דשא סינטטי או דשא טבעי – מה משתלם יותר?

מחיר דשא סינטטי - כמה כסף זה חוסך לך?

כל המספרים והנתונים על מחירי דשא סינטטי ועלות תחזוקת דשא טבעי

אנשים אשר גידלו בעבר דשא טבעי, מודעים היטב לכך שתחזוקת הדשא מלווה בבעיות ואתגרים. טיפול בדשא טבעי דורש השקעה כספית, זמן ומשאבים בעוד מחירי דשא סינטטי בעולם יורדים במקביל לעלייה באיכות שלהם. לכן, יותר ויותר צרכנים בוחרים להחליף את הדשא האורגני בדשא סינטטי במגמה שממשיכה כבר שנים.

במבט ארוך טווח, הינה השקעה אשר מחזירה את עצמה במהרה. בדרך כלל, מחיר דשא סינטטי המהווה את כלל ההשקעה הראשונית ,מספיק נמוך כדי להחזיר את ההשקעה לבעליה בתוך כשנה וחצי בממוצע. כמו כן, דשא סינטטי הוא מוצר אמין אשר שומר על איכותו למשך שנים רבות.

קצת נתונים על מחירי דשא סינטטי מול עלויות תחזוקה של דשא טבעי

לפניכם טבלה המשווה בין דשא טבעי לדשא סינטטי מבחינה כלכלית. הנתונים נלקחו מאתרי האינטרנט של רשות המים והמשרד לאיכות הסביבה ואומתו על ידי אנשי מקצוע, מתחום הגינון ואדריכלות הנוף. הטבלה משווה נתונים לגינה ממוצעת בישראל בגודל של 50 מ”ר.

מחיר דשא סינטטי
מחיר דשא סינטטי

מחיר דשא סינטטי מול עלויות תחזוקת דשא טבעי - מסקנות

מחיר דשא סינטטי

חיסכון במים

התקנת דשא סינטטי מאפשרת חיסכון משמעותי במים, שכן הוא אינו זקוק להשקיה כלל. מעבר למשמעות הסביבתית והאקולוגית, מדובר גם בחיסכון כלכלי לכל דבר. קל וחומר בימים בהם מושגים כמו "מס בצורת" ו"היטל מים" נשמעים בכל פינה בשיח הציבורי.

מחירי דשא סינטטי

קנסות כבדים לבזבזנים

החורפים היבשים בשנים האחרונות הביאו את ישראל למשבר מים מהקשים בתולדותיה. ממשלת ישראל נאבקת בשימוש בזבזני במים על ידי הטלת מיסים וקנסות. כתוצאה מכך, מחירי המים עלו בשנים האחרונות באופן משמעותי, והיד עוד נטויה.מומחים בתחום סבורים כי בהתחשב בהיטל המים ומס הבצורת, אדם פרטי אשר מתקין דשא סינטטי בגינה בגודל 50 מ"ר, יכול ליהנות מחיסכון של מאות ואלפי שקלים בשנה.

מחיר דשא סינטטי

חיסכון בעלויות אחזקה

דשא טבעי דורש טיפולים שוטפים כגון דישון, הדברה, השקיה, זיבול, גינון, כיסוח וכדומה. מדובר בהוצאות גבוהות על חומרים ואנשי מקצוע, אשר עלולות להגיע עד כדי מאות ואף אלפי שקלים מדי שנה. דשא סינטטי, לעומת זאת, שומר על איכותו וצבעו לאורך שנים, וזאת ללא טיפולי אחזקה כלל.

מחיר דשא סינטטי

עלות מים

הנתונים שבטבלה מצוינים באתר משרד החקלאות כמדריך לחיסכון במים. בפועל מרבית האנשים משקים את גינתם בכמות גבוהה פי-2-3 מהמלצת משרד החקלאות כך שהעלות החודשית להשקיית גינתנו אף גבוהה יותר.

מחיר דשא סינטטי

עלות גנן

עלותם של שירותי גינון במסגרת ביקור חד-חודשי בגינתכם עומדת על כ-200 ₪ בממוצע בכל חודש. מדי שנה, מדובר בהוצאה של כ-2,400 ₪. בעלי גינות רבות בוחרים בביקור דו חודשי, דבר שיכפיל את העלות אף ל-4,800 ש"ח בשנה ויותר.

מחירי דשא סינטטי

עלות כלי עבודה וגינון

במידה ותבחרו לבצע את מלאכת הגינון בעצמכם, תאלצו לשלם עבור מכסחת דשא, כלי עבודה לגינה ותחזוקת בלאי על הכלים מדי תקופה. מדובר בעלות של מאות שקלים מידי שנה.

מחיר דשא סינטטי

עלות חומרי הדברה, דישון ותחזוקה

אין להתעלם מהוצאות נלוות עבור חומרי הדברה נגד חרקים, דישון, טיפול כנגד תחלואות שונות של הדשא הטבעי, והחלפת הדשא מדי תקופה – מדובר בעלות ממוצעת של כ-500 ₪ בשנה.

מחירי דשא סינטטי

עלות הקמת גינה עם דשא טבעי

הקמת גינה עם דשא טבעי תעלה לכם כ-60 ₪ למ"ר בממוצע כולל התקנה. בנוסף, תצטרכו להקים מערכת השקיה בעלות של 2000 ש"ח בממוצע.

מחיר דשא סינטטי - כמה זה עולה לי?

עלות התקנת דשא סינטטי איכותי בגינה, בגודל 50 מ”ר, תעלה לצרכן בין 8,000 -12,500 ₪ בממוצע (בהתאם לדגם הדשא הסינטטי ותוואי שטח ההתקנה). במידה ותבחרו לבצע את ההתקנה בכוחות עצמכם, העלות אף תרד באופן משמעותי.

לסיכום, המספרים מדברים בעד עצמם. דשא סינטטי הינו הפתרון הזול ביותר בטווח הארוך. מדובר בהשקעה ראשונית החוזרת לבעליה לאחר שנה וחצי – שנתיים בממוצע.

התקנת דשא סינטטי בגינתכם תחזיר את ההשקעה במהרה ולאחר מכן תתחילו לחסוך כסף רב מידי שנה!

רשימת מחירים של דשא סינטטי

טווחי המחירים של דשא סינטטי ישתנו לפי דגם הדשא הסינטטי והמפרט הטכני שלו, מחיר התקנת דשא סינטטי יכולה להשתנות לפי כמות החומרים הנחוצים לפרויקט, היקף העבודה הנדרש ומצב השטח הנוכחי. להצעת מחיר מדויקת, מומלץ לתאם פגישת ייעוץ במחסני החברה ולאחר שנבחר את הדגם המתאים עבורך ואיש מקצוע יבחן את השטח – יהיה ניתן לתת לך הצעת מחיר ממוקדת ומדויקת.

למה לבחור בדשא קבוע?

דשא סינטטי במחיר ישיר

מחיר דשא סינטטי

ישירות מהיבואן

במקום לרכוש דשא סינטטי במחיר מופקע – פשוט מגיעים למקור! דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי איכותי כבר משנת 2000 ומוכרת את מוצריה ישירות ממחסני החברה.

דשא סינטטי יבואן

תצוגה מרהיבה

קל ונכון יותר, לבחור דשא סינטטי כאשר רואים אותו מותקן בתנאי שטח אמיתיים. אצלנו, תצוגה של 200 מ”ר עם דשא סינטטי במבחר הגדול ביותר בישראל!

מחירי דשא סינטטי

נראה אמיתי

במשך שנים רבות, עבדנו עם מיטב היצרנים על מנת לפתח דשא סינטטי שנראה כמו הדבר האמיתי. לחברתנו, דגמים בלעדיים שפשוט לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר!

מחיר דשא סינטטי

התקנה תקנית

דשא קבוע מספקת שירות התקנות מקצועי ומקפידה להשתמש באביזרי התקנה תקניים. חברתנו נחשבת כחלוצת ענף הדשא הסינטטי בישראל.

מה מספרים עלינו?

הלקוחות שלנו

ממליץ דשא סינטטי

ד”ר אלי שכנר

התרשמנו מאוד מהרצינות, האמינות והמקצועיות של החברה והמוצרים שהיא מייבאת ולא התאכזבנו. המתקינים שהגיעו להתקין את הדשא הסינטטי היו מקצועיים ואדיבים. הדשא נראה טבעי, אסתטי והוא רך ונעים לדריכה.

דשא סינטטי איכותי המלצות

ריקי גלבוע

החלטתי להתקין דשא סינטטי בגינתי ובחרתי בחברת דשא קבוע שיבצעו את העבודה. חמש שנים חלפו מאז והגינה שלי קיבלה חיים משלה. הדשא נראה טבעי והוא שומר על מראהו ללא צורך בטיפול ותחזוקה.

דשא סינטטי מומלץ

אורי דוד

המתקינים ״בסך הכל עשו את עבודתם״ אלא שמקצועיות חסרת פשרות, קפדנות על הפרטים, אכפתיות, שרותיות עד ניקיון שטח הגינה אחריהם והמחויבות שלהם ריגשו אותי ממש!
כן, ריגשה!

דשא סינטטי מומלץ

אייל רוכסר

פניתי לחברת דשא קבוע שיתקינו דשא סינטטי בגינה של סבתי – בגילה מאוד קשה לה לטפל בצמחים ובמדשאה. אני יכול רק לשבח את החברה והמתקינים שעשו עבודה מצוינת.

למדו עוד על סוגים ועל מחירי דשא סינטטי

דשא סינטטי מחירים וטיפים שימושיים

כשניגשים לבחור דשא סינטטי, נתקלים במגוון רחב של מחירים וסוגים. איך מבדילים בניהם? ואיך הפרמטרים השונים ישפיעו על עמידות המוצר לאורך שנים? לפניכם טיפים שימושיים לבחירת דשא סינטטי:

דשא סינטטי

ייעוד וסוגים

דשא סינטטי לגינה ביתית או מגרש כדורגל? בחרו בדגם הנכון לפי השימוש שלכם! דשא סינטטי מיוצר כיום לשימושים נרחבים ומטרות שונות. הקפידו להתייעץ עם איש מקצוע, לבחירת הדגם הרצוי במיוחד עבורכם!

דשא מלאכותי

צפיפות סיבים

צפיפות של דשא סינטטי היא הפרמטר הראשון שעליכם לשים אליו לב בבחירת הדשא הסינטטי. אם תבחרו בדשא סינטטי עם רמת צפיפות נמוכה באזור עם שימוש נרחב אז הדשא הסינטטי ישחק וישכב בקלות בטווח קצר.

דשא סינטטי זול

איכות ותקנים

יצרנים מובילים כיום מספקים מוצרים עם תקני איכות בינלאומיים. הקפידו לבדוק כי לדשא הסינטטי שמולכם יש מעכבי בעירה, מגן UV ותקן אי רעילות לבטיחות ילדכם ועמידות המוצר לאורך שנים.

דשא מלאכותי

טעם אישי

אנו תמיד ממליצים לבחור דשא סינטטי בתצוגה של החברה וזו הסיבה שבנינו עבור לקוחותינו תצוגה גדולה ומרהיבה עם מבחר ענק של דשא סינטטי. דשא סינטטי ירוק או במראה טבעי? קצר או ארוך? הגיעו לתצוגה שלנו והחליטו בעצמכם!

דשא סינטטי זול

אחריות יצרן

אחריות יצרן היא הוכחה טובה לכך שהיצרן עומד מאחורי המוצר שלו ואתם יכולים להיות בראש שקט לאורך שנים. בדקו מה האחריות יצרן מקיפה ואלו תקנים יש לדשא הסינטטי. הקפידו לבקש תעודת אחריות בכתב ולא רק בעל פה!

דשא סינטטי זול

מחירים

מחיר דשא סינטטי ישתנה לפי כל הפרמטרים המצוינים כאן. דשא סינטטי זול יוכל לשמש אתכם לאזורים עם דריכה מועטה או לתקופה קצר. אם תרצו דשא סינטטי לאורך שנים אז הקפידו לבחור במוצר איכותי!

יש לכם שאלות נוספות על מחירי דשא סינטטי? צרו איתנו קשר לייעוץ ללא עלות!

דשא סינטטי במבצע!

כל חודש דשא סינטטי במחירים מטורפים! הטבות, הנחות ומבצעים בלעדיים רק באתר היבואן של דשא קבוע. לחצו על הקישור וקבלו את כל המידע המעודכן ביותר על מבצע החודש וחסכו כסף רב!
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors