דשא סינטטי עם 4 גוונים או גוון אחד?

דשא סינטטי עם 4 גוונים או גוון אחד?

דשא סינטטי מיוצר כיום במראה טבעי במיוחד עם שילוב של שלושה וארבעה גוונים. איך לבחור צבע של דשא סינטטי? מה חשוב לבדוק כשבוחרים דשא סינטטי? והיכן ניתן להתרשם מכל הסוגים? התשובות כאן.

פורסם:

בשנים האחרונות, ענף הדשא הסינטטי עבר מהפיכה. שיטות הייצור של הדשא הסינטטי השתכללו ואיתן גם המראה של המוצרים.

אם בעבר דשא סינטטי היה מיוצר בצבעים ירוקים פלסטיים שממש לא נראים טבעי. כיום, היצרנים המובילים בתעשייה הצליחו לייצר סוגים של דשא סינטטי עם צבעים מגוונים שמצליחים לדמות את הדבר האמיתי.

דשא סינטטי 4 גוונים - למראה טבעי במיוחד!

דשא סינטטי מיוצר כיום בשניים, שלושה, ארבעה גוונים ואף חמישה גוונים מעורבים המקנים לו מראה טבעי במיוחד. מכיוון שבטבע יש מספר רב של זנים כמו דרבן, אלטורו וקיקיוי גם בתעשייה החלו לייצר מגוון רחב של דגמים וסוגים.

כשאתם ניגשים לבחור דשא סינטטי מומלץ לבחור בדגמים שמשלבים בתוכם מספר גוונים. השילובים השונים של הגוונים יקנו לדשא מראה טבעי יותר כמצוי בטבע.

דשא סינטטי 4 גוונים או גוון אחד?

גוון, צפיפות סיבים ואורך סיב - מה חשוב לבדוק?

צבע הדשא הסינטטי יבחר לפי טעמכם האישי. אם תבחרו בדשא סינטטי עם 4 גוונים משולבים או גוון אחד זו באמת החלטה סובייקטיבית אבל צפיפות סיבים לא נכונה תשפיע רבות על איכות המרבד ועמידותו.

צפיפות סיבים גבוהה, תאפשר לדשא הסינטטי להיות חזק וזקוף לאורך שנים – בעוד שדשא סינטטי בעל מספר רמת סיבים נמוכה ודלילה תיתן את התוצאה ההפוכה.

דשא סינטטי עם גוונים משולבים - הליכי ייצור מתקדמים ולא רק צבע יפה!

בנוסף, חשוב לבדוק שהדשא הסינטטי, מיוצר במפעלים המחוייבים לבקרת איכות בינלאומית. ושהוא עבר את כל הליכי הייצור הדרושים. מעכבי בעירה למניעת אסון בעת מגע באש, מגן UV שיבטיח את עמידות הצבע מול השמש ותקן אי רעילות המבטיח כי הדשא לא מכיל חומרים אסורים.

לדשא קבוע יש את כל תקני האיכות המתקדמים ביותר כולל אישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי 755 לבטיחות מקסימלית להתקנה המרבדים בתנאי חוץ ופנים.

מומלץ לבחור דשא סינטטי בתצוגה בלבד!

אנו תמיד ממליצים לבחור דשא סינטטי, רק לאחר שראיתם אותו מותקן בתנאי שטח אמיתיים. זו הסיבה שיצרנו בשבילכם תצוגה מרהיבה עם כל הדגמים השונים. בתצוגה שלנו, תוכלו לדרוך לגעת בדשא הסינטטי על משטחים גדולים ולהבין את האופן שהדשא הסינטטי יותקן בגינתכם. 

לבחירת דשא סינטטי עם 4 גוונים חייגו: