איך סוגי תפרים משפיעים על איכות דשא סינטטי?

תפרים דשא סינטטי
איך סוג התפר במרבד דשא סינטטי ישפיע על צפיפות הסיבים ואיכות המוצר? במאמר זה, נסביר על ההבדלים בין סוגי התפרים השונים בתעשיית הדשא הסינתטי. אל תשכחו גם לצפות בסרטון!
שתף\י חבר:

לפני שנבחר דשא סינטטי לגינה עלינו להבין את ההבדלים בין הסוגים השונים. במאמר זה נסביר איך לבחון את מרחק התפרים בתשתית הדשא סינטטי ואיך סוגים שונים של תפרים ישפיעו על איכות המרבד וצפיפות הסיבים.

כשנהפוך את הדשא הסינטטי נראה את התשתית. לאורך התשתית יהיו קבוצות של תפרים שבכל תפר יהיו נעוצים מספר סיבים. המרחק בין התפרים נמדד לרב באינצ'ים.

דשא סינטטי - סוגי תפרים וההבדלים בניהם

בתעשיית הדשא הסינטטי יש סוגים רבים של תפרים כמו למשל: 8\5 אינץ', 16\5 אינץ', 16\3 אינץ' ועוד…

אנחנו נתמקד בשני סוגי התפרים הנפוצים ביותר:4\3  ו – 8\3 אינץ'. מכיוון שבישראל אנחנו משתמשים בשיטה המטרית אז נמיר את האינצ'ים לס"מ.

כל אינץ' = 2.54 ס"מ. כלומר: דשא סינטטי בו מרחק התפרים יהיה 4\3 אינץ' אז המרחק בין תפר לתפר יהיה 1.9 ס"מ. ב-8\3 אינץ המרחק בין התפרים יהיה 0.95 ס"מ.

איך צפיפות התפרים ישפיעו על איכות הדשא הסינטטי?

ככל שמרחק התפרים יהיה קצר יותר אז לכל מ"ר של דשא יהיה לנו מספר רב יותר של תפרים. צפיפות תפרים שווה בסופו של דבר לצפיפות סיבים גבוהה יותר ודשא סינטטי איכותי יותר.

צפו בסרטון ההדרכה סוגי תפרים בדשא סינטטי

שימו , כיצד רואים בסרטון את ההבדלים בין המרבדים.  בדשא סינטטי עם צפיפות תפרים של 4\3 אינץ' ניתן לראות בקלות את התשתית בין הסיבים. לעומת זאת במרבד עם צפיפות תפרים של 8\3 אינץ' הדשא נראה מלא ולא ניתן לראות את התשתית.

כשאתם בוחרים דשא סינטטי לגינה תוודאו שהוא בעל צפיפות תפרים גבוהה של 8\3 אינץ' כמובן יש לוודא גם את מספר התפרים לכל מטר ומספר הסיבים בכל תפר. נתונים עליהם נרחיב במאמרים הבאים.

דשא סינטטי איכותי עם משלוח מהיר!

אם אתם מחפשים דשא סינטטי עם רמת צפיפות תפרים גבוהה במיוחד אז פשוט כנסו לחנות האונליין שלנו.

מחירים שיירים מהיבואן לצרכן! לרוכשים גלילים סגורים מחיר סיטונאי! מעל ל-20 דגמים של דשא סינטטי במבחר הגדול בישראל.

להצעת מחיר וייעוץ מקצועי לדשא סינטטי חייגו 077-21-500-31

שטיח דשא מלאכותי
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors