דשא סינטטי במבצע מטורף!

דשא סינטטי במבצע! ישירות מהיבואן לצרכן – רק במחסני היבואן של חברת דשא קבוע. מידי חודש, נציג כאן רשימה של מבצעים בלעדיים שוברי שוק על מוצרי דשא סינטטי ומוצרים לגינה. 

דשא קבוע משווקת את מוצריה באופן ישיר – כך אנו יכולים לספק מוצר איכותי יותר ובמחיר משתלם יותר! איך מקבלים דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן? פשוט מגיעים אלינו לתצוגה של החברה, בוחרים דשא סינטטי ממבחר הדגמים שלנו (מעל ל-15 סוגים) ומקבלים את הסחורה במקום בשיטת "שלם וקח". 

רוצים לקבל דשא סינטטי איכותי מבלי לצאת מהבית? בוחרים את הדגם הרצוי מהאתר ומקבלים את המוצר עד הבית במשלוח.

דשא סינטטי במבצע מטורף!

דשא סינטטי 40 מ"מ במראה טבעי במיוחד, צפיפות גבוהה ועם אישור של מכון התקנים הישראלי. במחיר חיסול מטורף! 45 ש"ח כולל מע"מ!!! המחיר לגלילים סגורים בלבד \ תוספת 5 ש"ח לחיתוך למ"ר \ המחיר לא כולל אביזרי התקנה \ הובלה.

₪45
₪65
קערות עץ ב-50% הנחה!
₪250
₪500

קערות עץ ב-50% הנחה!

קערות עץ מיוחדות במבצע מטורף! 50% הנחה על כל המלאי!!! כלי עץ עתיקים במבצע! יכולים לשמש כקערות דקורטיביות וכעציצים. יש מספר גדלים וסוגים במחיר משתנה.

לפרטים והזמנה »
מבצע דשא סינטטי זול
₪15
₪25

מבצע דשא סינטטי זול

דשא סינטטי גריני, 10 מ"מ ברמת צפיפות גבוהה, במחיר ישיר מהיבואן – המחיר מתייחס לגלילים סגורים בלבד. חיתוך לפי מידה, בתוספת של 4.9 ש"ח למ"ר.

לפרטים והזמנה »
תוחם קשת במבצע
₪75
₪125

תוחם קשת במבצע

תוחם דשא סינטטי קשת ב-40% – תוחם חזק ואיכותי למגוון רחב של שימושים. בנוי מפלסטיק יצוק בעל עמידות גבוהה, במראה כפרי – המחיר למטר רץ.

לפרטים והזמנה »
דשא סינטטי 20 מ
₪30
₪39.9

דשא סינטטי 20 מ"מ במבצע

דשא סינטטי 20 מ"מ, במבצע סוף שנה! המבצע לזמן מוגבל – אל תפספסו! המחיר לגלילים סגורים. תוספת חיתוך לפי מידה 5 ש"ח למ"ר.

לפרטים והזמנה »
דשא סינטטי 30 מ
₪35
₪49.9

דשא סינטטי 30 מ"מ במבצע

דשא סינטטי 30 מ"מ, במחיר מטורף לגלילים סגורים! 5 ש"ח תוספת מחיר למ"ר לחיתוך לפי מידה. מבצע מיוחד עד גמר המלאי!

לפרטים והזמנה »
משטח בטיחות 10 מ
₪59
₪75

משטח בטיחות 10 מ"מ במחיר חיסול!

משטח בטיחות 10 מ"מ במחיר שלא יחזור! חיסול מלאי 2021 לגלילים אחרונים בלבד. להתקנה מתחת לדשא סינטטי לריכוך נפילות וחבטות.

לפרטים והזמנה »

דשא סינטטי במבצע עם תקני איכות

דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי איכותי עם תקני איכות בינלאומיים. לחברתנו, אישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי המבטיח כי הדשא הסינטטי שלנו בטיחותי במגע עם מקור אש.

הדשא הסינטטי שלנו אינו מכיל מתכות כבדות והוא בטיחותי לשימוש באזורי משחק של ילדים ופעוטות – לחברתנו תקן אי רעילות לדשא סינטטי.

מגן UV מבטיח כי הדשא הסינטטי יהיה עמיד באקלים הקשה במדינת ישראל – לחברתנו יש בדיקת מעבדה שבוצעה בישראל המעידה כי לדשא הסינטטי שלנו הגנת UV דרגה 7 – הגבוהה ביותר שניתן לקבל.

בנוסף, חברת דשא קבוע מייבאת אך ורק דשא סינטטי, ממפעלים בעלי בקרות איכות ISO – המחויבים לסטנדרטים בינלאומיים.

דשא סינטטי מחירים וסוגים

כלל הברזל, שאנו תמיד מציינים בפני לקוחות. כאשר אתם בוחרים דשא סינטטי, צפיפות היא הפרמטר הראשון שיש לקחת בחשבון. מדוע? מכיוון שצפיפות גבוהה תאפשר לדשא הסינטטי להישאר עמיד לאורך שנים גם כאשר יש שחיקה גבוהה באזור בו הוא מותקן.

אוהבים דשא סינטטי רך ונעים? בחרו בדשא סינטטי עם סיבים של 42 מ"מ. אוהבים דשא סינטטי במראה קצר וגזום? בחרו בדשא סינטטי עם סיבים בגובה של 30-35 מ"מ. דשא סינטטי מותאם כיום למגרשי ספורט, שטחי משחק, מרפסות, גינות פרטיות ושטחים ציבוריים כאחד. רוצים לבחור דשא סינטטי בתצוגה שלנו? ולקבל מחירים משתלמים במיוחד? פשוט רשמו דשא קבוע ב-WAZE – מחכים לכם כאן עם כוס קפה 🙂

כל השאלות והתשובות על דשא סינטטי במבצע:

מבצע סיטונאי על גלילים סגורים! דשא סינטטי 40 מ"מ במחיר של 45 ש"ח למ"ר כולל מע"מ במקום 65 ש"ח! לפרטים נוספים כנסו לאתר דשא קבוע!

כן, זו לא טעות. דשא סינטטי 10 מ"מ, במבצע מטורף לגלילים סגורים. רק ב-14.9 ש"ח למ"ר כולל מע"מ. לפרטים נוספים, כנסו לאתר היבואן של דשא קבוע.

כנסו לאתר דשא קבוע! חברתנו מייבאת, מוצרי דשא סינטטי לישראל משנת 2000. מידי חודש, נצא במבצעים מטורפים על מגוון סוגים של דשא סינטטי – במחירים ישירים מהיבואן!

פשוט כנסו לדף המבצעים שלנו! מידי חודש, נצא בהנחות ומבצעים חסרי תקדים על מוצרי דשא סינטטי נבחרים. אפשר להזמין דשא סינטטי עם משלוח ישירות אליכם או להגיע למחסנים שלנו ולבצע איסוף עצמי.

ניתן לבצע הזמנה טלפונית או דרך האתר ולקבל את המוצרים עם משלוח עד הבית. רוצים להגיע אלינו ולהתרשם מהסוגים לפני רכישה? פשוט רשמו דשא קבוע ב-WAZE. כנסו לאתר, והתעדכנו בכל המבצעים העדכניים ביותר!