עיצוב גינות עם דשא סינטטי

דשא סינטטי לגינה
דשא סינטטי הפך להיות פריט עיצובי בגינה לכל דבר ועניין אך איך משלבים אותו עם פריטים נוספים כמו צמחייה, ריהוט גן, אבנים וכדים? ומה היתרונות שלו על אחיו הטבעי? על כך במאמר הבא.
שתף\י חבר:

אם הגשמתם חלום וזה עתה רכשתם בית פרטי או שסיימתם לבנות בית פרטי, זה הזמן להשקיע בגינה היפה שעליה חלמתם מזה שנים. הבעיה היא ההשקיה של הגינה ובזבוז המים במיוחד כאשר בעיית המים בישראל, הביאה לפתרון יצירתי הנקרא "גינות חסכוניות".

אנו מעוניינים בדשא רך אשר עליו ישתובבו ילדינו ונוכל לארח אורחים בגינה ירוקה, וכן שלא ייכנס חול ושאר לכלוך הביתה. בישראל קיים דשא סינטטי מכל מיני סוגים, כאשר הסוגים האיכותיים הינם צפופים יותר. כמו כן, קיימת צמחייה חסכונית שאינה זקוקה למים רבים, מה שמוזיל הן את ההוצאה הכספית וכן את העבודה בגינה. אין צורך בגיזום הדשא, מערכת השקיה וחשבון מים גדול. באמצעות דשא סינטטי, אשר נראה טבעי לחלוטין ונעים למגע.

מחירי הדשא הסינטטי ירדו בשנים האחרונות

כאשר הדשא הסינטטי הגיע לארץ לראשונה, מחירו היה יקר. היום, המחירים בשנים האחרונות ירדו ותוכלו לנצל זאת לטובתכם. ישנם מעצבי גינות, אשר יכולים לעצב את הגינה שתתאים לצרכיכם הספציפיים, כאשר מעצבי הגינות יוכלו לחלק נכון את החלל בגינה ולנצל נכון כל פינה בה. מעצבי הגינות, יוכלו להשיג לכם את הצמחייה, הדשא הסינטטי, האדניות והעציצים וכל מה שיש צורך בו, בכדי לעצב את הגינה שלכם, במחירים זולים בגלל הקשרים וההיכרות שלהם עם הספקים הטובים ביותר.

שילוב נהדר של עיצוב הבית והגינה עם דשא סינטטי

כשם שאנו שוכרים מעצבים ואדריכלים לבנייה ותכנון של ביתנו, כך קיים הצורך לעצב את הגינה עם אנשי מקצוע מנוסים – בהתאמה מלאה לעיצוב הבית. אם למשל הבית הפרטי שלכם הוא בסגנון כפרי, יש לשלב אלמנטים טבעיים בגינה כגון עץ, אבן, אלמנטים מיוחדים שמזכירים אווירה כפרית אותנטית, כגון: פרגולה מעץ, נדנדה מעץ, קמין, מזרקה מיוחדת בסגנון מיוחד שיתאים לגינה, דק ועוד.

מעצבים רבים יעידו כי עיצוב בתים פרטיים הולך בד בבד עם עיצוב גינות מקצועי, כך שתהיה קיימת הרמוניה מושלמת, היות והגינה הינה חלק בלתי נפרד מהבית ואנו משקיעים בה המון, על מנת שיהיה לנו נעים לשהות בה עם בני המשפחה והאורחים. יש לציין כ מעצב הפנים עובדת בסנכרון מלא עם מעצב הגינות. גם את הריהוט בגינה תוכלו להתאים בעצתו של מעצב\ת הפנים.

דשא סינטטי - ליהנות מגינה מושלמת מבלי להיות משועבדים לה

זוהי בפירוש איכות חיים, היות ואנשים רבים כאשר הם עובדים עד שעות הערב ובשבת הם מעוניינים לנוח או לטייל עם המשפחה, אין להם לא את הזמן או הידע להתחיל לטפל בגינתם.

תחזוקת הגינה תהיה אחת לתקופה ארוכה, באמצעות גנן מקצועי, תוכלו לתחזק באופן מושלם את גינתכם וליהנות בה בימי האביב והקיץ. רוב מעצבי הפנים מכירים מעצבי גינות, כך שאם אתם בתקופה של עיצוב הבית, תוכלו לבקש המלצות ממעצב הפנים שלכם לגבי מעצב גינות שהוא או היא עובדים עמו שנים וסומכים על העבודה המקצועית שלו.

דשא סינטטי איכותי

רוצים לעצב את הגינה שלכם? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors