דשא סינטטי או דשא רגיל, מה עדיף?

עבודה על דשא סינטטי
יש גינה פרטית בבית או במשרד? אולי בכלל צריך לכסות שטח ענק בדשא וצמחייה? בואו נבין מה ההבדלים העיקריים בין דשא סינטטי לדשא רגיל, תוך כדי שנציין מספר יתרונות חשובים. כל מה שתרצו לדעת לגבי דשא סינטטי ורגיל, מה תעדיפו?
שתף\י חבר:

בין אם אתם מעוניינים להרגיש כמו בממלכה בגינתכם הפרטית בבית, או שמא אתם מעוניינים לייפות ולערוך עיצוב לגינה בעזרת דשא סינטטי ורגיל הם האופציות הנפוצות שכדאי לבדוק לגביהן. אז מה היתרונות של כל אחת מהאפשרויות, מה עדיף ובמה אנשים בדרך כלל בוחרים? כל המידע לגבי דשא סינטטי, רגיל ומספר טיפים נוספים על עיצוב הגינה.

יתרונות של דשא סינטטי שחשוב להכיר!

מעוניינים לגדל או לשתול דשא מוכן בגינתכם, אבל חושבים גם על דשא סינטטי? ובכן, הבחירה בין שתי האפשרויות בהחלט יכולה לבלבל, אבל יש מספר יתרונות ברורים בדשא סינטטי שיכולים להקל עליכם את בחירתכם. קודם כל, בואו נתחיל מאחד הדברים הכי חשובים בנושא זה של שתילת צמחייה ודשה בגינה – חרקים, ברחשים ומזיקים מסוגים שונים.

אם אתם משתמשים בדשא טבעי, היו מוכנים לכך שההתעסקות מהבחינה הזו של הרחקת מזיקים תהיה רבה. אתם עומדים להתעסק עם הרחקת נמלים מהגינה, ברחשים, לפעמים חולדים, ועוד שלל אוצרות טבע שמגרדות ברגליים וגורמות לנו לפעמים להתחרט על כך שהנחנו דשא טבעי.

האם דשא סינטטי בכלל ולעולם לא ימשוך מזיקים וברחשים?

בנקודה זו חשוב מאוד לציין, זה שאתם רוכשים דשא סינטטי, לא בהכרח אומר שאתם מתפטרים מכל ההצקה הזו של מזיקים וברחשים, אבל אתם בהחלט מצמצמים את ההתרכזות של המזיקים באזורכם. בסופו של דבר, הם בדרך כלל יחפשו צמחייה חיה ודשא טבעי להיצמד אליו ולקנן בו.

במילים הכי פשוטות, דשא סינטטי בד"כ לא יצריך ממכם סיוע של שירותי הדברה, מדבירים מקצועיים וכדומה. כעת, בואו נדבר על מה שמעסיק תמיד את כולנו, עלויות ואחזקה. ובכן, דשא סינטטי לא מצריך ממכם שימוש במי השקיה, ככה שאתם כבר חוסכים בעלויות. גנן מומלץ לגינות פרטיות? אין צורך. יופי ואחידות בכל פינה במרחב הדשא הסינטטי? צ'ק! תחזוקה של דשא סינטטי? מינימלית עד אפסית.

עבודה על דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי אפשרית כמעט בכל מקום

נוסף על יתרונות חשובים אלו שציינו כאן למעלה, ניתן להתקין ולהניח דשא סינטטי כמעט בכל מקום וכמעט על כל סוג של משטח. לגבי חסרונות בדשא טבעי, כיסינו את זה. יחד עם זאת, חשוב לציין על חיסרון כלשהו אשר קיים בסוגים שונים של דשא סינטטי.  בסופו של דבר, מדובר במוצר פלסטיק אשר "יושב" בשמש ומתחמם, ככה שכדאי לקחת בחשבון כי הדשא נוטה לספוג חום וקרינה בקיץ. יחד עם זאת, דשא סינטטי איכותי יכיל בדרך כלל גם חומר אנטי קרינה (אנטי UV). כמובן שישנם עוד חסרונות ויתרונות בדשא טבעי וסינטטי, אבל אלו העיקריים שחשוב להכיר. אנחנו כבר בחרנו בסינטטי.

המאמר בשיתוף עם פורטל הגננים הגדול בישראל – גננים פלוס.

צרכים ייעוץ בבחירת דשא סינטטי? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors