דשא סינטטי ומשטחי בטיחות

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי ומשטחי בטיחות

משטחי בטיחות בשילוב עם דשא סינטטי יהפוך כל משטח לבטיחותי יותר עבור ילדכם. התקנת משטחי בטיחות בשטחים ציבוריים ומוסדות חינוך הפכה כבר למגמה עולמית רחבה והיא הגיעה גם לישראל. איך מתקינים? מה היתרונות? ומה חשוב לבדוק לפני רכישה? כנסו למאמר ולמדו עוד…

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

תוכן עניינים

משטחי בטיחות הפכו למבוקשים במיוחד בשנים האחרונות, לאור המודעות הגוברת, למניעת פציעות וחבטות של ילדים ופעוטות. השימוש במשטחי בטיחות בשטחים ציבוריים ומוסדות חינוך מאפשר לנו להפוך כל משטח לבטיחותי בקלות ויעילות.

משטחי בטיחות – מגמה עולמית רחבה

התקנת משטחי בטיחות בבתי ספר, גני ילדים, מגרשי ספורט ומשחק הפכו כבר למגמה עולמית רחבה. מדינות מערביות רבות מתקינות כיום משטחי בטיחות סביב מתקני משחק על מנת לאפשר לילדנו סביבת משחקים בטוחה יותר.

גם בישראל הבינו את היתרונות הגלומים בהתקנת משטחי בטיחות וכיום רשויות מקומיות ברחבי הארץ משתמשים במשטחי הבטיחות play it safe, המיוצרים עם תקני איכות בינלאומיים.

משטחי הבטיחות עמידים בתנאי שחיקה גבוהה, עמידים מפני אש ותנאיי מזג אויר קיצוניים. למשטחי הבטיחות תקן אי רעילות המבטיח כי החומרים ידידותיים לסביבה ולילדכם.

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ עם הצוות המקצועי שלנו שיעמוד לשרותכם משלב תכנון הפרויקט ועד יישומו בשטח.

דשא סינטטי ומשטחי בטיחות – השילוב האידאלי !

התקנת משטחי בטיחות בשילוב עם דשא סינטטי תהפוך את משטח הבטיחות לנעים יותר ובטוח יותר. דשא סינטטי מיוצר כיום בשלל רחב של דגמים המיועדים לכל שימוש ומטרה. שילוב של שני המוצרים יאפשר לכם ליהנות ממשטח אלסטי לבלימת נפילות לצד דשא סינטטי המקנה רכות ומראה טבעי.

משטחי הבטיחות מיוצרים מגומי ממוחזר והם בטוחים לשימוש בקרבת ילדים. התקנת המשטחים בדרך כלל מתבצעת על ידי הדבקתם למשטחים קשיחים כגון: בטון, ריצוף, אספלט, משטחי עץ ויריעות ביטומיניות. בהתקנה על אדמה יש לפזר מצעים ולהדקם ואז לקבע את המשטח לאחר שהשטח מיושר ומהודק.

דשא סינטטי משטחי בטיחות

להצעת מחיר למשטחי בטיחות חייגו: 077-21-500-31