דשא סינטטי לסוכות

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי לסוכות

דשא סינטטי הפך למוצר מבוקש בשנים האחרונות בתקופת חג הסוכות. כמה עולה דשא סינטטי לסוכה? איך מתקינים דשא סינטטי בסוכה? איפה מומלץ לקנות? ואיך בוחרים את הסוג הנכון? הכל במאמר הבא.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

אם אתם מחפשים דשא סינטטי לסוכה אז הגעתם למקום הנכון! דשא סינטטי לחג הסוכות קונים במחסני היבואן של דשא קבוע. דשא קבוע מייבאת את המגוון הגדול ביותר בישראל ומוכרת את מוצריה ללא פערי תיווך, ישירות מהיבואן לצרכן!

דשא סינטטי לסוכה – החל מ-19.9 ש"ח למ"ר!

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למוצר מבוקש מאוד לחג הסוכות. דשא סינטטי יהפוך את הסוכה שלכם לדקורטיבית ונעימה בקלות ומהירות. המצווה לשבת בסוכה במשך כל חג הסוכות הופכת את הסוכה לביתנו לתקופת החג ואנשים רבים אוכלים, שותים ואף ישנים בסוכה. זו הסיבה שעלינו להפוך את הסוכה לנעימה ומזמינה ככל הניתן.

דשא סינטטי לסוכות – איך מתקינים?

הליך התקנת דשא סינטטי דורש בדרך כלל עבודת תשתית והכנה רצינית אך מכיוון שהסוכה לרב מוקמת רק לתקופת החג אז ניתן לפרוש את הדשא הסינטטי על הקרקע כמו שטיח ולגלגל אותו בתום החג. אם רוצים לקבע את הדשא הסינטטי אז ניתן לרכוש מסמרים מגלוונים שננעצים באדמה על ידי פטיש. אם בחרתם להתקין את הדשא הסינטטי על משטח קשיח כמו בטון או ריצוף אז ניתן להדביק את הדשא במעט דבק ייעודי בקצוות.

מחיר דשא סינטטי לסוכה

דשא סינטטי מיוצר בגלל של דגמים וסוגים. ניתן לרכוש דשא סינטטי במחירים מגוונים החל מ-19.9 ש"ח למ"ר ואף דגמים שמחירים יגיע ל-100 ש"ח למ"ר ויותר. אם אתם זקוקים לדשא הסינטטי רק בתקופת החג אז ניתן להסתפק בדגמים הבסיסיים ביותר. אם ברצונכם למקם את הדשא הסינטטי באזור גם לאחר תום החג אז מומלץ לבחור בדגמים איכותיים יותר שיחזיקו מעמד לשנים.

דשא מלאכותי לסוכות – איפה קונים?

אנו ממליצים לכם להגיע אלינו למחסני החברה. במחסנים תוכלו להתרשם מתצוגת דשא סינטטי ואף לרכוש במקום את המרבדים. אביזרי התקנה, הדרכה להתקנה ואת כל המידע והחומרים הדרושים לכם תוכלו לקבל אצלנו. 

דשא סינטטי לסוכות ישירות מהיבואן

דשא סינטטי לחג סוכות

דשא סינטטי לחג סוכות, ניתן לרכוש במגוון רחב של דגמים. דשא סינטטי 10 מ"מ, במחיר זול ודגמים איכותיים יותר שיחזיקו לכם מעמד לאורך שנים. ניתן להתקין דשא סינטטי, באזור בו אנו מתקינים את הסוכה, ולהשאירו 365 ימים בשנה או לקחת דגם פשוט, ולהתקינו מידי שנה בתקופת החגים. כך או כך, דשא סינטטי יאפשר לכם, ליהנות ממשטח ירוק ונעים למגע בתקופת החגים הגאה עלינו לטובה.

איך מגיעים אלינו? רשמו דשא קבוע ב-WAZE או חייגו: 077-2150031