דשא סינטטי מחירון

דשא סינטטי מחירון

מחיר דשא סינטטי משתנה על פי צפיפות הסיבים, אורך הסיב, טיב החומרים, שנות אחריות היצרן ומשקל היריעה. איך משווים בין סוגי דשא סינטטי שונים? מה טווח המחירים של דשא סינטטי? וכמה עולה התקנה מקצועית?

פורסם:

אנשים רבים המעוניינים לרכוש דשא סינטטי מחפשים את הדרך לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות והמוצרים השונים. המשימה אינה תמיד קלה מכיוון שכל חברה מייבאת סוגים שונים של  מוצרי דשא סינטטי. התוצאה: הלקוח נשאר נבוך ומבולבל מול ההיצע הרב שיש בשוק ולא יודע באיזו חברה וסוג דשא סינטטי עליו לבחור לצרכיו האישיים.

מחירון דשא סינטטי – איך יודעים להבדיל בין דגם X ל-Y?

מחיר דשא סינטטי משתנה גם הוא על פי התוצרת, צפיפות הסיבים, אורך הסיב, איכות התשתית ותקופת האחריות הניתנת על המוצר. חברות רבות מפרסמות מחירון דשא סינטטי עם הדגמים השונים על מנת להקל על הצרכן. אך כיצד ניתן לקחת דגם X של חברה אחת ולהשוות אותה עם דגם Y של חברה שנייה?

טווח המחירים בענף הדשא הסינטטי הוא רב ומגוון כמו בתעשיות ותחומים אחרים. לא תמיד נכון לפרסם מחירון דשא סינטטי, מכיוון ששמות הדגמים שהחברות מעניקות למוצריהם לא מעיד על איכותם.

על הלקוח לנסות להשוות בין הסוגים השונים על פי המפרט הטכני של המוצר: כמה סיבים יש לכל מ"ר? מה משקל המרבד? מה אורך הסיב? כמה שנות אחריות יצרן ניתנות על המוצר? מה טיב החומרים?  ומה הותק והניסיון של החברה העומדת מאחוריו?

מחיר דשא סינטטי נמדד בראש ובראשונה על פי צפיפות הסיבים במרבד. זו הסיבה לטווח המחירים המגוון בתעשייה. ניתן לרכוש דשא סינטטי בעל גובה סיב 42 מ"מ בטווחי מחירים משתנים – בהתאם לצפיפותו.

מחירים של דשא סינטטי – הכל מתחיל בצפיפות הסיבים!

חברת דשא קבוע אינה ממליצה לרכוש דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים נמוכה מ-16,800 סיבים למ"ר לשטחים המיועדים לדריכה. כמו כן, גובה הסיבים המומלץ לצרכי גינון הוא לפחות 25 מ"מ, סיב קצר מגובה זה, ישכב בקלות ולא ישמור על מראהו בטווח הארוך.

למרות שיבואנים רבים בישראל מייבאים סוגי דשא סינטטי בגובה סיב של מתחת ל-25 מ"מ, עליכם לדעת כי הם לא מומלצים לשימוש והתקנה. סוג זה מיועד בעיקר למקומות בהם לא דורכים כלל או שהשימוש שלהם לזמן קצר ומוגבל.  

מחיר התקנת דשא סינטטי נקבע על פי הדרישות בשטח וסוג המשטח עליו מותקן המרבד. לקבלת הצעת מחיר סופית, יש להפגש עם יועץ מקצועי בשטח ההתקנה. על מנת לתת לכם אינדיקציה לטווחי המחירים השונים, הכנו טבלה "מחירון דשא סינטטי" הטבלה ממיינת את הדגמים על פי אורך הסיב וסוג ההתקנה.

דשא סינטטי מחירון

דשא סינטטי התקנה
סוג מוצר טווח מחירים למ"ר סוג התקנה טווח מחירים למ"ר
מחירון דשא סינטטי סיב קצר (7-12 מ"מ) 20-40 ש"ח  התקנת דשא סינטטי על משטח קשיח  40-60 ש"ח 
מחירון דשא סינטטי סיב בינוני (25-32 מ"מ) 60-140 ש"ח התקנת דשא סינטטי על אדמה ללא תשתיות 5070 ש"ח 
מחירון דשא סינטטי סיב גבוה (36-42 מ"מ) 80-180 ש"ח התקנת דשא סינטטי על אדמה כולל תשתיות 80-120 ש"ח

אם אתם רוצים ללמוד עוד על הנושא, במאמר כיצד לבחור דשא סינטטי? נסביר מה ההבדלים בין סוגי הדשא הסינטטי השונים בשוק ומה הדרך לבחור את הדגם האידיאלי עבורכם.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה או בקשה ב- 077-2150031 או דרך טופס צור קשר.