מחירים של דשא סינטטי – הדרך לקבל את הדיל הטוב ביותר!

דשא סינטטי נחשב למוצר מבוקש בתחום הגינון ואדריכלות הנוף ולכן מחיריו יכולים להשתנות מקצה לקצה בהתאם למפרט שלו יחסית. בענף, קיימים מחירים שונים בהתאם לאיכות הדשא ולמקום הרכישה. ניתן לחלק את מחירי הדשא הסינטטי לשלוש קטגוריות מחיר עיקריות:

מחירים של דשא סינטטי לפי חלוקה:

דשא סינטטי זול – מחיר של 15-40 ש"ח למ"ר. לרוב מדובר במוצרים באיכות נמוכה, המתאימה לשימושים בסיסיים בלבד. החומרים אינם עמידים באופן מיטבי ואורך החיים קצר יחסית. סוגי דשא סינטטי ישמשו אותנו לתקופות קצרות או אזורים עם דריכה מועטה כמו: דירות שכורות, אזורי נוי, תערוכות ואירועים.

דשא סינטטי ביניים – מחיר של 50-80 ש"ח למ"ר. זוהי איכות בינונית-טובה, סוגי דשא סינטטי המתאימים לרוב הצרכים הביתיים בשימוש במרפסות או גינות. החומרים עמידים ואורך החיים גבוה לאורך שנים.

דשא סינטטי פרמיום – מחיר של 90-120 ש"ח למ"ר. זוהי איכות גבוהה מאוד המדמה באופן מיטבי דשא אמיתי. סוגי הדשא הסינטטי הללו מצטיינים ברכות גבוה ויכולת לבלום נפילות של ילדים ופעוטות – החומרים עמידים ביותר ואורך החיים ארוך במיוחד.

שימוש לצד תקציב

הכלל הוא לא תמיד לבחור רק בדשא הסינטטי היקר ביותר, אלא לבחור במוצר לפי התקציב שלכם לצד אופן השימוש שלכם. זה נכון שככל שהמחיר גבוה יותר, כך גם איכות הדשא ועמידותו טובים יותר – אך אם אתם בוחרים דשא סינטטי לאזורים עם שימוש מועט או תקופה קצרה אז ניתן גם לבחור בסוגים בסיסיים יותר. הדבר החשוב ביותר, הוא לבחור דשא התואם את צרכי השימוש ואת תקציב הרכישה.

יתרונות ברכישה ישירה מהיבואן

רכישת דשא סינטטי ישירות מהיבואן מעניקה לנו מספר יתרונות, ומאפשרת לנו להשיג מוצר איכותי יותר במחיר טוב יותר. לפניכם היתרונות המרכזיים:

ביטול מתווכים: כאשר רוכשים דשא סינטטי ישירות מהיבואן, ניתן לבטל ולעקוף מעורבות של ידיים נוספות בשרשרת השיווק כמו: מפיצים, קמעונאים ומתווכים נוספים. זה מבטל עלויות נוספות ועלויות הקשורות לכל שלב בשרשרת האספקה, ומאפשר לנו להשיג את המוצר במחיר תחרותי יותר ובאיכות גבוהה יותר.

מחיר אטרקטיבי: על ידי ביטול המתווכים, ניתן להוזיל משמעותית את העלות הכוללת של הדשא הסינטטי. יבואנים מציעים לעתים קרובות תמחור תחרותי יותר מכיוון שיש להם קשרים ישירים עם יצרנים והם יכולים לנהל משא ומתן על עסקאות טובות יותר – ככל שהמוצר נרכש על ידי היבואן במחיר זול יותר אז ניתן לתרגם את זה גם ללקוח הסופי.

דשא סינטטי

מגוון רחב של דגמים וסוגים: ליבואנים יש מבחר רחב יותר של מוצרי דשא סינטטי בהשוואה לקמעונאים. לעתים קרובות הם עובדים עם יצרנים מרובים ויכולים להציע מגוון רחב של דגמים עם חומרים ומפרטים לבחירה. מבחר גדול של סוגים מאפשר לנו להתאים את סוג הדשא הסינטטי לפי צרכינו הן מבחינת שימוש והן מבחינת תקציב.

בקרת איכות מוצר משופרת: יבואנים מעורבים במקור ובהליך הייבוא של המוצרים מיצרנים בעלי מוניטין. יש להם אינטרס בשמירה על מוניטין טוב על ידי הבטחת איכות המוצרים שהם מייבאים. המשמעות היא שכאשר אתה רוכש ישירות מהיבואן, סביר יותר שתקבל מוצר באיכות גבוהה יותר בהשוואה לקנייה מקמעונאי שאולי יש לו פחות שליטה על הליך הייצור ותקני הדשא הסינטטי.

מומחיות ומקצוענות: יבואנים יכולים לספק מומחיות והכוונה יקרת ערך בבחירת הדשא הסינטטי המתאים לצרכים שלכם. יש להם ידע מעמיק על המוצרים שהם מייבאים ויכולים להציע לכם ייעוץ מקצועי לגבי שלבי ההתקנה, תקני הדשא הסינטטי, מידע לגבי השימוש והתחזוקה של המוצר.

שירות לקוחות – ליבואנים יש צוותי תמיכת לקוחות ייעודיים שיכולים לסייע לכם לאורך כל הליך הרכישה וההתקנה של המוצר ולטפל בכל שאלה או דאגה שיש לכם. כאשר יש צוות מנוסה במקום שמכיר את התחום בפרטי פרטים 

קודם כל נבחר מוצר לפי השימוש ולא רק לפי המחיר!

