שילוב פרגולה בגינה עם דשא סינטטי מעוצב

דשא סינטטי אירועים מעוצב
כנראה שאין משהו שמשתלב יותר יפה במשהו אחר, מאשר דשא סינטטי משולב בעץ. מדובר בשילוב הכי יפהפה ומתאים לגינות מסוגים שונים, השילוב של פרגולה מעץ יחד עם דשא סינטטי וטבעי. בואו נדבר על סוגי פרגולות אשר מקנות את העיצוב החלומי עליו אתם חולמים, וכיצד דשא ישתלב איתן. 
שתף\י חבר:

כשמדברים על עיצוב גינות פרטיות, או על שיקום גינה פרטית, מדברים למעשה על תהליך עיצובי אשר כולל בתוכו הבלטה של מאפיינים כאלו ואחרים. וכשמדברים על הבלטת מאפיינים דקורטיביים בגינה, באותה הנשימה חשוב להזכיר שפריט X יכול לגרום להבלטת עיצובו של פריט Y. למשל, דשא סינטטי איכותי יכול לגרום להבלטת העיצוב המשגע של פרגולת עץ מעוצבת. 

שילוב פרגולה בגינה עם דשא סינטטי מעוצב

מעבר לנושא של העיצוב וההבלטה של צבעים, שאין ספק שזה חשוב, יש גם את הנושא של הצללה, מה שמומלץ לספק לדשא הסינטטי. מאחר שדשא סינטטי נוטה להתחמם בשמש מטבעו, יהיה מומלץ ביותר להציב מעליו פרגולה מעוצבת מעץ שתספק לו את כל ההגנה שהוא צריך. 

כמובן, ישנם סוגי דשא סינטטי אשר מגיעים עם חומרי אנטי UV וקרינה, אבל בכל מקרה יהיה מעולה אם תוכלו לספק הצללה לדשא שהתקנתם בחצרכם. בין אם אתם בוחרים בפרגולה מעץ מלא שמקנה מראה מאוד אותנטי ועתיק, או שמא בכלל אתם מתכננים לבנות פרגולה מסוג אחר, השילוב יהיה מנצח. 

דשא סינטטי אירועים מעוצב

התחושה הכפרית שחיפשתם אחריה בהישג ידכם: עיצוב גינות פרטיות 

התחושה המתקבלת מהשילוב בין פרגולת עץ לדשא סינטטי, היא תחושה מאוד כפרית שחלקינו משלמים כסף בכדי לקבל אותה במתחמי צימרים בצפון פעמיים בשנה. כדאי לדעת, בין אם מדברים על פרגולות עץ או סוגי דשא סינטטי, יש באפשרותכם לבחור בין גוונים שונים ובין סוגים שונים של דשא ופרגולות. 

גוונים שונים של דשא וכמובן סוגי פרגולות שונות, מאפשרים לכם "לשחק" עם התחושה שתתקבל בסופו של דבר בחצר. על הדרך, אם אתם כבר מתקינים דשא סינטטי וגם פרגולה מעוצבת מעץ, מומלץ לקחת בחשבון שיקום ועיצוב נוספים של הגינה, תוך השמת דגש גם על הוספת אלמנטים דקורטיביים שונים. 

הקמת בריכות נוי ועיצוב גינות: אלמנטים דקורטיביים לגינה 

אמנם זה יצריך ממכם קצת יותר השקעה כספית, אבל אם תחליטו למשל על הקמת בריכת נוי בגינה פרטית, אתם מוסיפים המון ערך מוסף, ככה שזה שווה את ההתלבטות שלכם. בין אם בסופו של דבר הלכתם על דשא סינטטי, פרגולת עץ או פרגולה אלומיניום, אנחנו ממליצים לכם תמיד לקבל סיוע מקצועי מאנשי המקצוע בתחומים אלו, ולא פחות חשוב מכך, גם ייעוץ מקדים. 

אל תשכחו, לפעמים מספיק להתייעץ עם חברת גינון מקצועית אחת, או עם אנשי מקצוע בתחום של התקנה דשא סינטטי ופרגולות, בכדי לקבל אחלה השראה! בהצלחה!

בשיתוף עם פרגוליין – עבודות עץ, דקים ופרגולות.

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors