דשא סינטטי עם מעכבי בעירה – בטיחות לפני הכל!

דשא סינטטי מעכבי בעירה
דשא סינטטי עם מעכבי בעירה יבטיח את עמידות המרבד בעת מפגש בלתי צפוי עם מקור אש. איך מזהים דשא סינטטי עם מעכבי בעירה? מה צריך לוודא לפני רכישת דשא סינטטי? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

תוכן עניינים

דשא סינטטי עם מעכבי בעירה, יאפשר לנו ליהנות מכל היתרונות הגלומים במוצר תוך מתן דגש לבטיחות המשתמשים גם במקרים של שריפות ודליקות. מוצרי דשא סינטטי עוברים הליכי ייצור קפדניים, על מנת להבטיח את איכותם ועמידותם לאורך שנים רבות.

המפעלים המובילים בתעשייה, משקיעים משאבים רבים בייצור סיבי דשא סינטטי שיהיו עמידים בפני מפגעי הסביבה ונזקי האקלים. לאורך השנים הטכנולוגיה השתפרה פלאים והיצרנים הבינו כי דשא סינטטי מותקן בשטחי פנים וחוץ כאחד ועליהם לדאוג למוצר בטיחותי ככל הניתן גם במקרים קיצוניים של תאונות ונזקי כוח עליון.

דשא סינטטי עם מעכב בעירה – הכל מתחיל בסיבים!

הסיבים הם הרכיב החשוב ביותר בדשא הסינטטי וזו הסיבה שהיצרנים משקיעים את מיטב המשאבים בייצור ופיתוח של סיבי דשא סינטטי איכותיים.

כחלק מהליך הייצור של הסיבים מוטמעים חומרי מגן UV  להבטחת עמידות צבע הסיבים, חומרים מחשלים אשר מבטיחים כי סיבי הדשא הסינטטי יהיו עמידים בפני שחיקה גבוהה. וכן, חומרי מעכבי בעירה למניעת אסון בעת דליקות ומפגש המוצר עם אש גלויה.

דשא סינטטי עם מעכבי בעירה תקן 755

אם אתם מחפשים דשא סינטטי עם אישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי 755 אז אתם מוזמנים להכנס לחנות האונליין שלנו ולהתרשם מהסוגים השונים.

מחיר ישיר מהיבואן, תקני איכות בינלאומיים והמגוון הרחב של סוגי דשא סינטטי בישראל – לצפייה בקטלוג לחצו כאן!

דשא סינטטי עם מעכבי בעירה – בטיחות לפני הכל!

כאשר אנו מתקינים דשא סינטטי בביתנו עלינו להבטיח כי גם בתרחישים לא צפויים נוכל להגן על הסובבים אותנו. חומרים מעכבי בעירה יבטיחו כי בעת מפגש לא צפוי של הדשא הסינטטי עם מקור אש- המרבד לא יבער ובכך נוכל למנוע אסון כבד.

דשא סינטטי בטיחותי מפני אש במראה טבעי!

בשנים האחרונות תעשיית הדשא הסינטטי התפתחה רבות והליכי ייצור הדשא הסינטטי השתנה לטובה הן מבחינת טיב החומרים והן מבחינת המראה שלהם. היצרנים הבינו כי עליהם להשקיע מלאכת מחשבת רבה על מנת להבטיח כי הדשא הסינטטי יראה טבעי יותר ושיהיה עמיד יותר לאורך שנים.

תקן מעכבי בעירה 755 של מכון התקנים הישראלי

תקן 755 נחשב לאחד מתקני האיכות החשובים והבסיסיים בענף הבנייה בישראל. התקן שם דגש על סיווג חומרים על ידי בדיקתם בתנאי מעבדה מחמירים בעת מפגש עם מקור אש.

איך מזהים דשא סינטטי עם מעכבי בעירה?

מעכבי הבעירה מוטמעים בסיבי הדשא הסינטטי בעת הליך הייצור. לכן, לא נוכל לזהות את החומרים באמצעים הרגילים העומדים לרשותנו. כאשר אנו נגשים לרכוש דשא סינטטי, בקשו מהיבואן הרשמי להציג בפניכם מסמכים או בדיקות מעבדה – המעידים כי לדשא הסינטטי אכן יש אישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי 755.

לייעוץ חינם ללא התחייבות, חייגו: 077-21-500-31 או שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

דשא סינטטי מנגל מעכבי בעירה

שאלות חשובות לגבי מעכבי בעירה בדשא סינטטי:

דשא סינטטי עם מעכבי בעירה, הינו דשא סינטטי המכיל חומרים, המאטים את הליך הבעירה בעת מפגש עם אש גלויה. מעכבי הבעירה מוטמעים בעת הליך הייצור של הדשא הסינטטי והופכים אותו לבטיחותי בעת דליקות ושריפות. לפרטים נוספים על מעכבי בעירה בדשא סינטטי כנסו למאמר המלא באתר!

מבקשים מהיבואן, אישור מעכבי בעירה 755 של מכון התקנים הישראלי. כך נוכל לוודא כי לדשא הסינטטי כל האישורים הדרושים. לקבלת אישור מעכבי בעירה צרו איתנו קשר עוד היום!

תלוי מאוד במפרט של הדשא הסינטטי! יש מגוון רחב של דשא סינטטי עם מעכבי בעירה ויש להתאימם לפי רמת השימוש וטיב המוצר שתרצו לרכוש. להצעת מחיר צרו איתנו קשר דרך האתר!

אישור מעכבי בעירה, חשוב קודם כל בהתקנות דשא סינטטי בשטחי פנים ומרפסות.ההמלצה שלנו היא לוודא כי לדשא הסינטטי שאתם רוכשים מעכבי בעירה גם אם אתם מתקינים אותו לצרכי גינון ושטח אדמה. בטיחות היא לפני הכל! לפרטים נוספים, כנסו לאתר שלנו.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors