איך מעמידים גדרות לתיחום בלי לפגוע בדשא סינטטי?

עיצוב גינה דשא סינטטי
החצר הפרטית שלכם היא המקום להירגע, להתאוורר, לנוח ולארח ובשנים האחרונות ניכרת השקעה משמעותית בתחום הגינות הפרטיות בדמות תכנון חצר מהחלומות. חלק בלתי נפרד מהעניין הוא שמירה על הפרטיות שלכם בגן העדן הפרטי שלכם. איך משלבים גדרות בגינה ותוחמים את המדשאה? על כך בכתבה הבאה.
שתף\י חבר:

לגדרות תפקיד חשוב בכל הנוגע להפרדה, למשל, בין הגינה שלכם לגינה של השכן, מניעת יצירת הילדים לכביש או לחנייה, מניעת נפילה מהמרפסת ולהענקת תחושת ביטחון ודיסקרטיות.

הגדרות של היום הם לא הגדרות של פעם וניתן למצוא מגוון עיצובים מרשימים וחומרים בעלי עמידות גבוהה. כיצד לתכנן ולבחור את הגדר הנכונה למרפסת או לחצר שלכם כך שתשלב בדרך המיטבית עם דשא מלאכותי שבחרתם לחצר או למרפסת? כל הטיפים שחשוב לדעת.

איך בוחרים גדר לחצר?

החומר ממנו עשויה הגדר משפיע הן על האפקט העיצובי והן על שרידות ותוחלת החיים של הגדר. קיימות גדרות מעצים שמתמזגות עם הטבע בצורה הרמונית ועם זאת, יש לקחת בחשבון שבבחירת גדר מעץ אנו צריכים לחשוש יותר מפני עמידות החומר בפני תנאי מזג האוויר והעץ דורש יותר תחזוקה מבחינת שימון וניקוי, נתון למכרסמים שונים ולבלאי גבוה יחסית. זו הסיבה שרבים במיוחד בכל הנוגע למרפסות שמש אך גם לחצרות בוחרים גדרות מאלומיניום.

המתכת המאופיינת בעמידות גבוהה יוצאת דופן בפני לחות, גשם, קרני UV, רוח וטמפרטורות קיצוניות בחורף ובקיץ כמו גם בפני מזהמים, כימיקלים, עובש ולכלוך וקלה מאוד לניקוי ותחזוקה ושומרת על מראה אטרקטיבי לאורך השנים.

המתכת גם מאוד יציבה וחזקה ולכן תתאים מאוד בדמות של גדרות שלא נרצה שמישהו יפרוץ ויהיה קשה גם לטפס עליהן על אחת כמה וכמה בשמירה על מרפסת מפני סכנת נפילה.

גמישות מרבית מבחינה עיצובית

מבחינת עיצוב, האלומיניום הוא חומר גמיש ויכול להגיע במגוון ווריאציות מפתיעות ודגמים ססגוניים בטקסטורות משתנות ובגוונים ייחודיים שניתן לשלב עם כל הפריטים במרפסת או בחצר מריהוט הגן דרך גופי התאורה ועד הדשא הסינטטי כך שהגדר תשתלב עמו. יש לקחת בחשבון בבניית הגדרות את מידות המרפסת או החצר שברצונכם לתחום לעיתים נרצה לתחום רק חלק מהאזור ובמקרים אחרים את כולו.

למשל; בחצר, לתחום רק את שביל הגישה לבית או את האזור לסעודה או אזור הפנאי, סביב הבריכה וכדומה ויש לייצר מראש גדר שתתאים למידות מבחינת רוחב וכמובן גובה על פי התקנים ובסטנדרטים גבוהים של איכות מרמת הייצור ועד ההתקנה. חשוב לפנות לחברה מובילה שיכולה לייצר גדרות ומיומנת גם בהתאמתן וגם בהתקנתן בפועל.

שילוב בין גדרות מתכת לדשא סינטטי

חשוב להעמיד את הגדר מבלי לפגוע במצע עליו מעמידים אותה אם בחרתם להעמיד את הגדר ישירות על הדשא ולא מסביב לו. אפשר כיום גם לחפות את הגדר עצמה בדשא סינטטי וכך ליצור מראה אחיד של דשא שנראה כאילו הוא "מטפס" מעל הגדר ומייצר תפאורה מיוחדת ואווירה של טבע בכל מרפסת או חצר.

בכל מקרה, כאשר בוחרים בדשא מלאכותי יכולים להיות רגועים בכל הנוגע לכיסוח הדשא וצמיחתו על גבי הגדר ואין צורך לתחזק את המרווחים בין הדשא לגדר ואפשר ליהנות מתוצאה מתמשכת ללא תחזוקה בשילוב בין הגדר לדשא.

אפשר ליצור מראה של גדר מורמת מעל הדשא או להצמיד אותה ישירות לדשא עצמו ואפשר להתייעץ בשילוב ביניהם הן עם החברה שמייצרת ומבצעת את התקנת הגדרות והן עם החברה ממנה מזמינים את הדשא המלאכותי להשגת השילוב המושלם.

לפרטים נוספים על דשא סינטטי חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors