דשא סינטטי במודיעין

טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי במודיעין

דשא קבוע התקינה בחבל מודיעין כבר עשרות אלפי מטרים מאז הקמתה. מחפשים דשא סינטטי כולל התקנה מקצועית באזור מודיעין? רוצים לקבל מוצר איכותי במחיר זול? רוצים לבצע התקנה עצמית ולקבל דשא סינטטי עם משלוח עד הבית? הגעתם למקום הנכון!

דשא סינטטי במודיעין אינו מוצר לעשירים בלבד וכיום הוא הפך לנחלתם של כלל הציבור בישראל. דשא סינטטי מותקן במודיעין בגינות ביתיות, מרפסות, מגרשי ספורט ושטחים ציבורים.

תושבי מודיעין מבינים כבר מזמן את היתרונות הגלומים בהתקנת דשא סינטטי ביחס לאחיו הטבעי.

הדשא הסינטטי אינו דורש טיפול כלל מרגע התקנתו, הוא עמיד בפני האקלים הקשה במודיעין ואינו דורש השקייה, כיסוח ושימוש בחומרי הדברה.

דשא סינטטי ביישובי מודיעין והסביבה

ביישובים נעלה, נילי, חשמונאים, כפר רות, רעות, מכבים, לפיד, משמר איילון הסובבים את מודיעין הבינו גם כן את היתרונות הגלומים במרבד הפלא הירוק. דשא קבוע מייבאת ומתקינה דשא סינטטי בחבל מודיעין כבר משנת 2000 ובמהלך שנות פעילותיה התקינה דשא סינטטי באלפי מטרים באזור מודיעין.

דשא סינטטי – גינות ומרפסות במודיעין

דשא סינטטי פותח תחילה למגרשי ספורט אך כיום ניתן למצוא דגמים המשמשים אותנו לכל מקום ואתר. דשא סינטטי אינו מושפע מתנאי הסביבה וניתן להתקינו במקומות רבים ומגוונים בהם לא ניתן להתקין דשא טבעי.

תושבי מודיעין החלו להתקין דשא סינטטי לא רק בגינות פרטיות. כיום ניתן למצוא דשא סינטטי בשטחי פנים, מרפסות, גגות, מגרשי ספורט, שטחים ציבוריים ובתי עסק ואזורים מסחריים.

דשא סינטטי במודיעין – מכניסים קצת צבע לחיים

דשא סינטטי מיוצר כיום בשלל גוונים וסוגים המדמים זנים של דשא טבעי. המראה של דשא סינטטי הפך להיות כל כך טבעי בשנים האחרונות כך שצבעי הדשא ומראה הסיב מצליחים לדמות כמעט באופן מושלם את זני הדשא הטבעיים.

כיום ניתן בקלות להתקין דשא סינטטי והחברות המובילות מעניקות ללקוחותיהם מוצר עמידים לאורך שנים אשר נבדקו במעבדות המתקדמות בעולם.

דשא מלאכותי במודיעין – שירות התקנות מקצועי

התקנת דשא סינטטי יכולה להתבצע בשיטת "עשו זאת בעצמכם" או על ידי מתקינים מקצועיים – כך או כך חברתנו ממליצה לכם לקבל ייעוץ מקצועי להתקנה במחסני החברה.

התקנת דשא סינטטי הוא הליך מקצועי לכל דבר. אם הליך ההתקנה לא יתבצע נכון, כספכם עלול לרדת לטמיון.

דשא קבוע מספקת שירות התקנות מקצועי במודיעין וסביבתה ובכל רחבי הארץ. רוצים לבצע התקנה עצמית? אין בעיה. אתם מוזמנים אלינו, ללמוד מהמומחים.

מעוניינים בהתקנה מקצועית? תנו לנו להזמין אתכם לתצוגה שלנו ולהתרשם מהמבחר הגדול ביותר בישראל למוצרי דשא סינטטי.
איך מתחילים? פשוט מגיעים אלינו לכוס קפה. המים כבר על האש… ?

דשא סינטטי בהתקנה עצמית עם משלוח עד הבית!

רוצים להתקין דשא סינטטי בשיטת עשה זאת בעצמך? אנחנו נספק לכם את כל החומרים הדרושים להתקנה מקצועית עצמית. דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן לצרכן עם משלוח מהיר עד הבית. 

מחפשים דשא סינטטי במודיעין? חייגו: 077-21-500-31