דשא סינטטי צור יצחק

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי צור יצחק

דשא סינטטי בצור יצחק מככב ברשימת המוצרים המבוקשים ביותר לגינה ולמרפסת. הפכו כל שטח אפרורי לירוק – ללא צורך בטיפול ותחזוקה. איפה קונים דשא סינטטי איכותי במחירים זולים? האם ניתן להתקין דשא סינטטי לבד? כל התשובות כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי בצור יצחק נחשב כבר שנים לאחד מן המשטחים הטובים ביותר עבור משחקי ילדים. הדשא מגן על הילדים כאשר הם נופלים, מהווה עבורם ריאה ירוקה מחוץ למסכי המחשב והטלוויזיה, ומעניק להם הרגשה אמיתית של חופש. עם זאת, משחקים על דשא טבעי כוללים גם שורה ארוכה של חסרונות מבחינתם של הילדים וההורים.

דשא סינטטי בצור יצחק

חסרונות אלו מתחילים בפציעה בגין נפילה על שטח דשא דליל, ממשיכים עם אי אפשרות לשחק על המשטח בגלל מזג האוויר, ומסתיימים עם לכלוך רב של הבגדים ושבילי הבית. מבחינת ההורים, מדובר בהוצאה גדולה ביותר הכוללת תשלומים רבים עבור גינון, החזקה, הדברה והשקיה. אי לכך, יותר ויותר צרכני דשא בוחרים להחליף את הדשא האורגני במשטחים חדישים של דשא סינטטי.

שימו לב, כל החסרונות אשר פורטו לעיל בקצרה, מהווים למעשה את המקור ליתרון המשמעותי של הדשא הסינטטי על פני אחיו האורגני.

מחפשים דשא סינטטי בצור יצחק? צרו איתנו קשר עוד היום 077-2150031

דשא סינטטי מורכב ממוצרים מלאכותיים ועל כן הוא מעניק לילדים את הקרקע הטובה ביותר למשחקיהם. כמו כן, חומרי הסיבים מהם עשוי דשא סינטטי הינם ידידותיים לסביבה, ורכים במיוחד עבור מגע של ילדים ומבוגרים כאחד.

מיותר לציין כי דשא סינטטי נארג באופן כזה שסיביו הצפופים שומרים על גופם של הילדים, גם במשחקים בהם הם נחבטים בו שוב ושוב. כמו כן, הצפיפות של הדשא הסינטטי נשמרת באופן מושלם לאורך שנים רבות. החברות אשר עוסקות בשיווק המוצר מעניקות לו אחריות רבת שנים, הן בגין איכותו והן בגלל אמינותו.

דשא מלאכותי בצור יצחק – למרפסת ולגינה!

חשוב לדעת, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לגדל דשא טבעי. לעיתים מדובר במקומות סגורים כגון אולמות ודירות בבניינים משותפים, ופעמים רבות האדמה איננה מסוגלת לעמוד בצרכיו של המשטח האורגני.

דשא סינטטי לעומת זאת אינו מכה שורשיו באדמה ואין הוא צורך מים או מינראליים. אי לכך, התקנת דשא סינטטי מתאפשרת על משטחים כגון בטון, מרצפות, אבן, חול, אספלט ועוד.

דשא סינטטי מותקן פעמים רבות בגגות בתים, בתוך חדרים סגורים, על מרפסות פתוחות ובמקומות שמעולם לא יכלו לעמוד בדשא טבעי. באופן זה, ילדים אשר לא יכלו עד היום ליהנות מגינה ירוקה, זוכים אף הם לשחק ולהשתובב על משטח דשא סינטטי.

היות ולא מדובר במוצר טבעי אשר נזרע על אדמה חיצונית, דשא סינטטי אינו מושך אל סיביו חרקים למיניהם. מלחמות הילדים בתיקנים, בכנימות, בערצבים, ובפרפרי לילה עומדות אפוא להסתיים. דשא סינטטי שומר על גופם של הילדים גם מפני העקיצות וההתגרדויות הבאות בעקבותיהן. כמו כן, אין צורך לכסות דשא סינטטי בחומרי הדברה רעילים המהווים סכנה ממשית לבריאותם של הזאטוטים.

דשא סינטטי בצור יצחק – חוסך לכם כסף כל חודש!

עניין אחרון שיצוין במאמר זה הינו החיסכון הכלכלי המשמעותי בהתקנת דשא סינטטי. נכון, התקנתו הראשונית של המוצר המלאכותי עולה לעיתים על זריעת דשא טבעי. עם זאת, ההשקעה הראשונית הנ"ל חוזרת לבעליה בתוך מספר שנים מועט. כמו כן, בהתחשב בהוצאות הרבות הנדרשות לתחזוקת דשא טבעי (השקיה, הדברה, גינון וכדומה), דשא סינטטי מהווה פיתרון מושלם.

לסיכום, במידה ואתם מעוניינים ליהנות מדשא ירוק ורענן במשך כל ימות השנה, ואם אתם שואפים להימנע מחסרונותיו הרבים של הדשא הטבעי, יכול מאד להיות כי דשא סינטטי הוא הפיתרון בשבילכם.

היועצים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם, בטלפון: 077-2150031 ובמחסני החברה.