דשא סינטטי לשטחים ציבוריים

עיריות, מוסדות חינוך וגופים ציבוריים גילו בשנים האחרונות את יתרונות הדשא הסינטטי וכיום ניתן לראות דשא סינטטי מותקן בשטחים רבים ומגוונים במרחב הציבורי.

דשא סינטטי אינו דורש השקיה, הדברה, דישון, כיסוח או תחזוקה כלל. בתקופה בה הרשויות המקומיות והגופים הממשלתיים נאבקים רבות בבצורת הפוקדת את מדינתנו, דשא סינטטי מהווה את הפתרון המושלם להחזרת הצבע הירוק לערים, לגינות והפארקים שלנו.

דשא סינטטי למוסדות חינוך – דשא סינטטי יעניק אווירה נעימה במוסדות הלימוד ויאפשר לתלמידים והסטודנטים למצוא מקום מפלט בהפסקות, שם יוכלו להעביר זמנם החופשי בנעימים ברביצה על הדשא. מוסדות חינוך כגון: מכללות, אוניברסיטאות, בתי ספר, תיכונים, וגני ילדים נאלצים להשקיע כסף רב וכוח אדם על מנת לתחזק דשא טבעי. דשא סינטטי ישדרג את המוסד החינוכי ויעניק לו מראה טבעי ויוקרתי.

דשא סינטטי לעיריות ומועצות מקומיות – בעלי תפקידים בממשל העירוני כבר יודעים שעל מנת לתחזק סביבה עירונית ירוקה יש להשקיע משאבים רבים. לאחרונה ניתן לראות כי הדשא הטבעי נעלם מהנוף העירוני ואותו מחליפים חיפויים אקולוגיים - חסכוניים במים והמוצלח שבהם דשא סינטטי. איי תנועה, מבנים ציבוריים, כיכרות ושטחים ציבוריים מכוסים במרבדי דשא סינטטי לרווחתם של התושבים. לדשא סינטטי מראה טבעי במיוחד, הוא חסכוני במים ואינו דורש תחזוקה כלל.

דשא סינטטי לפארקים וגינות ציבוריות – הפארקים והגינות העירוניות מכוסים במדשאות רחבות ידיים. למרבה הצער, בשנים האחרונות הנוף הירוק הוחלף בצבעים חומים וצהובים של דשא יבש. דשא סינטטי יכול לשנות את רוע הגזירה ולהחזיר את הגינות והפארקים שלנו לצבעם הטבעי. עיריות ומועצות מקומיות רבות כמו: עיריית רמת גן, עיריית הוד השרון, עיריית ירושלים והמועצה האזורית עומר - מיתר כבר בחרו לעבור לדשא סינטטי ולחסוך למשלמי המיסים כסף רב. דשא סינטטי עמיד בפני שחיקה ומדרך גבוה, הוא שומר על איכותו גם בתנאי שטח ומזג אויר קשים במיוחד. דשא סינטטי הינו הפתרון המושלם לשטחים ציבוריים.

הצטרפו למהפכה הירוקה, לקבלת ייעוץ ללא התחייבות צרו עמנו קשר בטלפון 077-2150031 או דרך טופס יצירת קשר.