טיפים לבחירת דשא סינטטי

איך לבחור דשא סינטטי?

טיפים מקצועיים

מחפשים דשא סינטטי ולא יודעים איך לבחור?

לפניכם מספר טיפים שימושיים, שיעזרו לכם לבחור דשא סינטטי המתאים בדיוק עבורכם.
כיום ניתן למצוא סוגי דשא סינטטי רבים ומגוונים, בדקו האם הוא מתאים לאופן השימוש שלכם: מגרשי כדורגל, לגינה לעסק, למשרד, מרפסת וכו'….

דשא סינטטי

אופן השימוש

בחרו דשא סינטטי לפי אופן השימוש והאזור בו הוא יותקן. דשא סינטטי מיוצר כיום בשלל דגמים לשימושים שונים: ספורט, גינות, פינות משחק, שטחי פנים, מרפסות, ציבורי – מוסדי ועסקים.

דשא מלאכותי

צפיפות

ככל שהדשא הסינטטי צפוף יותר אז הוא יהיה עמיד יותר בפני שחיקה ויישאר זקוף ויפה לאורך זמן. במקומות בהם יש שימוש נרחב בחרו בדשא סינטטי עם צפיפות גבוהה וההיפך.

דשא סינטטי זול

איפה קונים?

תמיד מומלץ לרכוש דשא סינטטי ישירות מהיבואנים. למה לשלם פערי תיווך? דשא קבוע מוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן – מוצר איכותי במחיר שווה לכל נפש.

דשא מלאכותי

טעם אישי

חושו את סיבי הדשא הסינטטי, דרכו עליו, מששו אותו ובדקו איזה דגם הכי רך ונעים לכם. בשביל להתרשם מדשא סינטטי בצורה הטובה ביותר, כדאי להגיע לתצוגה של החברה ולראות אותו מותקן לצד צמחיה ואביזרי גינה נוספים. 

דשא סינטטי זול

אחריות

מיטב היצרנים מעניקים אחריות ארוכת טווח לדגמים איכותיים. לרב בין 3-7 שנות אחריות – בדקו מה האחריות כוללת, האם האחריות מקיפה או שיש אותיות קטנות? וודאו שבעת הרכישה ניתנת לכם תעודת אחריות מקורית של היבואן הרשמי. 

דשא סינטטי זול

מחיר

דשא סינטטי איכותי משתלם מאוד לטווח הארוך מכיוון שהוא חוסך בעלויות טיפול בגינה. טווח המחירים נרחב ולרב נע בין 20-150 ₪ למ"ר בהתאם לפרמטרים שהזכרנו קודם לכן. יש לקחת בחשבון עלויות נוספות כמו: אביזרי התקנה, התקנה והובלה.

דשא סינטטי

משקל

ככל שמשקל הדשא הסינטטי כבד יותר אז לרב הוא יהיה איכותי יותר. למשקל הסיבים השפעה גדולה על עמידות המרבד לאורך שנים. משקל = צפיפות גבוהה של חומר. בדקו גם את משקל הסיבים ולא רק את צפיפות התפרים (DTX בשפה המקצועית)

דשא סינטטי

גובה סיב

לא מומלץ לרכוש דשא סינטטי עם סיבים קצרים מידי מכיוון שהם ישחקו בקלות וסיבים ארוכים מידי ישכבו בקלות. בחרו תמיד בגובה סיב של 25 מ"מ לפחות ועד 42 מ"מ כדי שתוכלו ליהנות מדשא סינטטי במראה טבעי עם עמידות לאורך שנים.

יבואן דשא סינטטי

תקנים

בדקו האם הדשא הסינטטי עבר את כל הליכי הייצור הדרושים: מגן UV, מעכבי בעירה, תקן אי רעילות והאם הוא מיוצר במפעלים המחויבים לבקרת איכות בינלאומית ISO. היבואנים המובילים אף יציגו את המסמכים הדרושים לכל דורש.

נגן וידאו
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors