דשא קבוע לגינה

דשא סינטטי לגינה

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למוצר מבוקש בקרב בעלי בתים פרטיים ודירות גן. משבר המים בישראל לצד עלות התחזוקה הגבוה של דשא טבעי הביאו את הדשא הסינטטי למודעות בישראל וסביב העולם. כיום דשא סינטטי מותקן בחצרות, מרפסות, גגות ומשטחים רבים ומגוונים.

דשא סינטטי לגינה יעניק לכם ולבני משפחתכם גינה ירוקה לאורך כל השנה. לילדים יהיה משטח משחקים נקי מבוץ ולכלוך וחיות המחמד שלכם יוכלו לרבוץ על הדשא בלי להביא חרקים וטפילים לתוך הבית. דשא סינטטי תורם לסביבה מבחינה אקולוגית; הוא ימנע מכם להשתמש בחומרי דישון והדברה רעילים. כמובן, דשא סינטטי אינו זקוק לכיסוח, הוא חסכוני במים והוא שומר על צורתו גם באקלים קיצוני.

דשא סינטטי ניתן להתקנה על משטחים מגוונים והוא אינו תלוי בחסדיו של מזג האוויר. דשא סינטטי יעניק לכם פינת אירוח לחברים ומקום נעים לבילוי עם כל בני המשפחה.

דשא סינטטי לגינות – מחזירים את הצבע הירוק לחיים

דשא סינטטי מיוצר כיום בתנאי המחקר והפיתוח המחמירים ביותר בעולם. יצרני הדשא הסינטטי המובילים הצליחו ליצור מרבדי דשא סינטטי בעל מראה טבעי להפליא ומגע נעים במיוחד.

התקנת דשא סינטטי בחצר ביתכם תאפשר לכם ליהנות מגינה ירוקה לאחר שנים של מאבק ממושך בטיפול בדשא טבעי. סוף סוף תזכו בגינה הירוקה עליה חלמתם, דשא סינטטי הוא מוצר חזק ועמיד לשנים רבות. ניתן להניח עליו בריכות שחיה, ריהוט גינה, טרמפולינה ושלל משחקים לילדים. ילדכם יוכלו לשחק כדורגל ולהתרוצץ בגינה כאוות נפשם ללא חשש לפגוע במרקמו של הדשא הסינטטי ומראהו.

דשא סינטטי ניתן להתקנה על משטחים קשיחים ובמקומות מגוונים כגון: מרפסות, גגות, דירות פנטהאוז ודירות גג. ניתן לשדרג את המרפסת או הגג על ידי התקנת דשא סינטטי בקלות רבה, דשא סינטטי יהפוך גינה מוזנחת למקום ירוק ושמח ויתרום רבות למצב רוחם של בני הבית. 

בעלי בניינים משותפים, דירות גן, וילות, בתים פרטיים, דירות גג, ועוד… יכולים להצטרף למגמה הירוקה ולהתקין דשא סינטטי בביתם. דשא סינטטי יאפשר לכם להפוך כל מרפסת וגג לגינת ירק ללא הצורך בתחזוקה.

מחפשים דשא סינטטי לגינה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors