שטיח דשא סינטטי

שטיח דשא סינטטי

שטיחי דשא סינטטי הפכו בשנים האחרונות למוצר מוביל בישראל בכל גינה או מרפסת. כמה עולה שטיח דשא סינטטי? מה ההבדל בין המוצרים השונים? אילו תקנים יש לדשא סינטטי ומה חשוב לבדוק לפני רכישה? כל התשובות כאן!

פורסם:

שטיחי דשא סינטטי הגיחו לישראל כבר משנות התשעים של המאה הקודמת. מאז ועד ימנו המוצר התפתח רבות וכיום דשא סינטטי נחשב למוצר חובה בכל בית עם גינה או מרפסת.

מדוע משטחי דשא סינטטי הפכו לכל כך פופלאריים בישראל? כמה עולה שטיח דשא סינטטי? ואיך אפשר להבדיל בין שטיח X לשטיח Y? כל התשובות כאן.

שטיחי דשא סינטטי בישראל

דשא סינטטי הגיע לישראל בשנות ה-90 אך בארה"ב פיתחו לראשונה כבר משנות ה-60. תחילה הוא פותח למטרות ספורט אך שנים רבות לאחר מכן הבינו מדענים ויצרני טקסטיל את המעלות הרבות של המוצר והחלו לפתח שטיחי דשא סינטטי לשימושים רבים ומגוונים.

כיום דשא סינטטי משמש בגינות ביתיות, מרפסות, גני ילדים, מגרשי ספורט, שטחים ציבוריים ועסקים. המוצרים הרבים שהציפו את השוק יוצרים בלבול רב אצל הצרכן הממוצע ואינו יודע להבחין בין שמות הדשאים הסינטטיים השונים. 

איך בוחרים שטיח דשא סינטטי?

שטיחי דשא סינטטי בוחרים כמו כל מוצר טקסטיל; בדקו את הצפיפות של המרבד, תקני האיכות שלו, אורך הסיבים והמגע שלו. דשא סינטטי מיוצר כיום במגוון רחב של גוונים וסוגים המדמים דשא טבעי – באופן מפתיע, התעשייה הצליחה לחולל פלאים בשנים האחרונות ומוצרים איכותיים בעלי מראה טבעי במיוחד מגיחים לשוק מידי שנה ומצליחים לשבור את כל המיתוסים והדעות הקדומות שהיו לנו על דשא סינטטי.

כשאתם ניגשים לבחור דשא סינטטי התאימו אותו לשימוש שלכם. שטיח דשא סינטטי אחד יכול להתאים לשימוש מסוים ושטיח דשא סינטטי אחר יתאים לשימושים אחרים בתכלית.

סיבים ארוכים בדשא סינטטי מאפשרים לנו ליהנות ממשטח רך ונעים למגע. צפיפות הסיבים יאפשרו לדשא הסינטטי להיות עמיד בפני שחיקה ודריכה מרובה. רוצים דשא סינטטי למשחק ילדים או מגרש ספורט? בחרו בדשא צפוף במיוחד. רוצים דשא סינטטי לפינת נוי או לתקופה קצרה? ניתן לבחור בדשא סינטטי פשוט וזול.

שטיחי דשא סינטטי עם תקנים!

לדשא הסינטטי של דשא קבוע, תקני איכות מחמירים. הדשא הסינטטי מיוצר במפעלים המתקדמים בעולם, המפתחים מוצרי דשא סינטטי איכותיים לכל שימוש ומטרה. מה יש בדשא הסינטטי שלנו שאין לאחרים?

מעכבי בעירה

חשוב לבדוק אם לשטיח הדשא הסינטטי יש מעכבי בעירה - למניעת אסון, בעת מפגש עם אש גלויה. לדשא קבוע יש אישור של מכון התקנים הישראלי למעכבי בעירה - תקן 755 לבטיחות מירבית לשימוש.

אי רעילות

הדשא הסינטטי שלנו נקי מרעלים ואינו מכיל עופרת או מתכות כבדות מכל סוג. שטיחי הדשא הסינטטי של דשא קבוע, מותאם לילדים וחיות מחמד ונחשב לבטיחותי לשימוש בתנאי חוץ ופנים כאחד.

הגנת UV

לדשא הסינטטי שלנו מגן UV דרגה 7 - ההגנה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק למניעת פגיעה של הדשא הסינטטי מול נזקי השמש. בדקו כי ליבואן בדיקת מעבדה המעידה על דרגת ה-UV וכי הוא יכול להציג אותה בפניכם!

איפה קונים שטיח דשא סינטטי?

שטיחי דשא סינטטי קונים ישירות מהיבואן. במקום לרכוש דשא סינטטי דרך מתווכים, שיגזרו על חשבונכם קופון שמן – פשוט פנו ישירות ליבואנים וכך תוכלו לקבל דשא סינטטי איכותי במחיר שווה לכל כיס.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות במחסני החברה פשוט חייגו: 077-2150031 נשמח לעמוד לשרותכם!