מחיר דשא סינטטי משפיע על הבחירה שלנו ולא ניתן להתכחש לזה, אך בבחירת המוצר עלינו קודם כל להגדיר את השימוש שלנו ורק אחר כך לנסות לקבל את העסקה הטובה ביותר. לפניכם סקירה קצרה על מגוון השימושיים העיקריים של דשא סינטטי ואיך הוא ישפיע על מחיר המוצר:

דשא סינטטי לספורט הדשא הסינטטי חולל מהפכה במשטחי הספורט, והוא מספק תנאי משחק עקביים ומזעור פציעות. הטכנולוגיה המתקדמת שלו מבטיחה בלימת זעזועים אופטימלית, אחיזה מצוינת, שיווי משקל ואפילו גלגול כדור בצורה אחידה. 

ענפי ספורט כגון: כדורגל, רוגבי, טניס וגולף הפכו את השימוש בדשא סינטטי כהרגל בתחומם, מכיוון שהוא יכול לעמוד בשימוש כבד, מזג אוויר סוער ומשחק אינטנסיבי מבלי לשנות את מרקמו ומראהו לאורך שנים. מחיר דשא סינטטי למגרשי ספורט יהיה גבוה יחסית לרב כי המפרט שלו חייב להיות עשיר על מנת שיהיה עמיד לאורך זמן בשחיקה גבוהה.

דשא סינטטי למרפסות וגינות ביתיות – הפיכת הגינה או המרפסת שלנו לפינת חמד ירוקה מתאפשרת כיום בקלות עם דשא סינטטי. הרבגוניות וההתאמה שלו לכל משטח ולכל תנאי סביבה, הופכות אותו לבחירה האידיאלית עבור מרפסות וגגות. דשא סינטטי מציע משטח מלא חיים, בעל מראה טבעי ודורש מאיתנו תחזוקה מינימלית. 

מחיר דשא סינטטי לשימוש ביתי משתנה מקצה לקצה בשל מגוון הדגמים הרחב שקיים. ההמלצה שלנו היא לבחור במוצר איכותי אם אתם זקוקים לדשא הסינטטי לתקופה ארוכה של שנים ואם חשוב לכם המגע הרך והנראות הטבעית. אם אתם זקוקים לדשא סינטטי לאזור עם דריכה מועטה או לדירה ובית שכורים אז ניתן גם לבחור בדגמים הזולים יותר.

דשא סינטטי לגני ילדים – דשא סינטטי יוצר מרחב מזמין לפעילויות מגוונות, אזורי משחק לילדים וסביבה ידידותיות לחיות מחמד. דשא סינטטי החליף בשנים האחרונות את ארגזי החול ואזורי הריצוף האפרוריים בגני הילדים ומעניק כיום מראה משובב חיים לילדים. תעשיית הדשא הסינטטי התפתחה כל כך עד שכיום ניתן למצוא גם דגמי דשא סינטטי בצבעים מפתיעים כמו: כחול, אדום, סגול, כתום וסגול.

מחיר דשא סינטטי לגני ילדים יכול להיות גבוה או נמוך לפי בחירתכם. דגמים זולים ישמשו אתכם לרב לתקופות קצרות ויש בעלי גני ילדים שרואים בעניין הוצאה שנתית ובוחרים בדגמים בסיסיים תוך כדי ידיעה שהם יזדקקו להחליפם תוך זמן קצר.  אם אתם רוצים במוצר שישמש אתכם לאורך שנים אז אל תתפשרו על האיכות ובחרו בדגמים עמידים יותר ויקרים יותר.

דשא סינטטי לשטחים ציבוריים – דשא סינטטי מצוי כיום יותר ויותר במרחבים הציבוריים, כולל פארקים, מגרשי משחקים ואזורי בילוי. עמידותו ויכולתו לעמוד בפני דריכות מרובות ושחיקה גבוהה הופכים אותו לבחירה מצוינת למרחב הציבורי שלנו. דשא סינטטי מבטיח סביבה ירוקה 365 ימים בשנה, ללא תחזוקה וטיפול כמעט. הדשא הסינטטי מעניק משטח ירוק בטוח ונקי עבור הקהילה וחוסך לנו במשאבים רבים כמו: מים, כוח אדם, חומרי הדברה ודישון. 

מחיר דשא סינטטי לשטחים ציבוריים יהיה בטווח הבינוני עד גבוה כי נרצה שהוא יעמוד בפני השחיקה הגבוהה שיש במרחב הציבורי. כמובן שאם תרכשו גלילים סגורים של 100 מ" אז תוכלו לקבל הנחה סיטונאית המסתכמת במאות שקלים לכל גליל שתבחרו.

לסיכום, מחיר דשא סינטטי ישתנה לפי מספר רב של גורמים שציינו במאמר זה וניתן לחלק את טווחי המחירים לשלוש רמות מחיר: זול, ממוצע ופרמיום. רכישת דשא סינטטי ישירות מהיבואן מציעה מספר יתרונות, לרבות חיסכון בעלויות, גישה למגוון רחב יותר של אפשרויות, שיפור איכות המוצר והכוונה של מומחים. על ידי ניתוק פערי התיווך, נוכל להשיג מוצר איכותי יותר במחיר טוב יותר, מה שמבטיח רכישה משתלמת יותר ואטרקטיבית יותר. 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors