דשא סינטטי לכלבים

דשא סינטטי לכלבים
דשא סינטטי לכלבים מהווה פתרון מושלם למשטח משחקים בטיחותי לחברנו הטוב ביותר. דשא סינטטי אינו דורש טיפול, נשאר ירוק כל השנה ואינו מושך חרקים וטפילים. מה היתרונות של דשא סינטטי לכלבים? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

התקנת דשא סינטטי לכלב שלנו, יכולה להפוך את חייו וחיינו לקלים ונעימים יותר. לא אחת שואלים את עצמם בעלי כלבים וחתולים, האם התקנת דשא סינטטי מתאימה גם לבתים אשר בעל חיים גדל בחצרם. כידוע, כלבים וחתולים מבלים את מרבית שעות היום בגינה, ועל כן חשוב לבעליהם כי התקנת משטח דשא סינטטי לא תיפגע באיכות חייו של החבר על ארבע.

במאמר זה ננסה לענות על כל השאלות הנפוצות העולות בראשם לקוחותינו; האם דשא סינטטי מתאים לכלבים? כמה עולה דשא סינטטי לכלב? ואיך מנקים דשא סינטטי, כאשר הכלב שלנו לא יכל להתאפק בין הטיולים היומיים?

אמ;לק – דשא סינטטי הינו משטח ידידותי לבעלי חיים ולבני אדם כאחד. כמו כן, דשא סינטטי הינו מוצר המעניק יתרונות רבים גם לכלב (או החתול) וגם לבעל הבית. למעשה, מדובר בעסקה אשר כולם יוצאים ממנה נשכרים.

דשא סינטטי לכלבים - ישירות מהיבואן!

מאמר זה יעסוק בסוגיות רבות הקשורות לגידול בעלי חיים על משטח דשא סינטטי, תוך סקירת כל השאלות הנפוצות הנשמעות מפי לקוחות מודאגים. ראשית נבין כיצד רואה בעל החיים את הדשא המלאכותי, ולאחר מכן נפרוש מספר סיבות המבהירות מדוע דשא סינטטי מומלץ בחום גם מבחינת בעליו של הכלב או החתול.

על מנת להבין מדוע דשא סינטטי הינו משטח אידיאלי עבור בעלי חיים, נבחן ראשית את דרך התפתחות המוצר במרוצת 50 השנים האחרונות. דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי אשר הופיע לראשונה בארה"ב בתחילת שנות ה-60.

הרעיון המקורי לייצור דשא סינטטי עלה כהמלצה שניתנה על ידי קרן פורד, מוסד אשר חקר כיצד ניתן לשפר את מוסדות החינוך בדרום ארה"ב. אחת מהחלטות הוועדה הייתה לפתח דשא סינטטי אשר יהיה עמיד לאורך כל השנה, היות והילדים סבלו ממחסור במשטחים ירוקים.

דשא סינטטי לכלבים עם משלוח!

הדשא הסינטטי שלנו מותאם לכלבים! כל דגמים הדשא הסינטטי עברו בקרות איכות בינלאומיות והם רכים ונעימים למגע.

אתם מוזמנים להכנס לחנות האונליין שלנו ולהזמין דשא סינטטי לחברנו הטוב ביותר עם משלוח עד הבית. מחירים ישירים מהיבואן לצרכן!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי לכלבים - איך זה התחיל?

שני מדעני חקלאות אמריקנים הרימו את הכפפה, ועד מהרה פותח משטח דשא סינטטי חדשני אשר הותקן בבתי ספר ברוד איילנד. השמועה עשתה גלים, ודשא סינטטי הותקן גם ב"יוסטון אסטרום", אצטדיון הבייסבול המפורסם בטקסס. מכאן הדרך הייתה קצרה עד שמשטחי דשא סינטטי חדרו גם למגזר הפרטי.

יותר ויותר בתי אב בארה"ב התעניינו בהתקנת דשא סינטטי, ואי לכך נדרש המשטח לעבור התאמות מיוחדות לצרכים הפרטיים. היות ורבים מן האמריקנים בעלי הגינות החזיקו בביתם בעלי חיים, עשו המדענים ימים כלילות על מנת להתאים את המשטח הסינטטי גם בעבור כלבים וחתולים.

דשא סינטטי לכלב - ללא מזיקים וחרקים!

כל מי שגידל כלב או חתול בגינתו יודע כי לבעלי חיים אלו ישנו אינסטינקט עתיק הגורם להם לחפור ולהשחית משטחי דשא. כלבים וחתולים חופרים באדמה, בד"כ כאשר הם מנסים להתחקות אחרי ריח של צמח, חרק או מזון. בעניין זה נהנה הדשא הסינטטי מיתרונות רבים לעומת עמיתו האורגני. דשא סינטטי, מהיותו מוצר טכנולוגי לכל דבר, איננו מושך חרקים או "מפיצי ריח" למיניהם.

כמו כן, צמחים אינם גדלים מתחת לפני הדשא הסינטטי, כך שגם מבחינה זו אין לבעל החיים כל סיבה לחפור במשטח. זאת ועוד, כלב או חתול אשר ינסה לחפור במשטח דשא סינטטי, יתקל בחומה בצורה של סיבים חזקים וצפופים. דשא סינטטי, המותאם להתקנה ביתית, בנוי באופן כזה שהוא חסין מחפירות של בעלי חיים ואינו נפרם או נקרע בקלות.

עניין נוסף בו ניחן דשא סינטטי ביתרון מול אחיו האורגני טמון בעובדה כי מדובר במשטח אנטי בקטריאלי שאינו מושך פרעושים או קרציות. אי לכך, כלבים וחתולים הגדלים על דשא סינטטי אינם סובלים ממזיקים אלו וגופם אינו מגרד או מפתח אלרגיות גם לאחר שהיה ממושכת על הדשא המלאכותי.

