מבצעים על דשא סינטטי

דשא סינטטי במבצע ! ישירות מהיבואן לצרכן – הישארו מעודכנים במבצעים והנחות חסרי תקדים. כל הפרטים רק באתר דשא קבוע ובמחסני החברה.

דשא סינטטי 42 מ"מ במבצע לזמן מוגבל!

דשא סינטטי 42 מ"מ במראה טבעי במיוחד ובמחיר מטורף! צבעים משולבים עם ארבעה גוונים, רך ונעים למגע, תקני איכות בינלאומיים, אישור של מכון התקנים הישראלי! המחיר אינו כולל אביזרי התקנה \ הובלה \ התקנה \ המחיר לגלילים סגורים בלבד.

₪55
₪75
וינטג' לגינה ב-25% הנחה!
₪510
₪680

וינטג' לגינה ב-25% הנחה!

פרטי וינטג' לגינה במבצע מיוחד! 25% על פריטים נבחרים: גלגלי כרכרה, חביות עץ ישנות וכלי עבודה עתיקים – המחיר לפריט שבתמונה.

לפרטים והזמנה »
דשא סינטטי גריני
₪16.9
₪29.9

דשא סינטטי גריני

דשא סינטטי גריני, 10 מ"מ ברמת צפיפות גבוהה, במחיר ישיר מהיבואן – המחיר מתייחס לגלילים סגורים בלבד. חיתוך לפי מידה, בתוספת של 3 ש"ח למ"ר.

לפרטים והזמנה »
תוחם קשת במבצע
₪59
₪118

תוחם קשת במבצע

תוחם דשא סינטטי קשת ב-50% – תוחם חזק ואיכותי למגוון רחב של שימושים. בנוי מפלסטיק יצוק בעל עמידות גבוהה, במראה כפרי – המחיר למטר רץ.

לפרטים והזמנה »
דשא סינטטי עודפי ייבוא!
₪39.9
₪60

דשא סינטטי עודפי ייבוא!

דשא סינטטי בעודפי ייבוא! גלילים אחרונים במחיר מטורף! החל מ-39.9 לדשא סינטטי 35 מ"מ. 49.9 ל-42 מ"מ !!! המחיר לגלילים סגורים בלבד.

לפרטים והזמנה »
כדים מדהימים במבצע
₪150
₪250

כדים מדהימים במבצע

כדים אחרונים, במבצע שלא יחזור! 40% הנחה לרגל החלפת תצוגה. כל הקודם זוכה!!! עמידים בתנאי חוץ, יש מגוון גדלים וסוגים במחירים משתנים.

לפרטים והזמנה »
כלי עץ עתיקים במבצע!
₪375
₪500

כלי עץ עתיקים במבצע!

כלי עץ עתיקים במבצע! יכולים לשמש כקערות דקורטיביות, כעציצים וכל שימוש ומטרה – עכשיו ב-25% הנחה! יש מגוון דגמים וסוגים במחירים משתנים.

לפרטים והזמנה »

דשא סינטטי במבצע

דשא סינטטי במבצע! ישירות מהיבואן לצרכן – רק במחסני היבואן של חברת דשא קבוע. מידי חודש, נציג כאן רשימה של מבצעים בלעדיים שוברי שוק על מוצרי דשא סינטטי ומוצרים לגינה. 

דשא קבוע משווקת את מוצריה באופן ישיר – כך אנו יכולים לספק מוצר איכותי יותר ובמחיר משתלם יותר! איך מקבלים דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן? פשוט מגיעים אלינו לתצוגה של החברה. 

בוחרים דשא סינטטי, ממבחר הדגמים שלנו (מעל ל-10 סוגים) ומקבלים את הסחורה במקום בשיטת "שלם וקח". רוצים לקבל דשא סינטטי איכותי מבלי לצאת מהבית? בוחרים את הדגם הרצוי מאתר החברה ומקבלים את המוצר במשלוח עד הבית.

דשא סינטטי עם תקני איכות

דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי איכותי עם תקני איכות בינלאומיים. לחברתנו, אישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי המבטיח כי הדשא הסינטטי שלנו בטיחותי במגע עם מקור אש.

הדשא הסינטטי שלנו אינו מכיל מתכות כבדות והוא בטיחותי לשימוש באזורי משחק של ילדים ופעוטות – לחברתנו תקן אי רעילות לדשא סינטטי.

מגן UV מבטיח כי הדשא הסינטטי יהיה עמיד באקלים הקשה במדינת ישראל – לחברתנו יש בדיקת מעבדה שבוצעה בישראל המעידה כי לדשא הסינטטי שלנו הגנת UV דרגה 7 – הגבוהה ביותר שניתן לקבל.

בנוסף, חברת דשא קבוע מייבאת אך ורק דשא סינטטי, ממפעלים בעלי בקרות איכות ISO – המחויבים לסטנדרטים בינלאומיים.

דשא סינטטי מחירים וסוגים

כלל הברזל, שאנו תמיד מציינים בפני לקוחות. כאשר אתם בוחרים דשא סינטטי, צפיפות היא הפרמטר הראשון שיש לקחת בחשבון. מדוע? מכיוון שצפיפות גבוהה תאפשר לדשא הסינטטי להישאר עמיד לאורך שנים גם כאשר יש שחיקה גבוהה באזור בו הוא מותקן.

אוהבים דשא סינטטי רך ונעים? בחרו בדשא סינטטי עם סיבים של 42 מ"מ. אוהבים דשא סינטטי במראה קצר וגזום? בחרו בדשא סינטטי עם סיבים בגובה של 30-35 מ"מ. דשא סינטטי מותאם כיום למגרשי ספורט, שטחי משחק, מרפסות, גינות פרטיות ושטחים ציבוריים כאחד. רוצים לבחור דשא סינטטי בתצוגה שלנו? ולקבל מחירים משתלמים במיוחד? פשוט רשמו דשא קבוע ב-WAZE – מחכים לכם כאן עם כוס קפה 🙂