דשא סינטטי על גג או מרפסת?

דשא סינטטי על גג או מרפסת?

דשא סינטטי ניתן להתקנה במקומות בהם דשא טבעי אינו יכול לצמוח. האם דשא סינטטי ניתן להתקנה על מרפסת או גג? כיצד מתנהל הליך ההתקנה? ומהם הדברים שחייבים לוודא לפני שמתקינים דשא סינטטי על משטח קשיח? התשובות כאן.

פורסם:
דשא סינטטי יהפוך כל מרפסת או גג לפינת חמד ירוקה. דשא סינטטי יחזיר במהרה את המראה הירוק לכל מקום ואתר וזאת בשל סגולותיו המיוחדים.  דשא סינטטי ניתן להתקנה כמעט על כל סוג של משטח ולכן הוא מופיע יותר ויותר בבתים משותפים ולא רק בבתים פרטיים, בין היתר הוא מותקן בדירות עם מרפסות שמש, גגות, דירות גג, פנטהאוזים, תחת פרגולות, ומקומות נוספים. דשא סינטטי נהנה מיתרונות רבים בניגוד לדשא טבעי; הוא אינו תלוי בתנאי האקלים, דשא סינטטי עמיד בפני שמש חזקה וטמפרטורות קור קיצוניות, אינו ישנה את צבעו במרוצת השנים ואינו דורש טיפול כלל.

איך מתקינים דשא סינטטי על מרפסת או גג?

דשא סינטטי מותקן על מרפסות או גגות על ידי הדבקה ישירה למשטח. במרבית המרפסות והגגות יש משטחים קשיחים כגון: ריצוף, קרמיקה, יריעות ביטומניות ומשטחי בטון. התקנת דשא סינטטי על משטח קשיח אינה משימה קשה במיוחד. כל מה שצריך הוא לוודא שבקרבת משטח ההתקנה יש פתחי ניקוז למי גשמים ושיפוע ראוי. לאחר מכן יש לפרוש את מרבדי הדשא הסינטטי, לחתוך אותם על פי תוואי השטח בעזרת סכין יפנית ולקבע אותו למשטח באמצעות דבק super green להתקנת דשא סינטטי.  

צפו בסרטון "התקנת דשא סינטטי למרפסת או לגג" ולמדו עוד על הליך ההתקנה.

 

לאן מתנקזים מי הגשמים?

תשתית דשא סינטטי תקנית מסוגלת לנקז מי גשמים במהירות של 60 ליטרים לדקה בכל מ"ר. מי הגשמים מתנקזים במהירות ויעילות לאורך כל חורי הניקוז ומאפשרים למים למצוא את דרכם לאדמה. במקרים בהם מתקינים דשא סינטטי על משטח קשיח, עלינו לוודא כי יש שיפוע של 1% לפחות לעבר פתחי הניקוז. במקרים בהם יש בעיות ניקוז ניתן לפתור אותן באמצעות התקנת תשתית ניקוז מקצועית על ידי יישור והחלקת המשטח.

כיצד מתחזקים דשא סינטטי המתוקן על גג או מרפסת?

דשא סינטטי אינו זקוק לתחזוקה כלל, אך יש צורך לנקות אותו מידי תקופה על פי הצורך. דשא סינטטי ניתן לניקוי בקלות על ידי מפוח עלים, מברשת קשיחה, מטאטא כביש ושטיפה במים. אף על פי שבסיבי הדשא הסינטטי מוטמעים מעכבי בעירה, מומלץ להרחיקו ממקורות אש גלויים ומחפצים חמים מכל סוג שהוא.

מחזירים את הצבע הירוק הבייתה!

דשא סינטטי מיוצר כיום בשלל דגמים וצבעים אשר מעניקים לו מראה טבעי במיוחד. סיבי הדשא הסינטטי רכים ונעימים למגע ויכולת עמידות גבוה מפני שחיקה ודריכות מרובות. מרבדי דשא סינטטי יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות: פינות ישיבה ואירוח, משטחי משחקים לילדים, סביב בריכות וג'קוזי ועוד… המרבד הירוק יאפשר לכם להחזיר את הירוק לבית וליהנות ממרפסת, גג או גינה ירוקים ללא צורך בתחזוקה! מעוניינים להתקין דשא סינטטי במרפסת או בגג שלכם? צרו עמנו קשר בטלפון 077-2150031 או דרך טופס צור קשר באתר.