דשא סינטטי ברעננה ובשרון

דשא סינטטי ברעננה ובשרון

התקנת דשא סינטטי נפוצה היום מאוד ברעננה ובכלל בכל אזור השרון החל מגינות ביתיות, מרפסות, דירות גג, שטחים ציבוריים או מסחריים ומגרשי ספורט. מה היתרונות של התקנת דשא סינטטי בגינה? היכן ניתן למצוא אותו ברעננה ומדוע עיריית רעננה וגופים מסחריים משלבים אותם בפרויקטים מגוונים ורבים? כל התשובות כאן.

פורסם:

לאחרונה המגמה הירוקה הגיעה לרעננה וערים נוספות באזור השרון. תושבי רעננה הפכו לחלוצים בתכנון ועיצוב גינות אקולוגיות – חסכוניות במים. דשא סינטטי הפך לאחד מהפריטים המבוקשים בגינות אלו וכיום ניתן להיתקל בו לא רק בגינות פרטיות ברעננה אלא בשטחים מסחריים, עסקים, מוסדות חינוך וציבור ואף מגרשי ספורט.

מחפשים דשא סינטטי באיזור רעננה? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

עיריית רעננה משלבת דשא סינטטי בפרויקטים רבים ומגוונים; איי תנועה וכיכרות, גינות במתחמים ציבוריים, גני ילדים, בתי ספר ועוד… הדשא הסינטטי מאפשר לאזרחי רעננה ליהנות ממרחבים ירוקים לאורך כל השנה ובמקביל העירייה חוסכת כסף רב למשלמי המיסים.

דשא סינטטי ברעננה – ירוק כל השנה וללא תחזוקה

דשא סינטטי חוסך בעלויות טיפול ותחזוקה בניגוד מוחלט לדשא טבעי הזקוק לטיפול מסור, הכולל: השקיה, דישון, כיסוח והדברה. דשא סינטטי לאחר התקנתו אינו מצריך מאיתנו דבר והוא נשאר ירוק ויפה 365 ימים בשנה.

דשא סינטטי ברחבי רעננה אולי נראה כיום כדבר מובן מאליו אך הוא נכנס לחיינו לפתע רק לפני שנים מעטות. ענף הדשא הסינטטי יוסד כבר בשנות השישים בארה"ב אך עד להגעתו לרעננה וישראל הוא עבר כברת דרך של כמעט 4 עשורים. אז מה השתנה בשנים האלו?

קברניטי ענף הדשא הסינטטי הבינו  את הפוטנציאל הגדול של המרבד הירוק והחלו לייצר סוגי דשא סינטטי המתאימים לכל שימוש ומטרה. דשא סינטטי הותקן לראשונה למטרות ספורט אך ככל שחלף הזמן הבינו כי דשא סינטטי יכול לשמש אותנו בכל מקום ואתר והיום הוא מותקן במרפסות, דירות גג, גינות ביתיות, מגרשי ספורט ומשחק ועוד…

דשא סינטטי – ממציא את הגינה מחדש

דשא סינטטי מצליח להפוך במהירות כל חלקת בטון שוממת לגינת ירק פורחת ומרהיבה. ברחבי רעננה ניתן לראות בנייה משולבת של בניינים משותפים עם מרפסות, דירות גן , קוטג'ים ווילות המאפשרים למעצבי גינות ואדריכלי הנוף להמציא את עצמם בכל פעם מחדש מבחינה עיצוב אדריכלי.

קח קרה שכל זוג צעיר שחלם על בית פרטי עם גינה, נאלץ בסופו של דבר להסתפק בדירה עם מרפסת קטנה. כיום אותו זוג יכול בקלות ליצור לעצמו פינת חמד בבית באמצעות התקנת דשא סינטטי במרפסת. דשא סינטטי משתלב בקלות רבה עם צמחים ואביזרים דקורטיביים לגינה כגון: פסלים, כדי נוי, עציצים, מזרקות מסלעות ואבנים.

כשניגשים לבחור דשא סינטטי עליכם לגשת למשימה בשיקול דעת ומקצועיות. ישנם סוגים רבים של דשא סינטטי שיתאימו לאזורים מסוימים ולאחרים לא –  הן מבחינת האקלים והן מבחינת תוואי השטח. אנו מזמינים אתכם להגיע לתצוגה של החברה ולהתרשם מסוגי הדשא הסינטטי השונים.

היועצים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון 077-2150031
ובמחסני החברה (רשמו דשא קבוע ב-WAZE) להגעה מהירה.