דשא סינטטי מחיר

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי מחיר

מחיר דשא סינטטי יכול להשתנות מקצה לקצה בהתאם לסוג המוצר. מה ההבדלים בין הסוגים השונים? כמה עולה דשא סינטטי? והיכן מומלץ לרכוש דשא סינטטי? כל התשובות כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

אם רציתם לברר על מחיר דשא סינטטי בוודאי כבר נכנסתם למנועי החיפוש ברשת, הלכתם למשתלה הקרובה והתייעצתם עם הגנן המקומי וסביר להניח שתצאו מבולבלים יותר בסוף התהליך.

כשאנחנו מנסים לבדוק מחיר דשא סינטטי עלינו להבין כי בדיוק כמו בתחומים אחרים יש מגוון רחב של מוצרים, יצרנים ואיכויות – זו הסיבה שנוכל למצוא דגמי דשא סינטטי, במחירים מגוונים מקצה לקצה.

דשא סינטטי מחיר איכות ודגמים

איך יכול להיות שיש חברות שמוכרות דשא סינטטי ב-20 ש"ח ומספרות שהמוצר האיכותי ביותר שלהם עולה 50-60 ש"ח וישנן חברות שמוכרות גם דגמי דשא סינטטי ב-100 ש"ח ויותר?

הליכי הייצור, הפיתוח וטיב החומרים משפיעים מאוד על איכות המוצר, עמידותו לאורך שנים בפני שחיקה ותנאי מזג אויר. האם מחיר דשא סינטטי תמיד חייב להיות יקר? בוודאי שלא! אנו חייבים להתאים את סוג המוצר לאופן השימוש. בחרתם להתקין דשא סינטטי באזור בו יש שימוש נרחב והוא חשוף לשמש? בחרו בדגם איכותי עם צפיפות סיבים גבוהה. רוצים להתקין דשא סינטטי באזור בו כמעט אין דריכה? ניתן לבחור בדגמים בסיסיים יותר ולחסוך כסף.

איך מחיר דשא סינטטי ועמידותו קשורים זה בזה?

דשא סינטטי יכול לשמש אתכם לכיסוי גגות, מרפסות, התקנה בגינות פרטיות, שטחים ציבוריים ומגרשי ספורט. כל כך הרבה שימושים וכל כך הרבה מחירים מגוונים. בשביל לייצר דשא סינטטי איכותי שיהיה עמיד לאורך שנים על היצרנים לפתח סיבי דשא סינטטי אשר עמידים בפני שחיקה גבוהה ותנאי מזג אויר קיצוניים. ישנם יצרנים ששוקדים על פיתוח וטכנולוגיות ייצור לאורך השנים ומפתחים את מוצריהם מידי שנה וישנם יצרנים שקופאים על שמריהם. 

דשא סינטטי יצרן יבואן
דשא סינטטי איכותי -הכל מתחיל בהליך הייצור.

דשא סינטטי - הכל מתחיל בייצור! 

מחיר דשא סינטטי מושפע מאוד מהליכי הייצור שלו. מה חשוב לבדוק? האם לדשא הסינטטי יש עמידות לתנאי מזג האויר (מגן UV) האם הוא נקי ממתכות כבדות? (תקין אי רעילות) האם הדשא הסינטטי בטיחותי במפגש עם אש? (מעכבי בעירה) ומי היצרן והיבואן שעומדים מאחורי המוצר?

אחרי שבחרתם את החברה עליכם לבחור את המוצר. צפיפות גבוהה של דשא סינטטי = מוצר איכותי ועמיד יותר וההפך. נסו תמיד לבחור דשא סינטטי ברמה גבוהה על מנת שיחזיק מעמד לאורך שנים ולא יגרום לכם לעוגמת נפש.

צרכים דשא סינטטי לזמן קצר או מקום זמני? ניתן לבחור גם בדגמים בסיסיים יותר לפי רמת השימוש שלכם והתקציב.

אנו ממליצים לכם להגיע ולהתרשם ממבחר הדגמים מותקנים בתצוגה של החברה. לאחר שתתרשמו מדשא סינטטי מותקן בתנאי סביבה אמיתיים בשילוב עם צמחים, אבנים ופרטי נוי תוכלו לבצע החלטה נכונה.

אתם מוזמנים לתצוגה שלנו! להגעה רשמו: דשא קבוע מרכז ארצי ב-WAZE