דשא סינטטי קדומים

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי קדומים

דשא סינטטי בקדומים, הפך במרוצת השנים למוצר חובה בכל בית עם גינה או מרפסת. החיסכון הכספי בעלויות הטיפול לצד הנוחות – הביאו את הקהל הישראלי להצביע ברגליים ולבחור בהמוניו במרבד הפלא הירוק. רוצים להתקין דשא סינטטי בגינה? כל הפרטים כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

אם אתם תושבי קדומים ואתם מחפשים דשא סינטטי אז הגעתם למקום הנכון! האם חלמתם גם אתם על פסל דשא מעוצב בגינתכם? האם גם אתם מעוניינים ליצור חדר משחקים לילדיכם אשר במקום שטיח ישתובבו הקטנטנים על גבי מרבד דשא רענן? כניסתו של הדשא הסינטטי לענף העיצוב בישראל הופכת את כל אלו לברי השגה. מעצבים ואדריכלי נוף בוחרים כיום לעבוד עם מרבדי דשא סינטטי וזאת בשל יתרונותיו הרבים של המשטח המלאכותי.

דשא סינטטי בקדומים – ניתן להתקנה בכל מקום ואתר!

דשא סינטטי נארג במעבדות מובילות ברחבי העולם ומיובא לישראל בדגמיו החדישים ביותר. התקנתו של מרבד דשא סינטטי אפשרית על גבי מגוון עצום של משטחי בסיס. דשא סינטטי בקדומים ניתן להתקנה גם באזורים בהם גידול דשא טבעי איננו אפשרי כלל – לדוגמא, חדרי ילדים, מרפסות, גגות וכדומה. המעבר של הדשא הסינטטי מעולם הספורט למגזר הפרטי היה אפוא רק עניין של זמן. מעצבים רבים בוחרים בדשא הסינטטי בתור חומר עבודה ובעזרתו יוצרים הם מתחמים יוקרתיים ומפוארים.

מחפשים דשא סינטטי בקדומים? צרו איתנו קשר עוד היום 077-21-500-31

לדוגמא, פסלי דשא. ידוע כי הפסלים המרהיבים בבתי המלון הינם מושא לקנאה עבור רבים. עם זאת, טיפוח פסל דשא אורגני דורשת מבעל הבית השקעה יומיומית ושבועית. כמו כן, העלות הכלכלית הגבוהה של שירותי הגינון הללו הופכים את פסל הדשא לחלום ותו לא. כיום, באמצעות עיצוב פנים בעזרת דשא סינטטי, ניתן לרפד פסלים וגדרות בדשא סינטטי בקלות רבה. לאחר ההתקנה הראשונית, שומרים מרבדי הדשא הסינטטי על צבעם ומיקומם והופכים לחלק בלתי נפרד מהגינה או החצר.

מרבדי דשא סינטטי יכולים להיות מוזמנים בגדלים שונים ובגוונים רבים. במידה ובחרתם להחליף את הדשא הטבעי בגינתכם במשטח סינטטי, תוכלו לבחור דשא סינטטי התואם באופן מושלם את גוון הדשא אשר ברשותכם. במילים אחרות, פסלי דשא נעשים בפשטות על ידי דשא סינטטי והינם נגישים כיום עבור רבים.

דשא סינטטי בקדומים

פסלי דשא אלו הינם רק ההתחלה. דשא סינטטי מאפשר עיצוב חדרי ילדים, משרדים, בתי עסק, בתי קפה, היכלי ספורט ועוד. מתמחים ציבוריים רבים מתהדרים במרבדי דשא סינטטי והמוצר הטכנולוגי הנ"ל פרץ מזמן את גבולות הדמיון. בעלי מקצוע בתחום העיצוב יודעים את יתרונותיו הרבים של הדשא הסינטטי ונוהגים הם אף לציין את העובדה שהחיסכון במים אותו מאפשר הדשא המלאכותי משתלב באופן מושלם עם איכות הסביבה.

דשא סינטטי הפך לפריט חובה בגלריות של מעצבי פנים וחוץ. עיצובים אלו מתאימים לשלל הלקוחות השונים של בעלי מקצוע אלו, החל מחדרי ילדים בבתים פרטיים, דרך דירות יוקרה וכלה במלונות מפוארים. הדשא הסינטטי נחשב כיום למילה האחרונה באדריכלות הנוף והעיצוב. כאן המקום לציין כי התקנתו של הדשא הסינטטי יקרה באופן כללי מזריעת אחיו הטבעי. עם זאת, במרוצת השנים, ותוך חישוב החיסכון במים, חשמל, גינון, הדברה וכדומה, דשא סינטטי הינו מוצר משתלם מאין כמוהו. החברות המובילות בשוק אף דואגות לבטח את הלקוח ולהעניק לדשא הסינטטי אחריות ארוכת שנים.

דשא מלאכותי בקדומים – פונים ישירות ליבואן

דשא סינטטי הוא מוצר שעובר הליכי ייצור קפדניים ופיתוח מתקדם. זו הסיבה שכדאי לרכוש דשא סינטטי מחברה ותיקה ואמינה שיש לה ניסיון רב בדשא סינטטי הן מבחינת פיתוח מוצר והן מבחינת התקנה.

רוצים להתרשם מתצוגה מרהיבה של דשא סינטטי במבחר הגדול בישראל? פשוט צרו איתנו קשר – נשמח לעמוד לשרותכם.

מחפשים דשא סינטטי בקדומים? חייגו: 077-21-500-31