דשא סינטטי למגרשי גולף

דשא סינטטי גולף
המפעלים המתקדמים ביותר בעולם מייצרים דשא סינטטי ייעודי למגרשי גולף. מה היתרונות בהתקנת דשא סינטטי במגרש גולף? לכמה שנים הוא עמיד? והאם הוא מיועד למגרשי ספורט מקצועיים בלבד?
שתף\י חבר:

דשא סינטטי פותח לראשונה בעולם למגרשי ספורט, אולם בשל הצלחתו הרבה הוא החל להופיע גם במקומות אחרים וכיום ניתן לראותו מותקן בבתים פרטיים, מוסדות ציבוריים, בתי ספר, גני ילדים, שטחי פנים ורבים נוספים. דשא סינטטי החל להופיע במגרשי גולף כבר בשנות השבעים של המאה הקודמת ומאז תפס תאוצה והפך לחלק בלתי נפרד מחיינו.

דשא סינטטי לגולף וקצת היסטוריה

משחק הגולף התפשט למערב אירופה במאה השמונה עשרה, מאזור בריטניה וסקוטלנד. המשחק עבר גלגולים רבים עד אשר נקבעו לו חוקים מסודרים וברורים הידועים בימנו לכל. במחצית המאה התשע עשרה נקבע כי במגרש גולף תקני יהיו 18 גומות וציוד הגולף אפשר חבטות מדויקות בכדור ודיוק, בניגוד לזמנים עברו.

משחק גולף דורש דשא קצוץ במיוחד על מנת לאפשר תנועה מירבית לכדור במיוחד סביב הגומות. בשנים האחרונות, החלו להופיע יותר ויותר מגרשי גולף בהם מותקן דשא סינטטי.  מגרשי גולף בהם מותקנים מרבדי דשא סינטטי נהנים מיתרונות רבים על פני דשא טבעי אותם נפרט בהמשך המאמר.

דשא סינטטי מקצועי לגולף

דשא קבוע מספקת דשא סינטטי מקצועי למגרשי גולף וספורט ומוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן! כנסו לחנות האונליין שלנו והתרשמו ממגוון סוגי דשא סינטטי למגרשי ספורט ומוצרים לגינה. ניתן לקבל שירות התקנות והובלות לכל הארץ!

דשא סינטטי לגולף - לא לעשירים בלבד

משחק הגולף התחיל כמשחק שהיה מיוחס לבני המעמד הגבוה בלבד, אך בתחילת המאה העשרים החלו להשתתף במשחק גם בני מעמד הפועלים והוא תפס פופולאריות רבה סביב הגלובוס.

אחד מהסרטים הטובים לחובבי גולף, המתארים את התופעה הוא The Greatest Game Ever Played או בעברית: כנגד כל הסיכויים. בשנת 1913 פרנסיס אויימט, בחור צעיר ממשפחה מהמעמד הנמוך, הצליח להדיח את האלוף הארי ורדון וקטף את המקום הראשון בתחרות אליפות הגולף הפתוחה בארה"ב.

דשא סינטטי – עמידות גבוה בפני שחיקה

הייחוס הגבוה שקיבל הגולף מתחילת דרכו, גרם להנחת יסוד מוטעית כי מדובר במשחק עדין ולא ספורטיבי. לא רבים יודעים זאת, אך גולף דורש ריכוז, מיומנות והפעלת כוח לא מבוטלת. החבטות המהירות של השחקנים בנוסף למשקלו של כדור הגולף שוחקים את סיבי הדשא הטבעי בקלות ומותירים במגרש קרחות וחלקים חשופים – זו הסיבה שלאחרונה דשא סינטטי מותקן במגרשי גולף מקצועיים וחובבנים כאחד. סיבי הדשא הסינטטי אינם נשחקים גם לאחר חבטות חזקות במשטח והם עמידים לאורך שנים רבות.

דשא סינטטי – מגרשי גולף ללא תחזוקה!

דשא סינטטי אינו דורש תחזוקה כלל ואינו נשחק בקלות בדריכות מרובות וזעזועים. דשא סינטטי יישאר ירוק לאורך כל השנה ואינו זקוק להשקיה. אחד מהיתרונות הגדולים של התקנת דשא סינטטי במגרשי גולף הוא היכולת ליהנות מדשא מכוסח וקצוץ ללא צורך בתחזוקה כלל. מגרשי גולף מתאפיינים בשטחים רחבי ידיים ולכן כוח האדם ועלות התחזוקה בהם גבוהים מענפי ספורט אחרים.

דשא סינטטי ייעודי למגרשי גולף

כיום, דשא סינטטי מיוצר בשלל דגמים וצבעים על מנת להתאימו לצרכים שונים בכל תחומי החיים. המפעלים הגדולים והמתקדמים בתעשייה מייצרים דגמי דשא סינטטי ייעודיים למגרשי גולף לאחר שנים רבות של פיתוח ומחקר בתחום.

דשא סינטטי לענפי הספורט השונים חייב לעבור הליכי ייצור קפדניים על מנת שיהיה עמיד בפני שחיקה, מדרך גבוה וטמפרטורות חום וקור קיצוניות. דשא סינטטי איכותי עובר הליכי ייצור קפדניים של מסנני UV, נוגדי חמצון, מעכבי בעירה וחישול סיבים והוא עמיד לאורך שנים ארוכות.

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא והתקנת מרבדי דשא סינטטי למגרשי גולף – לקבלת ייעוץ ללא התחייבות צרו עמנו קשר עוד היום.

דשא סינטטי למגרשי גולף

מחפשים דשא סינטטי לגולף? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors