ייבוא ופריקת מכולות דשא סינטטי

ייבוא דשא סינטטי במכולות ושינוע, עלול להיות עניין מורכב. המאמר הבא, נכתב על ידי עמית שלנו, בעל חברה ותיקה בתחום פריקת המכולות והוא ינסה לענות על שאלות כמו: למה חשוב לשים לב בעת הפריקה? מדוע חשוב לבחור בשירותי פריקה מקצועיים? וכיצד לבחור את שירותי הפריקה המתאימים ביותר? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא קבוע פועלת בישראל כבר משנת 2000, ומתמחה ביבוא דשא סינטטי ומוצרים לגינה במכולות מכל העולם. הרעיון המרכזי בשיטת השיווק הוא מאוד פשוט – מחיר ישיר ללא תיווך! כאשר אנו מייבאים מכולות ומשווקים את מוצרינו, ישירות מהמחסן הלוגיסטי שלנו אז אנחנו מצליחים לחסוך את עלויות השכירות היקרות של נקודות מכירה, כוח אדם, שינוע ועוד… אתם מרוויחים ומקבלים מוצר איכותי, במחיר זול משמעותית.

למה חשוב לשים לב בעת פריקת מכולה?

לאחר שהמכולה הגיעה בבטחה אל היעד, חשוב לשים לב למספר דברים בעת הפריקה:

ארגון ותכנון הפריקה – המכולה היא כלי אחסון ענק, והיא בוודאי מלאה בציוד רב, יקר וכבד. חשוב לתכנן את הפריקה מראש בקפידה על מנת שהיא תוכל להיעשות בצורה מאורגנת, כאשר בסופה ניתן יהיה לסדר את הציוד באופן מהיר ויעיל.

בטיחות – לא צריך להסביר מדוע פריקת מכולה כבדה היא דבר מסוכן. לכן, במהלך פריקת מכולה חשוב להקפיד על כללי בטיחות, ולוודא כי כל הצוות מודע לכללים ולדגשים המתאימים. הקפדה על ככלי בטיחות תבטיח את בטיחותו של צוות הפריקה, ואת שלמות הציוד.

תיאום ההובלה והפריקה – מומלץ לתזמן מראש את שלב שינוע המכולה ואת פריקתה, כדי להימנע מעיכובים ומתשלום עודף בעקבות עיכוב כזה או אחר.

ציוד מתאים – בעת פריקת המכולה ייתכן שתידרשו לציוד מיוחד, דוגמת מנוף להרמת חפצים גדולים וכבדים במיוחד. חשוב לתכנן מראש ולוודא כי הציוד המתאים נמצא ברשותכם.

לאור כל האמור, חשוב לבחור בשירותי פריקה אמינים, מקצועיים ובעלי ניסיון.
ישנן חברות פרטיות רבות המציעות שירותי פריקת מכולות, כאשר תפקידם לוודא כי כל הסחורה הגיעה, לבצע ספירת מלאי, למיין ולסדר את הסחורה במחסני החברה. ישנן חברות המציעות פריקת מכולות בלבד, ואחרות מציעות שירותים נוספים – שינוע המכולה, סידור הציוד, מיון וקטלוג, ועוד.

כיצד לבחור את שירותי הפריקה המתאימים?

בהתאם לכל הדגשים שצוינו מעלה, נתאים כעת את הפרמטרים החשובים בבחירת שירותי פריקת מכולות.

ניסיון ומקצועיות – כאמור, פריקת מכולה היא עניין מורכב הדורש תכנון, כאשר על התכנון להתאים לסוג הסחורה. לשם כך, חשוב לבחור חברה בעלת הניסיון המתאים ובעלת צוות סבלות מקצועי ומיומן. זכרו, הכוח הפיזי אינו הדבר היחיד שחשוב, וחשוב לוודא כי הצוות יודע לתכנן ולבצע את העבודה באופן מקצועי. וודאו כי לחברה יש ניסיון בפריקת סוגים שונים של סחורות וכי עובדיה עברו הכשרה מקצועית מתאימה.

בטיחות לפני הכל

בטיחות וביטוח – חברת פריקה מיומנת ומקצועית תבטיח לכם צוות הבקיא בכללי הבטיחות וידאג לבצע את העבודה באופן בטיחותי, תוך שמירה על חיי אדם ועל הציוד היקר במכולה. חשוב לוודא בנוסף כי החברה מבטחת את עובדיה בביטוח חברות מעבידים, כך שבמקרה בו אחד מהעובדים ייפגע בעת ביצוע העבודה לא תישאו באחריות.

חברה בעלת שירותי הובלה ופריקה – בכדי לוודא ששינוע המכולה ופריקתה נעשים בתיאום המדויק ובלוח הזמנים הקצר ביותר, מומלץ לבחור בחברה המספקת את כל קשת השירותים, הכוללים את שינוע המכולה ופריקתה.

כל הציוד הדרוש

ציוד – מומלץ לוודא כי לחברה הציוד הדרוש לפריקת המכולה שלכם.
את בחירת חברת פריקת המכולות אם כן, יש לעשות בקפידה, תוך תשומת לב לחברה המקצועית ביותר אשר תוכלו לסמוך על שירותיה עם הסחורה שלכם. כמו כן, זכרו לשים דגש על סוג הסחורה שאתם פורקים ולהתאים את השירות.

העמיתים שלנו בקבוצת דניאל גור שירותי פריקה מכולות, מציעים את כלל שירותי השינוע והפריקה תחת קורת גג אחת. עם 15 שנות ניסיון, אנו מציעים צוות סבלים מיומן ומקצועי בזמינות מידית ובפריסה ארצית. איתנו, פריקת המכולות נעשית בזהירות ובצורה בטוחה לפורק ולחבילה. לאחר הפריקה, אנו דואגים לסידור המחסן ולמיון הסחורה.

מחפשים לרכוש דשא סינטטי במכולות? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors