גדר במבוק עבה

גדר במבוק עבה

גדר במבוק עבה תשמש אותנו לבניית סככות, גדרות ואפילו ריהוט ופינות ישיבה. כמה עולה גדר במבוק עבה? איך מתקינים גדרות במבוק עבה? היכן מומלץ לרכוש? ומדוע היא הבחירה של אנשי המקצוע? כל התשובות כאן.

פורסם:

גדר במבוק עבה, יכולה להפוך כל גינה או מרפסת לאקזוטית ובעלת מראה טבעי במיוחד. גדרות הבמבוק, משמשים את בני האדם כבר אלפי שנים לשימושים רבים ומגוונים. ידוע כיום כי מסביב לעולם יש יותר מאלף זנים שונים של צמח הבמבוק המכונה בישראל חזרן (השם במקור מארמית).

תעשיית הבמבוק התפתחה רבות בשנים האחרונות וניתן למצוא יצרנים רבים המשתמשים בבמבוק לייצור כלי אוכל, רהיטים, גדרות, סככות ואפילו צעצועים.

גדרות במבוק – הבחירה של אנשי המקצוע

גדרות במבוק עמידים מאוד בתנאי חוץ וזהו אולי היתרון הגדול ביותר שלהם. ברגע שתתקינו גדרות במבוק בגינה או במרפסת תקבלו חומר גלם מופלא הניתן לעיצוב לפי דרישתכם.

הבמבוק אינו דורש טיפול או תחזוקה והוא נשאר יפה ושלם לאורך שנים רבות של שימוש. זו הסיבה העיקרית שאנשים מקצוע רבים מתחום הבנייה ופיתוח הנוף ממליצים על שימוש נרחב בבמבוק לפרויקטים שלהם.

גדרות במבוק – מחיר נמוך, עמידות גבוהה

במבוק הוא אחד מחומרי הגלם הזולים והאיכותיים שקיימים היום בשוק. אם אתם צרכים להקים גדר לגינה במהירות, לכסות פרגולה או סכך, לבנות מחיצה בניכם לבין השכנים – מבלי להוציא אלפי שקלים. במבוק הוא כנראה הפתרון עבורכם!

גדרות במבוק – התקנה פשוטה וקלה

גדרות במבוק עבה יתקנו בקלות כמעט על כל קונסטרוקציה קיימת. רוצים לבנות גדר? במבוק ניתן לקבוע על חומת בטון, גדר רשת, בזנטים או מוטות ברזל. בסך הכל עליכם למתוח את גדר הבמבוק ולקבע אותה לקונסטרוקציה באמצעות אזיקונים או חוטי ברזל.

רוצים לחפות סככה או פרגולה? פרשו את הבמבוק לאורך המשטח וקבעו אותו עם חוטי ברזל או ברגים – אם תרצו שהסכך יהיה אטום לחדירת מים אז ניתן לשלב את ההתקנה עם סנטף איכותי.

גדרות במבוק מחיר – כמה זה עולה לנו?

במבוק עבה יעלה מן הסתם יקר יותר מהגרסאות הפשוטות הקיימות בשוק אך עמידות תהיה גבוהה יותר לאורך השנים.

אם אתם בוחרים בגדר במבוק מומלץ לבחור בעובי מינימלי של 16\14 מ"מ – מחירים יהיה לרב בין 30-45 ₪ למ"ר בהתאם לטיב הבמבוק והיצרן.גדרות במבוק דקים יעלו בין 12-25 ₪ למ"ר אך לרב הם אינם מומלצים להתקנה בשל עמידותם הנמוכה בשימוש ומול נזקי מזג האויר.

גדרות במבוק – היכן מומלץ לרכוש?

ההמלצה הגורפת שלנו היא תמיד לרכוש ישירות מהיבואן. מדוע לשלם פערי תיווך מיותרים? רכישה ישירה אצל היבואן תעניק לכם את היכולת לבחון את המוצר טוב יותר בעת הרכישה ולזכות במחיר זול יותר מרשות השיווק.

דשא קבוע היא אחת מהיבואניות הגדולות והמובילות בארץ לבמבוק ודשא מלאכותי. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהתצוגה שלנו – הקפה כבר מוכן 🙂

מחפשים גדרות במבוק עבה? חייגו: 077-21-500-31 – נשמח לעמוד לשרותכם!