דשא סינטטי לבריכות שחייה

דשא סינטטי לבריכה
דשא סינטטי יכול לשמש כמשטח אידיאלי סביב בריכות שחיה. הוא מונע החלקות, אינו משנה את צבעו מנזקי האקלים ואינו נובל במגע עם כלור. אז מה צריך לדעת לפני שמתקינים דשא סינטטי סביב הבריכה? הכל במאמר הבא.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי הינו פתרון מושלם להתקנה סביב בריכות שחייה. היתרון הגדול שלו שהוא מעניק מראה טבעי וירוק, בתנאי שטח קשים במיוחד בהם דשא טבעי אינו יכול לשרוד.

דשא מלאכותי מיוצר כיום בשיטות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. הוא משמש כמענה אידיאלי למצוקת המים בישראל; דשא סינטטי אינו דורש תחזוקה, הוא עמיד בפני נזקי האקלים ונראה טבעי במיוחד.

מרבדי דשא סינטטי, מותקנים במקומות רבים ומגוונים בישראל; שטחים ציבוריים, עסקים, בתי ספר והוא נפוץ במיוחד בגינות פרטיות. לאחרונה, בעלי בריכות שחיה ומכוני בריאות הבינו את היתרונות הגלומים בהתקנת דשא סינטטי בקרבת בריכה.

דשא סינטטי לבריכה - משטח בטיחותי ועמיד!

כל אדריכל נוף וקבלן יודעים כיום שהתקנת דשא סינטטי סביב בריכות שחייה הינה הפתרון האידאלי. משטחי בטון, ריצוף ואספלט עלולים להיות מסוכנים עבור המתרחצים. ילדים נוהגים לרוץ ולהשתולל סביב הבריכה,  אנשים מבוגרים עלולים לאבד את שיווי המשקל ולהחליק. פעמים רבות תאונות מצערות מתרחשות על משטחים מסוג זה – תאונות שאפשר למנוע.

לטפח דשא טבעי בקרבת בריכת שחיה הפכה למשימה בלתי אפשרית. הדריכות הרבות שוחקות את הדשא ובורות וקרחות נפערים בו לרווחה. כמו כן, הכלור והחומרים הכימיים צורבים את הדשא ומעכבים את צמיחתו.

דשא סינטטי לבריכה עם הובלה עד הבית!

הזמנת דשא סינטטי לבריכות מעולם לא הייתה פשוטה יותר! נכנסים לחנות האונליין שלנו ורוכשים דשא סינטטי ומוצרים לגינה – ישירות ממחסני היבואן של דשא קבוע.

בחנות ה- ONLINE שלנו מגוון ענק של מוצרים לגינה: דשא מלאכותי, חומרי התקנה תקניים, במבוק לגדרות, משטחי בטיחות, אדני רכבת, עתיקות לגינה ואבנים לגינה. 

המשטח הנכון לבריכות שחייה

דגמי הדשא הסינטטי עשו כברת דרך בשנים האחרונות הן מבחינת איכות והן מבחינת המראה. בנוסף יש לו יתרונות מובהקים על פני דשא טבעי; דשא סינטטי אינו משנה את צבעו, הוא שומר על מרקם אחיד לאורך שנים, הוא מונע החלקות ובולם נפילות היטב.

המרבד המלאכותי החדשני, הוא ללא צל של ספק המשטח האידיאלי עבור בעלי בריכות שחייה. אם מדובר בבריכה ציבורית, בריכת שחיה במועדון בריאות או קאונטרי קלאב וכמובן בריכות שחייה פרטיות.

דשא סינטטי סופח נוזלים בקלות רבה. משטח דשא סינטטי תקני מסוגל לנקז כמות של 60 ליטרים מים בדקה לכל מ"ר. המשטח יישאר יבש גם בקרבת מקורות מים גדולים כגון: בריכות שחייה, ג'קוזי, מתקני ספא ועוד…

דשא סינטטי לבריכות שחייה - מתחילים לחסוך כסף רב

למרות שהתקנת דשא סינטטי יקרה יותר מהתקנת דשא טבעי בהתחלה, ההשקעה הכספית תחזור לבעליה תוך זמן קצר. כל עסק צריך לעשות חישוב פשוט: עלות מול תועלת. כאשר מחשבים את העלות הכוללת של התקנת דשא סינטטי מול תחזוקת דשא טבעי, מגלים כי דשא סינטטי משתלם כלכלית בטווח הארוך.

אל נא נשכח כי דשא טבעי דורש תחזוקה טובענית במיוחד; כיסוח, השקיה, טיפול במחלות ומזיקים, דישון, שזרוע וזמן, הרבה זמן. דשא סינטטי יחסוך לכם כסף וכאב ראש – השקעה חד פעמית שתשתלם לכם במהרה.

דשא סינטטי לבריכה ביתית לילדים

בתקופת הקיץ החמה, הבריכה לילדים בגינה ובמרפסת הופכת לאטרקציה מרכזית. משטח של דשא סינטטי איכותי מגן על הבריכה מפני שפשופים, קריעות וחבטות ומאריך את תוחלת החיים שלה.

הילדים נהנים ממשטח ירוק, רך ונעים למגע שניתן לנוח עליו, לשחק משחקי כדור ולבלות שעות ארוכות בנעימים מחוץ למסכי המחשב והטלויזיה.

תופעה עולמית ירוקה

בעלי בריכות שחיה ומתקני ספורט ברחבי העולם כבר הבינו את הפוטנציאל הגלום בהתקנת דשא סינטטי בקרבת מקומות עתירי מים. אנשים פרטיים שמאסו בדשא טבעי ורצו לשמר את המראה הטבעי והירוק סביב בריכת השחייה שלהם בחרו בדשא סינטטי.

דשא סינטטי הינו מוצר שפרץ לתודעה בישראל רק בעשור האחרון לעומת ארה"ב שמכירה את המוצר הירוק כבר יותר מ-40 שנים. דשא סינטטי מיוצר בטכנולוגיית ייצור המתקדמות ביותר בעולם. היצרנים המוכרים והגדולים מעניקים אחריות יצרן ארוכת טווח למוצריהם ובמטיחים לכם כי יחזיקו לאורך שנים ארוכות.

לייעוץ בנושא דשא סינטטי לבריכה חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors