דשא סינטטי טייבה

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי טייבה

דשא סינטטי בטייבה יהפוך כל גינה או מרפסת לירוקה במהירות הבזק. נמאס לכם מחשבון המים הגבוה? מהחרקים והמזיקים? מהוצאות טיפול יקרות? הגעתם למקום הנכון, כאן תקבלו את כל המידע – איך להפוך את הגינה שלכם לירוקה, ללא טיפול עם דשא סינטטי.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בטייבה קונים ישירות מהיבואן! דשא סינטטי הפך לפריט מבוקש בתחום העיצוב בישראל אשר נמצא בתנופה תמידית בשנים האחרונות.

עיצוב גינות ושטחי חוץ, חודר כיום לכל בית ולכל עסק. כמו כן, מעצבים ואדריכלי נוף עובדים על מגוון רחב של חומרים לצורך ביצוע מלאכתם. אחד מחומרי הגלם האהובים על בעלי מקצוע אלו הינו דשא סינטטי. דשא סינטטי הפך להיות הכוכב האמיתי, בענף הגינון בישראל בשל היתרונות הגלומים במוצר ומחירו הזול, ביחס לדשא טבעי.

דשא סינטטי בטייבה

דשא סינטטי מעניק למעצבים מספר יתרונות משמעותיים כגון גמישות התקנה על מגוון בסיסים (כגון שיש, בטון, אדמה, חול וכדומה), עמידות בפני קור וחום, אמינות לאורך זמן וידידותיות סביבתית. מיותר לציין כי דשא סינטטי, אשר הינו למעשה שטח הדומה באופן מפליא לדשא טבעי, מעניק ללקוח את הברק הירוק והרענן האהוב על הכל.

מחפשים דשא סינטטי באיזור טייבה? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

באמצעות דשא סינטטי אשר מותקן בטייבה, יכולים מעצבים ואדריכלים להרכיב פסלי דשא מרהיבים בדומה למלונות יוקרתיים. פסלי דשא אלו, אשר מרופדים בדשא סינטטי, הופכים כל גינה למתחם מהודר ומפואר, וזאת בהשקעה מינימאלית.

עניין נוסף בו מוצא הדשא הסינטטי מקום של כבוד הינו בתחום עיצוב גינות ומתחמי אירועים. דשא סינטטי איננו זקוק לאור השמש או למים זורמים על מנת להתקיים. בנוסף, אין צורך לקצור או לכסח דשא סינטטי ומראהו המסודר והצפוף נשמר לאורך שנים. אי לכך, לקוחות רבים אשר נאלצו להתמודד במשך שנים רבות עם תחלואות הדשא הטבעי, פונים כעת להחלפתו במרבד דשא סינטטי.

דשא סינטטי בטייבה – ידידותי לסביבה!

דשא סינטטי נחשב כיום לאחר המוצרים האקולוגיים המובילים במשק. ראשית, דשא סינטטי חוסך את ההשקיה הדרושה לגידול אחיו האורגני. החיסכון במים, בשנים בהם תוקפת את ישראל תקופת בצורת מהקשות בתולדותיה, הופך את הדשא הסינטטי למוצר מבוקש גם בקרב מביני דבר בענף איכות הסביבה.

לא זאת בלבד, דשא סינטטי איננו מושך לבין סיביו חרקים ומזיקים ועל כן הוא לא זקוק להדברה תוך שימוש בחומרים רעילים המסכנים את הסביבה ואת בריאות הבאים עימו במגע. סיבי הדשא הסינטטי הינם צפופים וחזקים מחד, אך רכים ונעימים מאידך. האחריות רבת השנים אשר מעניקים החברות העוסקות בהתקנת דשא סינטטי מדברת אפוא בעד עצמה (בין חמש לשבע שנים, תלוי בדגם ובאיכות המשטח).

דשא סינטטי בטייבה – קבלו ייעוץ מקצועי, במחסני החברה!

יתרון משמעותי אחרון בו יעסוק מאמר זה הינו זמינות הדשא הסינטטי. דשא סינטטי, בניגוד לדשא טבעי, מעניק תמורה ירוקה גם למן היום הראשון להתקנתו. אנשים אשר נאלצו להתמודד עם דשא טבעי, יודעים היטב כי גידול דשא טבעי איננו נגמר בזריעתו. דשא אורגני דורש מבעליו השקעה ותשומת לב באופן מתמיד. כמו כן, הזנחה של דשא טבעי גוררת מיד הצהבה, הקרחה, נבילה ונשירה. דשא סינטטי, לעומת זאת, הינו שטיח מלאכותי אשר אין כל סכנה לטיבו בכל עונות השנה.

מעצבי גינות ואדריכלי נוף רבים ממליצים על התקנת דשא סינטטי. התקנתו של הדשא הסינטטי מתאפשרת במגוון רחב של צבעים, גוונים, גודל וצפיפות. ההשקעה הראשונית בדשא סינטטי היא אמנם יקרה מזריעת דשא טבעי, אך במרוצת השנים מדובר באחת ההשקעות הטובות לעיצוב גינה וחללים.

מחפשים דשא סינטטי בטייבה? חייגו: 077-21-500-31