דשא סינטטי יד 2

דשא סינטטי יד 2

אם אתם מחפשים דשא סינטטי יד 2 אז לנו יש פתרון בשבילכם. דגמי דשא סינטטי זולים במחירים ישירים מהיבואן לצרכן. עודפי ייבוא, דגמים עם פגמים קלים ודשא סינטטי במבצעים והנחות.

פורסם:

אם אתם מחפשים דשא סינטטי יד 2, הגעתם למקום הנכון. דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי ומוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן. אצלנו ניתן למצוא דשא סינטטי במחירים זולים, עודפי ייבוא, ודשא סינטטי בהנחות ומבצעים מפתיעים.

דשא סינטטי הוא מוצר שניתן למצוא במגוון רחב של מחירים. אם בחרתם לחפש דשא סינטטי ביד 2 אז כנראה שאתם זקוקים למוצר זול לתקופה קצרה.

לנו יש פתרון בשבילכם; במקום לחפש אחר מודעות באתר יד 2 ולקנות דשא סינטטי באיכות ירודה ובמחירים יקרים. חברתנו מייבאת מגוון רחב של דשא סינטטי במחירים זולים במיוחד שיוכלו לשמש אתכם לאירוע, דירות שכורות ותקופות קצרות.

דשא סינטטי יד 2

לא תמיד צריך לחפש דשא סינטטי באתר יד 2 או לרכוש דשא סינטטי משומש. חברתנו מספקת מוצרי דשא סינטטי שיכולים להתאים למקומות זמניים, אירועים ותקופות קצרות. דשא סינטטי במחירים זולים, עודפי ייבוא עד 70% הנחה ודגמים זולים החל מ-16.9 ש"ח למ"ר. 

היתרון הגדול, ברכישת דשא סינטטי ישירות מהיבואן הוא שהכל מרוכז במקום אחד. אצלנו, תוכלו לקבל את הכמות והמידות הדרושים לכם מבלי להתפשר על דבר. 

דשא סינטטי עודפי ייבוא

בסוף כל עונה אנו מבצעים מכירה מיוחדת של עודפי ייבוא – דגמים אחרונים של דשא סינטטי ושאריות שנשארו בסטוק. גלילי דשא סינטטי אחרונים שנשארו במחסן ושאריות דשא סינטטי שיוצאות במחירים מצחיקים. אתם מוזמנים להגיע אלינו לתצוגה והמחסנים של החברה וליהנות ממחירים ישירים מהיבואן לצרכן שלא תמצאו בשום מקום אחר.

דשא סינטטי יד שנייה

אז למה לקנות משומש כשאפשר לקנות חדש באותו מחיר? לא סתם תמיד ממליצים לרכוש דשא סינטטי ומוצרים נוספים ישירות מהמקור. מחסני היבואן של דשא קבוע מספקת את המגוון הרחב ביותר בישראל לדגמי דשא סינטטי איכותיים במחירים ללא תחרות.

דשא סינטטי עודפים או יד 2?

דשא קבוע מייבאת מגוון רחב של דגמי דשא סינטטי מעל ל-12 סוגים שונים! רוצים לראות איך הדשא הסינטטי נראה ולחוש את מגע הסיבים? פשוט הגיעו לתצוגה שלנו!

במקום לנסות לחפש דשא סינטטי זול ולשלם יקר – פשוט הגיעו למקור! במחסני החברה תוכלו לקבל מחירים זולים על דגמים עם פגמים קלים, עודפי ייבוא וסחורה שפשוט חייבים לנקות מהמדפים. עודפים או יד 2? אנחנו חושבים שהתשובה כבר ברורה לכם!

לפרטים נוספים חייגו: 077-2150031 או בואו לבקר אותנו בתצוגה של החברה. פשוט רשמו דשא קבוע ב-WAZE