דשא סינטטי מחירון

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי מחירון

מחיר דשא סינטטי משתנה על פי צפיפות הסיבים, אורך הסיב, טיב החומרים, שנות אחריות היצרן ומשקל היריעה. איך משווים בין סוגי דשא סינטטי שונים? מה טווח המחירים של דשא סינטטי? וכמה עולה התקנה מקצועית? כל המחירים המעודכנים בכתבה הבאה.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

המדריך המלא למחירים של דשא סינטטי

אנשים רבים המעוניינים לרכוש דשא סינטטי מחפשים את הדרך לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות והמוצרים השונים. המשימה אינה תמיד קלה מכיוון שכל חברה מייבאת סוגים שונים של  מוצרי דשא סינטטי. התוצאה: הלקוח נשאר נבוך ומבולבל מול ההיצע הרב שיש בשוק ולא יודע באיזו חברה וסוג דשא סינטטי עליו לבחור לצרכיו האישיים.

מחירון דשא סינטטי - איך יודעים להבדיל בין דגם X ל-Y?

מחיר דשא סינטטי משתנה גם הוא על פי התוצרת, צפיפות הסיבים, אורך הסיב, איכות התשתית ותקופת האחריות הניתנת על המוצר. חברות רבות מפרסמות מחירון דשא סינטטי עם הדגמים השונים על מנת להקל על הצרכן. אך כיצד ניתן לקחת דגם X של חברה אחת ולהשוות אותה עם דגם Y של חברה שנייה?

טווח המחירים בענף הדשא הסינטטי הוא רב ומגוון כמו בתעשיות ותחומים אחרים. לא תמיד נכון לפרסם מחירון דשא סינטטי גינרי, מכיוון ששמות הדגמים שהחברות מעניקות למוצריהם לא מעיד על איכותם.

על הלקוח לנסות להשוות בין הסוגים השונים על פי המפרט הטכני של המוצר: כמה תפרים יש לכל מ"ר? מה משקל המרבד? מה אורך הסיב? כמה שנות אחריות יצרן ניתנות על המוצר? מה טיב החומרים?  ומה הותק והניסיון של החברה העומדת מאחוריו?

מחיר דשא סינטטי נמדד בראש ובראשונה על פי צפיפות הסיבים במרבד. זו הסיבה לטווח המחירים המגוון בתעשייה. ניתן לרכוש דשא סינטטי בעל גובה סיב 42 מ"מ בטווחי מחירים משתנים – בהתאם לצפיפותו.

מחירים של דשא סינטטי - הכל מתחיל בצפיפות הסיבים!

ההמלצה שלנו, היא קודם כל לרכוש דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים גבוהה מ-16,800 תפרים למ"ר לשטחים המיועדים לדריכה. כמו כן, גובה הסיבים המומלץ לצרכי גינון הוא לפחות 40 מ"מ, סיב קצר מגובה זה, ישכב בקלות ולא ישמור על מראהו בטווח הארוך.

למרות שיבואנים רבים בישראל מייבאים סוגי דשא סינטטי בגובה סיב של מתחת ל-25 מ"מ, עליכם לדעת כי הם לא מומלצים לשימוש והתקנה. סוג זה מיועד בעיקר למקומות בהם לא דורכים כלל או שהשימוש שלהם לזמן קצר ומוגבל.  

 

לא מתפשרים על תקנים!

תקני איכות הם אולי הדבר הכי חשוב בבחירת דשא סינטטי! דשא קבוע, מקפידה לייבא אך ורק דגמי דשא סינטטי עם תקני איכות קפדניים המעידים על כך שהחומרים ממנו מיוצר הדשא הסינטטי עמידים לאורך שנים, ידידותיים לסביבה, לילדים וחיות מחמד ובטיחותיים במקרים של דלקה.

לדגמי הדשא הסינטטי של חברתנו, אישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי 755 לבטיחות מרבית בעת מפגש של מקור אש עם סיבי הדשא הסינטטי.

אם נרצה שהדשא הסינטטי שלנו יהיה עמיד בפני תנאיי האקלים הישראלי אז חייבים שיהיה לו מגן UV איכותי. דשא קבוע, מייבאת דשא סינטטי עם הגנת UV בדרגה 7 ,הגבוהה ביותר הקיימת בשוק העולמי!

אולי לא ידעתם אבל אחד מתקני האיכות החשובים ביותר, הוא תקן אי רעילות. לדשא הסינטטי שלנו, בדיקות מעבדה המוכיחות כי אין להם שאריות של מתכות כבדות והם בטוחים לשימוש בסביבת ילדים וחיות מחמד.

מחירון דשא סינטטי לפי אורך הסיבים

הערה חשובה! המחירון מחולק לפי גובה הסיבים על מנת לתת מושג למחירי דשא סינטטי וטווחי המחירים הממוצעים. ניתן למצוא בישראל גם דגמי דשא סינטטי גבוהים, במחיר זול מהכתוב במחירון אך המחיר הזול יבוא על חשבון צפיפות הסיבים. תמיד העדיפו דשא סינטטי עם צפיפות סיבים גבוהה ולא דגמים גבוהים עם צפיפות סיבים נמוכה.

מחירון התקנת דשא סינטטי

מחיר התקנת דשא סינטטי נקבע על פי הדרישות בשטח וסוג המשטח עליו מותקן המרבד. לקבלת הצעת מחיר סופית, יש להפגש עם יועץ מקצועי בשטח ההתקנה. על מנת לתת לכם אינדיקציה לטווחי המחירים השונים, הכנו טבלה "מחירון דשא סינטטי" הטבלה ממיינת את הדגמים על פי אורך הסיב וסוג ההתקנה.

שימו לב, המחיר הנקוב במחירון מתייחס להתקנה וחומרים ואינו כולל דשא סינטטי, מנופים מיוחדים (ארוכים מ-10 מטר), חפירת אדמה (במקרה הצורך), תוחמים. להצעת מחיר מדויקת לפי הצרכים שלכם ,מומלץ ליצור קשר עם החברה.  

מחירון אביזרי התקנה לדשא סינטטי בהתקנה עצמית

אם אתם רוצים ללמוד עוד על הנושא, במאמר כיצד לבחור דשא סינטטי? נסביר מה ההבדלים בין סוגי הדשא הסינטטי השונים בשוק ומה הדרך לבחור את הדגם האידיאלי עבורכם.