דשא סינטטי עם 4 גוונים או גוון אחד?

דשא סינטטי חברים
דשא סינטטי מיוצר כיום במראה טבעי במיוחד עם שילוב של שלושה וארבעה גוונים. איך לבחור צבע של דשא סינטטי? מה חשוב לבדוק כשבוחרים דשא סינטטי? והיכן ניתן להתרשם מכל הסוגים? התשובות כאן.
שתף\י חבר:

תוכן עניינים

בשנים האחרונות, ענף הדשא הסינטטי עבר מהפיכה. שיטות הייצור של הדשא הסינטטי השתכללו ואיתן גם המראה של המוצרים.

אם בעבר דשא סינטטי היה מיוצר בצבעים ירוקים פלסטיים שממש לא נראים טבעי. כיום, היצרנים המובילים בתעשייה הצליחו לייצר סוגים של דשא סינטטי עם צבעים מגוונים שמצליחים לדמות את הדבר האמיתי.

דשא סינטטי 4 גוונים - למראה טבעי במיוחד!

דשא סינטטי מיוצר כיום בשניים, שלושה, ארבעה גוונים ואף חמישה גוונים מעורבים המקנים לו מראה טבעי במיוחד. מכיוון שבטבע יש מספר רב של זנים כמו דרבן, אלטורו וקיקיוי גם בתעשייה החלו לייצר מגוון רחב של דגמים וסוגים.

כשאתם ניגשים לבחור דשא סינטטי מומלץ לבחור בדגמים שמשלבים בתוכם מספר גוונים. השילובים השונים של הגוונים יקנו לדשא מראה טבעי יותר כמצוי בטבע.

דשא סינטטי 4 גוונים
דשא סינטטי 4 גוונים או גוון אחד?

דשא סינטטי 4 גוונים עם משלוח עד הבית!

דשא סינטטי עם ארבעה גוונים במראה טבעי עם הובלה מהירה עד הבית. מבחר ענק של דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן לצרכן!

אם אתם מחפשים דשא סינטטי במראה טבעי בקטלוג פשוט בחרו במסנן מצד ימין צבע: טבעי ותקבלו מייד מבחר גדול של סוגי דשא סינטטי עם גוונים משלובים במגוון רחב של מחירים ודגמים.

כנסו לחנות האונליין שלנו לרכישה מהירה של דשא סינטטי ומוצרים לגינה!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

גוון, צפיפות סיבים ואורך סיב - מה חשוב לבדוק?

צבע הדשא הסינטטי יבחר לפי טעמכם האישי. אם תבחרו בדשא סינטטי עם 4 גוונים משולבים או גוון אחד זו באמת החלטה סובייקטיבית אבל צפיפות סיבים לא נכונה תשפיע רבות על איכות המרבד ועמידותו.

צפיפות סיבים גבוהה, תאפשר לדשא הסינטטי להיות חזק וזקוף לאורך שנים – בעוד שדשא סינטטי בעל מספר רמת סיבים נמוכה ודלילה תיתן את התוצאה ההפוכה.

דשא סינטטי עם גוונים משולבים - הליכי ייצור מתקדמים ולא רק צבע יפה!

בנוסף, חשוב לבדוק שהדשא הסינטטי, מיוצר במפעלים המחוייבים לבקרת איכות בינלאומית. ושהוא עבר את כל הליכי הייצור הדרושים. מעכבי בעירה למניעת אסון בעת מגע באש, מגן UV שיבטיח את עמידות הצבע מול השמש ותקן אי רעילות המבטיח כי הדשא לא מכיל חומרים אסורים.

לדשא קבוע יש את כל תקני האיכות המתקדמים ביותר כולל אישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי 755 לבטיחות מקסימלית להתקנה המרבדים בתנאי חוץ ופנים.

מומלץ לבחור דשא סינטטי בתצוגה בלבד!

אנו תמיד ממליצים לבחור דשא סינטטי, רק לאחר שראיתם אותו מותקן בתנאי שטח אמיתיים. זו הסיבה שיצרנו בשבילכם תצוגה מרהיבה עם כל הדגמים השונים. בתצוגה שלנו, תוכלו לדרוך לגעת בדשא הסינטטי על משטחים גדולים ולהבין את האופן שהדשא הסינטטי יותקן בגינתכם. 

לבחירת דשא סינטטי עם 4 גוונים חייגו: 077-21-500-31

דשא סינטטי 4 גוונים

שאלות ותשובות לגבי דשא סינטטי עם ארבע צבעים:

דשא סינטטי עם ארבעה גוונים, הינו מרבד דשא מלאכותי, המשלב בתוכו מספר גוונים שונים המעניקים לו מראה טבעי. היצרנים המובילים מפתחים גוונים שונים של ירוק על מנת להקנות לדשא הסינטטי  מראה טבעי במיוחד ואף משלבים גוונים של חום וצהוב להמחשת עשבים יבשים. לצפייה במבחר סוגי דשא סינטטי עם 4 גוונים כנסו לאתר דשא קבוע!

מחיר דשא סינטטי נקבע לפי המפרט של הדשא הסינטטי; צפיפות סיבים, גובה סיב ותקני איכות. זו הסיבה שניתן לרכוש דשא סינטטי עם ארבעה גוונים, במחיר של 40 ש"ח ודגמים שיעלו כפול ואף יותר. לדשא קבוע, מבחר ענק של דגמי דשא סינטטי, במראה טבעי עם ארבעה גוונים. כנסו לאתר הבית שלנו, לצפייה בכל המוצרים!

ההמלצה היא תמיד לפנות למקור! רכשו דשא סינטטי עם ארבעה צבעים, במחיר ישיר מהיבואן באתר דשא קבוע. בקטלוג שלנו תמצאו מבחר גדול של דשא סינטטי, במראה טבעי ובמחיר ישיר – ללא פערי תיווך! למידע נוסף, כנסו לכאן!

בהחלט לא, היצרנים מייצרים כיום שלל רחב של גוונים של דשא סינטטי. ניתן למצוא מרבדי דשא סינטטי, המשלבים בתוכם 4 גוונים של ירוק בעוד מרבדים אחרים המשלבים גם גוונים חומים וצהובים להמחשת יובש טבעי. מספר הצירופים הוא רב ומגוון! זו הסיבה, שכל אחד יכול למצוא דשא סינטטי בגוונים שיקלעו לטעמו. לקטלוג שלנו כנסו לאתר הבית!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors