דשא סינטטי בנתניה ואזור השרון

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי בנתניה ואזור השרון

דשא סינטטי בנתניה הפך כבר מזמן כחלק מהנוף העירוני. מה היתרונות בהתקנת דשא סינטטי? היכן ניתן להתרשם מסוגי דשא סינטטי באזור נתניה? מה היתרונות ברכישת דשא סינטטי ישירות מהיבואן? איך ניתן לקבל משלוח עד הבית? כל התשובות כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי אינו מראה זר לתושבי נתניה ואזור השרון. רבים כבר הבינו כי את היתרונות הגלומים בהתקנת דשא סינטטי – הדרך הקלה ביותר ליהנות מגינה ירוקה ללא טיפול ולחסוך כסף רב. דשא קבוע התקינה אלפי מטרים של דשא סינטטי בנתניה ואזור השרון מאז הקמת החברה בשנת 2000.

דשא סינטטי נתניה – חיסכון כספי רב

התקנת דשא סינטטי חוסכת כסף רב במרוצת השנים. אם נחשב את עלויות הטיפול בדשא טבעי; השקיה, כיסוח, עלויות גינון, הדברה ודישון נוכל לסכם כי עלויות הטיפול יגיעו למאות שקלים מידי חודש ואף אלפי שקלים בשנה.

התקנת דשא סינטטי איכותי בנתניה – השקעה ארוכת טווח

העלויות של התקנת דשא סינטטי בגינה יהיו גבוהות מהתקנת דשא טבעי אך אם נסתכל לטווח הארוך תוכלו לחסוך כסף רב. דשא סינטטי איכותי יחזיק מעמד לשנים ארוכות ויחסוך לכם את עלויות האחזקה הגבוהות של דשא טבעי.

דשא סינטטי – תצוגה ומרכז שירות באזור נתניה והשרון

דשא קבוע הקימה מרכז ארצי לדשא סינטטי באזור השרון, הכולל תצוגה מרהיבה של דשא סינטטי במבחר הגדול ביותר בישראל. בתצוגה שלנו תוכלו להתרשם ממבחר גדול של סוגים המותקנים בתנאיי שטח אמיתיים תחת כיפת השמיים. לחצו כאן להוראות הגעה לתצוגה של דשא קבוע.

בחירת דשא סינטטי – ייעוץ מקצועי ללא התחייבות

הנציגים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את סוג הדשא הסינטטי על פי אופן השימוש ומקום ההתקנה. דשא סינטטי מיוצר כיום במגוון רחב של דגמים וסוגים לכל שימוש ומטרה ולכן בחירת סוג הדשא הסינטטי חייבת להיעשות על פי מידת השחיקה ותוואי השטח.

דשא סינטטי במשלוח ישיר לנתניה!

משלוחים ישירים ומהירים של דשא סינטטי ומוצרים לגינה מהמחסנים הלוגיסטיים של חברת דשא קבוע. ניתן לבצע הזמנה מהירה דרך אתר האינטרנט שלנו או בשיחה טלפונית עם נציג. שירות המשלוחים וההתקנות שלנו פועל 6 ימים בשבוע לשירותכם!

מבצעים בלעדיים על דשא סינטטי איכותי

חברתנו מפרסמת מבצעים מידי חודש באתר החברה. מומלץ להתעדכן במבצעי דשא סינטטי בלעדיים, שניתן לקבל רק במחסני היבואן של דשא קבוע! למידע נוסף כנסו לדף מבצעים או צרו איתנו קשר טלפוני.

מחפשים דשא סינטטי בנתניה? חייגו:077-21-500-31