגמים הראשוניים ביותר, כיום מיובאים לארץ שלל משטחי דשא מלאכותי בצבעים ובגוונים רבים.

דשא סינטטי הינו מוצר העשוי מחומרים פלסטיים, המצויים בכל בית אשר עברו הליכי ייצור קפדניים ופיתוח טכנולוגי מתקדם. הפיתוחים התעשייתיים בענף הדשא הסינטטי פותחים בפניו של המעצב אפשרויות רבות.

מחפשים דשא סינטטי ברמת אפעל? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

עד לאחרונה, מעצבים ואדריכלי נוף אשר היו מעוניינים בעיצוב באמצעות דשא, נדרשו לבחון גורמים רבים בבואם להתחיל בפעולת העיצוב. הצורך בשמירה על עיצוב דשא, לאורך זמן רב ובהיקפים שבועיים, הביא אדריכלי נוף רבים להתרחק מעיצובים אלו. כיום, באמצעות מרבדי דשא סינטטי, חוזרים מעצבים רבים לעבוד גם עם עיצובי דשא.

דשא סינטטי ברמת אפעל איננו דורש השקעה או תחזוקה כמעט לחלוטין. מדובר, כאמור, במוצר מלאכותי. אי לכך, אין צורך להשקות דשא סינטטי והמשטח איננו דורש הדברה או כיסוח. במילים אחרות, במידה ואתם מעוניינים במרפסת ובה פינת ירק רעננה, או במקרה וברצונכם לכסות פסלים בגינה במרבד דשא מרהיב, ניתן לעשות זאת בקלות רבה על ידי התקנת דשא סינטטי לפי בחירה.

דשא סינטטי ברמת אפעל – נפרדים מחשבון המים לשלום!

כאן המקום לציין כי החיסכון המשמעותי במים תורם לבעל הדשא הסינטטי גם מהבחינה הכלכלית. כיום, ממשלת ישראל מטילה מיסים כבדים על שימוש יתר במים וזאת בשל משבר המים המתחולל בעולם בכלל ובמזרח התיכון בפרט. משטחי דשא סינטטי, אשר אינם זקוקים כלל למים, יכולים לחסוך לבעליהם עד כדי מאות שקלים בשנה.

בנוסף, דשא סינטטי שומר על גובה סיביו וצפיפותם כמו ביום ההתקנה. אי לכך, אין כל צורך להסתייע במכסחות דשא או שירותי גננות יקרים. מלבד הפגיעה הסביבתית הכרוכה בהפעלת מכסחת דשא הפועלת על גז או נפט, מדובר גם בהפחתה משמעותית בהוצאות כספיות. שירותי גינון כיום הינם שירותים יקרים ביותר (קל וחומר כאשר מדובר בפריטים עיצוביים כגון גדרות דשא או דשאים מפוסלים). דשא סינטטי, המותקן ברמת אפעל בתור חומר עיצוב על גבי פסל או גדר, איננו זקוק לביקור שבועי של גנן מוסמך. שילוב כל אלה הופך את הדשא הסינטטי לפריט המושלם עבור הלקוחות מחד, ומעצבי עסקם מאידך.

דשא סינטטי ברמת אפעל – גם בעסקים ובבתי ספר!
דשא סינטטי הינו מוצר אשר שימש בעבר תחליף לדשאים טבעיים בבתי ספר והיכלי ספורט. איכותה של הטכנולוגיה, וההתפתחות הרבה בשנים האחרונות, הביאו לכך שדשא סינטטי מותקן כיום במגוון רחב ביותר של עסקים ובשיטות מגוונות. הפריצה לשוק העיצוב הייתה אפוא רק עניין של זמן. בעזרת עיצוב נכון על ידי בעלי מקצוע בתחום, ניתן להעניק לכל מקום מראה יוקרתי ומהודר על ידי התקנת מרבדי דשא סינטטי.

דשא מלאכותי ברמת אפעל – פונים ישירות ליבואן!

דשא סינטטי קונים ישירות מהיבואן לצרכן כי באמת שאין צורך לשלם פערי תיווך מיותרים. דשא קבוע מייבאת ומתקינה דשא סינטטי איכותי משנת 2000 וידועה בזכות מוצריה והתקנותיה המקצועיות.

היועצים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם, בטלפון: 077-2150031 ובמחסני החברה.