דשא סינטטי לכלבים ובית נקי בשבילנו

בעלי כלבים יודעים היטב כי ימים גשומים או בוציים עשויים ל"קשט" את השבילים בגינתם ובביתם בסימני עקבות רעננים. גם בעניין זה, הדשא המלאכותי מעניק לבעליו "שקט תעשייתי" לעומת הדשא האורגני.

דשא סינטטי אשר מותקן בחצרות בתים אינו סופג את מי הגשמים ולא מאפיינות אותו קרחות בוציות או רטיבות מתמשכת (הנוזלים מתנקזים לצידי המשטח בצורה מבוקרת). אי לכך, אנשים המגדלים בעלי חיים על דשא סינטטי אינם סובלים מכתמים ולכלוכים בביתם גם במהלך החורף. מיותר לציין שכלבכם ישמח שלא נוזפים בו כאשר הוא מכתים את הבית בעקבותיו העליזות.

כמה עולה דשא סינטטי לכלבים? קצת על מחירים וסוגים

מחיר דשא סינטטי לכלב ישתנה לפי רמות השימוש שנייעד לו ואופי הכלב שלנו. אם אתם מחפשים דשא סינטטי שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות אז עליכם לבחור בדשא סינטטי צפוף וחזק. אם אתם מעוניינים בדשא סינטטי, למקום זמני או טווח קצר אז תוכלו לבחור בדשא סינטטי זול.

מחיר דשא סינטטי זול יעלה לרב בין 20 ש"ח למ"ר ועד 45 ש"ח. דשא סינטטי איכותי שיתאפיין ברמות צפיפות גבוהות וגובה סיב של מעל 35 מ"מ יעלה לרב בין 50 ל-85 ש"ח למ"ר. בסופו של דבר, לצפיפות הסיבים יש משמעות רבה יותר, לעמידות המוצר מאשר גובה הסיב.

כמו בכל תחום בחיים, אם אתם מעוניינם במוצר איכותי שיחזיק מעמד וישרת את כלבכם נאמנה לאורך שנים אז בחרו במוצר איכותי. מחפשים דשא סינטטי לדירה שכורה או תקופה קצרה אז ניתן לבחור במוצר זול יותר.

כל המידע על דשא סינטטי, כלבים, ריחות, יציאות ועניינים אחרים...

 עכשיו לשאלות החשובות באמת:

מה עושים כאשר בעל חיים עושה את צרכיו על הדשא הסינטטי? האם המשטח נהרס? כיצד מנקים את העניין, והאם נותרות צלקות במקום המעשה?

ראשית, למרות כי דשא סינטטי איננו משטח טבעי (וכלבים וחתולים ניחנים בחוש ריח מספיק מפותח בכדי להבחין בזה), בעלי חיים מתרגלים לעשות צרכיהם על הדשא המלאכותי בתוך זמן קצר.

לגבי הפרשות נוזליות, הסירו דאגה מלבכם. בדומה למי הגשמים אשר מתנקזים באופן מושלם לצידי המשטח, כך גם ההפרשות הנוזליות נעלמות בתוך מספר רגעים מבלי להותיר סימן או עקבות.

בנוגע להפרשות מוצקות, ובכן, כמו במשטח אורגני, גם בעלי דשא סינטטי יאלצו להרים את העניינים בעצמם. לאחר שהרמתם את המפגע, שפשוף מהיר של מים ומטאטא כביש יעלימו כל זכר לאירוע המדובר. זה המקום לציין כי דשא סינטטי, בניגוד לדשא אורגני, איננו סובל מקרחות צהובות או כתמים במקומות בו עשה הכלב את צרכיו.

לסיכום, דשא סינטטי הותאם בשנים האחרונות גם לבתים פרטיים אשר בהם גדלים באושר חתולים וכלבים. משטחי דשא סינטטי הינם אזורים ירוקים עד, אשר אינם מאבדים מצבעם לאורך השנה (גם בעונות החורף השכונות וגם בימי הקיץ החמים). כמו כן, כיום מגיעים לישראל משטחי דשא סינטטי מהאיכותיים והטובים בעולם. אי לכך, גם בעל החיים, בדיוק כמו בעליו, נהנה ממשטח ירוק, רענן ורך למגע, לאורך כל ימות השנה.

טיפים, שאלות ותשובות לגבי כלבים ודשא סינטטי:

ניתן לשאוב את הדשא הסינטטי משיער ולכלוך, לשטוף בלחץ של מים, לטאטא ולהבריש. אם הכלב עשה צרכים על הדשא אז פשוט מרימים את המפגע ושוטפים עם מעט מים.

אם אתם צרכים דשא סינטטי לתקופה זמנית אז ניתן לבחור בדגמים זולים שמחירם עד 30 ש"ח למ"ר. דגמים איכותיים יעלו מ-45 ש"ח ויכולים להגיע גם ל-100 ש"ח ויותר – בהתאם למפרט של הדשא הסינטטי.

דגמי דשא סינטטי איכותיים נחשבים כמוצרים מאוד חזקים – הסיכוי כי כלב יצליח להרוס דשא סינטטי קטן יחסית ומדובר במקרים נדירים מאוד.

דשא סינטטי ארוך ייתן לכם מגע רק ונעים ומדמה דשא טבעי בצורה טובה יותר. מומלץ לבחור תמיד בדגמים סביב 40 מ"מ אם מחפשים מוצר איכותי לטווח ארוך.

לרוב חרקים ומזיקים לא מוצאים עניין בדשא סינטטי כי מדובר במרבדים המיוצרים מחומר מלאכותי. 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors