איך לחתוך דשא סינטטי בקלות?

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
איך לחתוך דשא סינטטי בקלות?

איך לחתוך דשא סינטטי במקצועיות כחלק מהליך ההתקנה. רוצים להתקין דשא סינטטי בשיטת "עשו זאת בעצמכם"? כל הטיפים לחיתוך נכון ומקצועי של דשא סינטטי במאמר הבא. אל תשכחו גם לצפות בסרטון ההדרכה.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

כחלק מהליך התקנת דשא סינטטי עלינו לחתוך את המרבדים ולהתאימם למשטח ההתקנה.

קודם כל בדקו שיש לכם סכין חיתוך מקצועית עם להב משונן. אם תשתמשו בסכין חיתוך רגילה אז הלהב לא יחדור את המרבד והחיתוך לא יהיה אחיד וחלק. לפני שאתם ניגשים לבצע את החיתוך של הדשא הסינטטי תוודאו שהמרבד מתוח ופרוש היטב לפי תוואי השטח.

חיתוך דשא סינטטי – בגב המרבד ולא בכיוון הסיבים!

החיתוך של הדשא הסינטטי תמיד יתבצע בגב המרבד ולא בכיוון הסיבים. כך יהיה לכם קל יותר לחתוך את התשתית בצורה מדויקת וגם הסיבים לא יפגעו במהלך החיתוך.

שימו לב שבתשתית של הדשא הסינטטי יש תפרים לכל אורך המרבד. בשביל לשמור על דיוק ,כדאי לבצע את החיתוך בין התפרים. 

סכין חיתוך מקצועית – להתקנה קלה ופשוטה

סכין חיתוך לדשא סינטטי, תבצע את פעולת החיתוך בצורה קלה ויעילה יותר. תוודאו שרכשתם סכין עם להב כריש (להב משונן כמסור), כך שתוכלו לבצע חיתוך חד ונקי ללא עיכובים וסיבוכים מיותרים.

חיתכו את הדשא הסינטטי בתנועות קצרות ולאט!

חתכו את הדשא הסינטטי לאט ובמקטעים. אל תמשכו את הסכין בתנועה ארוכה ומהירה, כי אם תעשו טעות תצטרכו אחרי זה לבצע השלמות של דשא מחתיכות קטנות.

לאחר שחתכתם את הדשא הסינטטי עליכם לקבע אותו למשטח ההתקנה. הוראות התקנה מפורטות של דשא סינטטי, ניתן להדפיס דרך האתר בקישור המצורף: דשא סינטטי הוראות התקנה

צפו בסרטון ההדרכה - לחיתוך נכון של דשא סינטטי:

להצעת מחיר לדשא סינטטי איכותי, חייגו: 077-2150031